Svratka vs. Slatina vs. Ríša

8. května 2008 v 14:25 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Zdravim lidi. Napřed bych vám měl představit našeho kámoša Elisa. Elis hraje za Svratku Brno a Já, Kryšpín, Dubi a Žufan sme ho šli podpořit. Přišli sme asi o 5 minut později a Svratka už vedla 1:0. Náš uctívaný hráč "ELI" hrál vpravo v obraně.
Tento řízný bek nepustil žádnej závažnější útok takže slavná Slatina za první poločas nedala žádnej gól. Svratka ale jeden přidala takže když hráče do šaten doprovázel opilej hlasatel, stav byl 2:0. Ve druhým poločase byl "ELI" na druhým konci hřiště takže sme si museli najít nějakou jinou oběť na kterou budem řvat. Do rány nám přišel Ríša ze Slatiny. Jeho jméno sme zjistili tak že na něho hráči tak řvali, logicky. Ríša, týpek asi metr třicet, kudrnatý blonďatý vlasy a vůbec to neuměl. Začli padat hlášky typu: "Ríšo běž střídat", "Ríša ven", "Nesnaž se, stejně ho nedoběhneš." Ríša to celý neunesl a ukázal na nás fakáča. To bylo sice tvrdý gesto, ale my sme se nezalekli. Najednou dala Svratka třetí gól, za kterej mohl samozřejmě Ríša. Zápas skončil. Hráči Svratky se s náma stylově rozloučili a my na ně čekaly jak šli do šaten. Samozřejmě se blížil aji Ríša. Pěkně sme mu zatleskali a řvali jeho jméno, což neunesl náhradník náhradníka jejich trenéra. Prej: "Chlapi jak se to chováte? Ste ramenatí a je vás deset tak ste tvrdí co???" Pro objasnění situace sme byli čtyři a ramena sem měl akorát já :-P
No a tak skončil náš výjezd na Svratku Brno.
PS: Sem si zjistil že Ríša se jmenuje Nedoma a narodil se 1993.