Bum ho tam

25. března 2008 v 15:37 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
No nazdáár...tak sem zas něco málo píšu. Ale jelikož jsem o tom že nevím o čem psát už párkrát psal tak to vidím na svižný tří řádkový článek...protože já fakt nevím o čem psát!!!
Máme po velikonocích, které někteří pěkně prospali a jiní šli mrskat. Já jsem samozřejmě šel a dostal jsem jako vždycky leda hovno, ale na náladě to mě ani nikomu kdo šel se mnou nepřidalo:D. Počítám ale s tím že tenhle a ten další a možná aj ten další týden budu jíst jenom vajíčka což mě nebude vadit první dva dny, pak už to bude horší.
Tak mě napadá že jsem dlouho neviděl našeho kamaráda Berdu takže nevím jestli náhodou nemá pupek jak Petr Novotný, když se řádně nají...nebo jestli mu nenarostla na hlavě dlouhá blonďatá hříva. Na druhou stranu je aspoň klid, protože jak se říká : Nejdřív je zlo, pak Beránek a pak už je to vcelku dobrý.
V pondělí mě Ignác překvapil větou že má Žufan nějak moc spisovný články, jestli to prej vůbec píše von?...Tak jsem si jeho články projel a mám jasno, Ignác si buďto ty články četl asi s dvoukilometrové vzdálenosti nebo je z něj žhavý adept na 5 z češtiny. Ale přesto mě na Žufanově pravosti článků něco zaujalo...jsem si jistý že Žufan ty články nepsal, není v nich totiž žádná narážka na sex se zvířaty...
To je asi tak všechno...téměř každá věta, kterou jsem napsal (snad jen kromě pozdravu) není myšlena vážně...čili doufám že se nedočkám nějakých přiblblých reakcí...tak se mějte...zduž
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama