Plánované "akce" Beztaku

14. března 2008 v 9:46 | Kryšpín |  Beztak.com
Nazdar...mám tu pár akcí, které se doufám v co nejbližší době budou konat...
23.4. 2008 koncert Ewči Farné v Brně
Tak tahle akce se bude konat na 120%...vynechat takovou událost snad ani nejde...svou účast přislíbil Celestýn, Žufan a já...snad se přídá ještě někdo...takže se dá očekávat že co nejdřív po tomhle datu bude velká reportáž se vším důležitým co se na koncertu, po cestě na něj a po cestě zpátky dělo.
1. ročník sýrového festivalu Beztak.com
Tahle akce ostatně jako všechny ostatní nemá přesné datum, ale to se co nejdřív projedná. O co ale půjde?? To je přece úplně jasný...prostě se nakoupí všechny druhy sýrů, který v kšeftu najdem...potom budem postupně hodnotit všechny druhy a vítěze se dozvíte v reportáži, která bude možná někdy i dost nechutná.
Akce s pracovním názvem "A co děti? Mají si kde hrát!"
Určitě jste zvědaví co si to ti trotli vymysleli za ptákovinu. Je to prostě prosté, zajde se pro bábovky, lopatičky a po případě svačinku a budem stavět město s písku, kde určitě nebude chybět i doupě pro našeho Berdu. Tahle akce se bude konat v jeden teplý den...takže netuším kdy to bude (den homosexuálů mám pocit letos připadá na Berdovi narozeniny), ale věřím že to bude o něco dřív.
"Vydlákov"
Možná znáte videa dvou trapných pražáků s názvem "buranov". Jde o to představit lidem různá města naší republiky a taky je řádně ztrapnit (což těm dvoum cajzlům aspoň podle mě moc nejde). No tak my uděláme něco dost podobného, ale budeme chodit po vesnicích a nepůjde jen o to ztrapnit danou obec, ale my (jako vždycky) budeme ztrapňovat i sebe. A prvním Vydlákovem je Žebětín.
Honzíkova cesta aneb od nikud nikam a zase na zpátek
Tak tuhle akci plánujeme na letní prázdniny a bude to pěší tůra z našeho krásného Brna do nákupního centra v Hatích u Znojma a pak zas zpátky. Akce se budu účastnit já a Celestýn a počítáme ještě s někým kdo nám bude z domova dělat observatoř. Na akci si vememe jen 500 kč a budem mít na dokončení tůry pouhý týden (pro pomaleji chápající 7 dní).
Profily
Napadla mě věc, kterou by jsme mohli co nejdřív uskutečnit. Máme zatím prázdnou rubriku Profily, ve které budou profily všech členů našeho gangu. Snad ještě dneska dodělám dotazník pro členy, ve kterém budou různé peprné otázky. A potom uděláme takové video představení člena. O co jde? Dám příklad: Takže natočím Celestýna aby bylo vidět jak vypadá...nebude to dlúhé video tak max 30 sekund...dotyčný si k tomu dodá písničku jakou chce a dáme to k profilu. Můžem k tomu vymyslet ještě nějakou ptákovinu aby to bylo zajímavější...ale jak píšu je to jenom můj nápad a zatím to projednáme.
Sexuální poradna z Bravíčka
Tady si napíšem dotazy, které do poradny píšou čtenáři časopisu BRAVO. A každý náš člen k tomu do dá komentář a radu :D už se těch trapáků nemůžu dočkat.
Tak a to byla zatím poslední plánovaná akce...až budem mít k různým akcím přesné datum tak vám dám vědět. Tak zatím vás zdraví Váš úžasný Kryšpín
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ignác Ignác | 14. března 2008 v 10:16 | Reagovat

Se chci taky zucastnit te akce : Honzíkova cesta aneb od nikud nikam a zase na zpátek....

2 Kryšpín Kryšpín | 14. března 2008 v 17:08 | Reagovat

tak klidně...ale spí se pod stanem a celou cestu se jde pěšky...akorát ještě nemáme sehnanej stan teda

3 Ignác Ignác | 14. března 2008 v 22:43 | Reagovat

:D jo, nejak vymyslime !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama