Opět zpět aneb vydařená akce

16. dubna 2008 v 14:41 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
No nazdar tak sem tady zase. Nejdřív vám sdělím mé nečekané překvapení, po pár dnech se opět přihlásím na blog.cz kouknu na monitor a TY KRÁVO je tu novej dizajn (nevim jak to napsat tak to píšu jak to slyším). Počítám s tím že to má každej blog, ale nevadí. Sice to nic nemění na faktu že je to pořád stejnej hnus, ale chválím za snahu. Jak jsem psal v minulém článku, máme menší problém s aktualizací a asi vás bude zajímat proč. Protože Žufan je částečně odříznutej od netu, Celestýn je odřízutej úplně, Cement s Ignácem nejsou schopní napsat jeden článek do měsíce a já mám sice dost času, ale v tuto chvíli k tomu mám osobní důvody, který nemusí nikoho zajímat :).
Zřejmě vás zajímá jak dopadla v minulém článku ohlášená akce "udělej kotel Karviné aneb pořádně se ztrapnit to je základ". Dopadla nečekaně úspěšně. Mimochodem pár věci budu zřejmě cenzurovat, protože by to slabší jedinci nemuseli vydejchat.
Neděle, nemám sílu počítat kolikátýho ale byla to ta neděle před tímhle týdnem :). Ráno o půl desáté jsem nachystaný na akci a Celestýn, který se měl v tuhle dobu stavit nikde. Tak mu volám a von že ještě dává fotky, který nemusí nikoho zajímat :) do mp3ky aby mě je mohl dát do komplu. Tak přišel o půl hodiny pozdějc, donesl všechno (sprej modré barvy, tvrdé papíry, lihovky, nůžky a šablony) jenom zapoměl na bílé triko kam si chtěl nasprejovat A.C.A.B. takže jsme museli pro něho jít a když už jsme byli u Celestýnova baráku tak sem zjistil že jsem nevzal prostěradla na transparent. Takže asi hodinu a půl po našem srazu sme zaparkovali na parkovišti aby sme udělali transparent. Dopadlo to tak nějak všelijak. Průběh byl jasný Celestýn sprejoval a já korigoval a psal sms (opět nemusíme řešit komu, kam a proč). Transparent byl hotov a Celestýn se vrhl na stříhání šablony aby si mohl nasprejovat tričko. Povedlo se, jenom mu uletěla u Áčka mezera tak musel zabarvit mezery ve všech písmenech. Před jednou hodinou bylo hotovo a Celestýn šel do medvídka koupit flašu vodky. Měl nakúpíno a mohli jsme se spokojeně na chvíli vrátit ke svým rodinám. V čase 14:00 byl sraz u zastávky ZOO kam sme došli nečekaně přesně. Na místě setkání sme se ocitli v sestavě Já, Celestýn, Cement, Žufan a Nikola. Poté přijel kolega Zeman kterého sme obeznámili s plánem. A vyšli jsme směr stadion (utkání začíná v 15:30) což nakonec skončilo tak že sme se prošli kolem hráze kde jsme dopili slavnou Vodečku. Došli jsme ke stadionu a sektor pro hosty uzavřený, až po chvíli si kdosi všiml že na stadionu už je ze pár fanoušků Karviné a tak sme vyrazili za nimi. Pozdravili sme se s něma a poté přišel Dubi a (jak podotkl Celestýn dubiho nová holka) Singy. Přes můj nesouhlas (za což mohla stydlivost a možná i ta vodka) se vytáhl náš otřesnej transparent což sklidilo potlesk u Karviňáků a i poznámku jedné obtloustlé fanynky že to mělo být spíš zelený než modrý (copak su blbej, my sme chudí studenti takže nemůžem mít všecko ty chytrá) jsem přešel s úsměvem. Zápas začal a fotbalově to byla nuda. Jediný co mě bavilo byla Nikola (Zeman jí nevim proč celou dobu říkal Linda :D) a Celestýn, kteří spolu se Zemanem do sebe lili jednoho škopka za druhým. Pak byla zábavná slečna "roztleskávačka", která svými pohyby vyvolávala v naší skupince salvy smíchu a padaly poznámky typu "čum na ňu už zas hopsá" nebo, když po delší pauze opět začala nadšeně skákat "teď jí zas stoupla hladina cukru v krvi", "si dala lentilku a už zas valí". No a pak padali poznámky na pana rozhodčího "dělej vyfoť ho, ať víme na koho si po zápase počkat".
Zápas sme si užili, snad všichni byli politi Celestýnovým pivem a samozřejmě Nikola s Celestýnem byli už v značně opilecké náladě. Došli jsme ke spodnímu Albertu a tam Zeman opět přes můj nesouhlas koupil další vodku, kterou až na nějakej ten lok Celestýna vypil sám (dement jeden). A šlo se hledat nějakou lavičku, po cestě nám Nikola předvedla jak vypadá želva plazící se po zemi. Samozřejmě těm třem se šlo dost špatně a já sem se řezal smíchy. Sedli sme si na výklenek jednoho baráku kam Zeman nebyl schopnej vylézt. Tam se naše trojka po sobě válela a upozorňuji že tady už nebyl nikdo až na mě a tuhle trojici. Zemanovi se v hlavě zřejmě extrémě nahromadili hormony protože po celou dobu měl na Nikolu (které stále ještě říkal Linda) nemravné návrhy a když ho odmítala tak to začal zkoušet i na Celestýna. Jeho dvě nejčastější hlášky byli "Já chcu šukat" a "Já nejsu gay" což znělo celkem zajímavě zrovna když ležel na Celestýnovi. Po nějakém čase se udělalo Celestýnovi dost špatně takže sme se chystali přemístit na lavičky na které sme vinou Zemana nedošli, protože když se Nikola s Celestýnem přidržovali tak se rozhodl že jim pomůže, jenže on se sotva držel na nohách takže spadl společně s Celestýnem na zem. Celestýn si pak sedl na trávu a Zeman hned vedle něho.
Od této chvíle vám budu popisovat jen důležitá fakta, protože jinak by to bylo na celou rubriku. Celestýn zvracel, Zeman pokaždý když někdo prošel tak se omluvil za to že je nalitej a zahlásil že chce šukat a že není gay no a Nikola už celkem vystřízlivěla. Pak se mě ozval Ignác jestli prej nechcu jít ven, tak sem mu řekl ať přijde. Než Ignác přišel tak Zeman stihl napsat smsku jedné holce že není gay, dvakrát spadl na hubu, jednou vrazil do sloupu (nechápu jak) a jednou mu spadl na hlavu mobil, když psal smsku. Přišel Ignác a pomalu sme se přemístili do parku na lavičky tam pro změnu vyzvracel zeman klobásu, kterou snědl na fotbale. Zeman zjistil že ztratil žvýkačky tak je šel hledat, pozdravil se se stromem a opřený o zeď vykonal potřebu. Pak nám Zeman začal ukazovat své přirození, které sem díky bohu neviděl. Po vyhlášení že vidím policajty Zeman vstal a řekl "já mizím" a pomalým krokem šel pryč. Vrátil se a všiml si že se do sebe zakousli Celestýn s Nikolou. Tak si vedle nich sedl a seděl. No a pak se šlo na šalinu, po cestě Zeman kráčel k jedné slečně, vrátil se a prohlásil "Ta vypadá naštvaně, ta by mi nedala". Potom vzal flašku a chtěl ji vyhodit, zařval "jo" i když se s asi dvaceti centimetrů netrefil. No a pak Nikola se Zemanem odjeli a my šli pomale domů.
Kurňa to byl report jak hovado co? Tak snad sem vás nenudil a zas někdy. Zduž
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NiCoLe :P NiCoLe :P | E-mail | 22. dubna 2008 v 8:30 | Reagovat

No ty piiko ..to byla action jako svin..Kryspine ze se ti s tim chtelo vypisovat a doufam ze neco takovyho dlouhyho napises i z dalsich chystanych akcich treba na EwIcCe a CaRoDkAcH :P opijeme Celestyna..

2 Kryšpín Kryšpín | E-mail | Web | 23. dubna 2008 v 13:24 | Reagovat

Nikolo prosim tě běž se léčit. Fakt nechápu co máš s těma velkýma písmenama uprostřed věty :D

3 Kryšpín Kryšpín | E-mail | Web | 23. dubna 2008 v 13:26 | Reagovat

*uprostřed slova samozřejmě...to flákání se na mě začíná podepisovat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama