Berda neandertálský

19. ledna 2008 v 19:30 | Kryšpín |  Berda
Brno- Vědci tvrdí " v Brně žije zřejmě poslední zástupce Homo sapiens neandertalensis ", česky člověk neandertálský. Tento druh vyhynulí už v rozmezí 100 000-35 000 let p. n. l. je slepou vývojovou linií člověka a zaujímá vývojové místo mezi Homo erectus a Homo sapiens sapiens.

Do Brna se v těchto dnech sjíždějí stovky vědců, novinářů a prodavačů rychlého občerstvení.
A důvod je jasný, všichni věří že alespoň zahlédnou stvoření, které se nazývá člověk neandertálský.
Nejčastěji byl spatřen v bystrckém video bossu a u střední průmyslové školy Sokolská. Tam byl dokonce sledován "elitními" jednotkami městské policie, ale zmizel na Cejlu kde splynul s davem.
Ředitel brněnské ZOO se dokonce nechal slyšet že nabízí odměnu 10 000 000 korun za odchycení
toho to tvora, což vyvolalo obrovský zájem zejména u lovců lidí (tady by spíš byl platný hajnej pozn. redakce). Nedávno byl spatřen jak vyje na měsíc, zajímavé na tom ale je že byly dvě hodiny po poledni. Tvor kterému dali vědci jméno Berda je podle svědků 175 cm vysoký, má blonďaté číro na hlavě, je podle svého chování dementní a pro okolí je tím vysoce nebezpečný, chuzí připomíná homosexuála při epileptickém záchvatu. Živí se zejména lízátky a šťávami prestižní značky Veseta. V roztrhaných džínách a s barevnou košilí vypadá jako havajský elegán sedmdesátých let. Je pravděpodobné že nežije sám, ale v tlupě. Přesto všechno je jasné že je poslední svého druhu, ale nemusí to tak být nadlouho, protože
je zjevné že je připraven na rozmnožování což se zřejmě nedá říct o jeho družce.
Získali jsme zatím jedinou fotografii toho to tvora, kterou si můžete prohlédnout.O dalších věcech spjatých s tím to případem vás budeme v nejbližší době ještě informovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cbrdum cbrdum | E-mail | Web | 22. května 2009 v 19:55 | Reagovat

LGyE2i  <a href="http://orhqvasxgofo.com/">orhqvasxgofo</a>, [url=http://fvgzesntaijl.com/]fvgzesntaijl[/url], [link=http://qgwegjoirstx.com/]qgwegjoirstx[/link], http://olfaijybpmej.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama