One Man Show

18. března 2008 v 10:57 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Nazdar...tak vás po pár dnech opět zdravím...Tenhle blog se nachází v těžké době sucha, které už zřejmě můžu zabránit jen já svým stálým přísunem ptákovin, které vůbec nikoho nezajímají.
Takže tenhle blog bych klidně mohl nazvat Kryšpínova one man show a vůbec nikdo by nemohl protestovat. Ale já to samozřejmě nemám za potřebí. Možná to ještě všichni nevíte, ale náš kolega Celestýn si bude zakládat vlastní blog. Říkám si "nezaložím si taky blog?"...leda hovno...protože to co bych psal na ten blog by bylo podobný tomu co píšu sem...takže kvůli kokotinám nepotřebuju novej blog, když je můžu publikovat tady. Nemám ani potřebu zásobovat náštěvníky okopírovanejma článkama, který stejně už někde četli nebo je ani nechcou číst. Taky dávat na blog mp3ky, videa nebo celý cédéčka je taky blbost, protože lidi který si je maj potřebu stáhnout na blogu asi moc rozumu nepobrali, protože existujou stovky lepších způsobů jak si je obstarat. Takže mít vlastní blog je blbost. Hlavně by tím totiž zmizel poslední člověk, kterej semka něco málo dává a to nechci. To teda znamená že se mě zatím jen tak lehce nezbavíte.
Dalším bodem mého článku je novinka o Berdovi. Možná víte že dostal v šalině přes držku. Bylo to prej asi nějak takhle : (upozorňuju že to mám s druhé ruky od Celestýna takže to nemusí být zcela pravdivé).....Takže Berda si jede s kamarádem Holoubkem šalinou z jejich slavného slučáku. Co jsem slyšel tak Holoubek měl sebou psa nebo co (tak mě napadá jestli ten slučák nepořádali ve zverimexu). No a tomu psovi stoupl nějakej kvalitní skín na vocas (netuším jestli ten pes byla fenka). A tak Holoubek na toho metr a půl vysokýho skina vletěl, okamžitě dostal tečku. To se samozřejmě nelíbilo Berdovi, který viděl už nespočet akčních filmů a navíc má už jisté zkušenosti s bitkami (např. jak dostal přes držku od těch dvou vožralů) takže nějakej skinhead by neměl být problém. Dostal dvě hlavky, jednu tečku a skončil na prdeli vedle holoubka. Po téhle akci si berda pořádně rozmyslí jestli nepůjde domů radši pěšky a sám.
To je vše přatelé...tádyjádyjádýdádá To je konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Malej Jackieboy Malej Jackieboy | 15. listopadu 2009 v 12:09 | Reagovat

myslim že s tím Berdou se jednalo o rozjezd

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama