Červen 2008

Konec sporů a pekne si sa vykecalaaa

30. června 2008 v 16:06 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Dámy a pánové.... Válka mezi mnou a Celestýnem byla čistou plichtou ukončena. Argumenty obou stran byli tak silné že to ani jinak skončit nemohlo. Přesně na tomhle sme se shodli a při podepisování smíru došlo i ke kompromisu že oba dva sme heterosexuálové. To znamená že se nic nemění a jedem furt pryč....Takže nám končí další válka článků...o dost kvalitnější a taky o dost ostřejší.
O dost ostřejší bysme měli bejt taky na ty dementní komentáře, který se naposled objevily u Ignácova článku. Holky nemaj co dělat a tak všem dokazujou že neuměj do pěti napočítat. Bóóóóóže
Jako mít doma člověka kterej je schopnej napsat "AchOj MአPěKnEj BLoGís JuKnI Pls Na MůJ" tak mu nedám tři dny nažrat, aby se naučil....
No a už končím...chtěl sem jenom tohle...a mimochodem pekne si sa vykecalaaa Ignácu.....

Odreagování

30. června 2008 v 14:00 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
Pokud to tady někdo čte, tak tady pro vás mám menší odreagováni od hádek dvou dementů.
Nechci vám tady psát nic závažnýho ani důležitýho. Prostě píšu jen tak z nudy.
Teď sem zjistil že nám jede óčko a tak zabíjím čas díváním na něj. Dávají tam celkem good vály, jako teď napčíklad Green Day. Zbytek dne vůbec nevím co budu dělat. Chtěl sem spát, ale to jaksi nevyšlo. Vysrl sem teda kafe na EX a jedu dál, ale chtělo by to eště tak 3.
Přemýšlím tak o tom co bude zbytek prázdnin. Vsuvka: teď tam dávají nějákýho zpívajícího zajíčka, ketrej nejspíš zpíva o tom jak má rád svoji mrkev a je to stršný .... asi za 14 dní jedu na tábor. Budu tam jeden z nejstarších, takže by ze mě měli mít respekt. Jak každý ví, já si s těma šklíbákama strašně rozumím, prtotože sem tak na stejné úrovni jako oni. Od tama se vrátím ke konci července. V srpnu ještě není nic jistý, tak uvidíme. Vsuvka: Teď tam šoupli hafo song od Limp bizkit - behind blue eyes, kterej si hned du stáhnout ... Možná pojedu do Egypta nebo na Korfu, ale nivim to jistě a pak sem měl cosi domluvený ze singim, že pojedu k němu na chatu do krkonoš, ale vůbec nevím jak to bude.
Před tím než pojedu na tábor musím ještě dodělat pár věcí a zajít s pár lidma ven. No to je asi vše a já si du udělat další kafe.
veér
Ignác K.

Oba nebo nikdo?

30. června 2008 v 12:59 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Kryšpíne po přečtení těchdle článků si rozumný člověk musí myslet že sme buzeranti oba dva. Já doufám (i když v to nevěřím) že není buzna ani jeden.
Projdeme si to teda ještě jednou:
Chyba číslo jedna: Dobře seš tupej, řekl si to sám....na to snad nemůžu nic říct
Chyba číslo dvě: Tady se akorát prokazuje tvoje tupost. Psal si že ta fotka dokazuje tvou SOUČASNOU sexuální orientaci. Dobře asi nejseš gay ale rozhodně si někdy byl.
Chyba číslo tři: dochází munice
Chyba číslo čtyři: fotka je jasným důkazem toho že ste se objímali, takže mě nepodváděj ano?! (trošku semnou nahraj tu fotomontáž proboha)
O Péťovi Kotvaldovi se to ví už dlouho. A že to vím neznamená že s ním něco mám ale že čtu bulvární tisk pro starý ženský co nemaj doma co dělat.
Takže doufám že se naše heterosexualita prokáže a lidi nás nebudou mít za dvě bukvice. pá

A je to tu zas

30. června 2008 v 12:25 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
To že se náš milí Celestýn zmohl už jen na zpochybňování mých správně mířených poznámek jen dokazuje že proti mě už absolutně nic nemá...a samozřejmě tajně doufá že na něj nemám nic ani já. Což se rozhodně plete...
Pořád omýlá dokola nějaký argumenty, který sem s lehkostí už minule vyvrátil...takže to že ti Celestýne dochází munice není můj problém. Tak se pro příště aspoň pokus o něco kreativnějšího.
Teď se snížím k něčemu co si udělal minule ty...zpochybním tvé poznámky...tím to ale samozřejmě neskončí. Chyba číslo jedna...jsem rád že si o mě myslíš že jsem chytrý...má to jednu vadu...tys asi neviděl žádný moje vysvědčení že?? Nerad bych to tady rozpytvával, ale kdybych byl opravdu tak chytrej tak bych se zřejmě nehádal jak idiot přes články na blogu a nechystal se znovu po dvou letech do prváku na učňák. Mimochodem k tomu aby člověk pochopil že už jednou tu fotku použil do jinýho článku stačí normální selskej rozum, který ve většině případů chybí holkám a buzíkům (takže to opět něco dokazuje o tobě). Chyba číslo dvě...v článku sem netvrdil že se moje orientace stihla za třičtvrtě roku změnit...takže ano, stále sem heterosexuál. Chyba číslo tři...tak tohle je jasnej argument ze zoufalství, protože prostě už nevíš. Chyba číslo čtyři...tam sem napsal že není příliš pravděpodobná...a to stále platí.
To že nějakej Péťa Kotvald (mimochodem jak sakra víš že je homosexuál??...žes s ním něco měl...proč ses nepochlubil?) má děcko a manželku je mě celkem jedno. Protože já Péťa Kotvald nejsem. Což bys za ten rok už poznat mohl....
A teď k tvé orientaci. Moc dobře vím že posloucháš mimo jiné R'n'B (chvilku mě trvalo než sem přišel na to jak to napsat). A jak by všichni měli vědět, R'n'B poslouchají jen holky a buzeranti. Také moc dobře vím kdo je tvůj vzor...ano Justin Timberlake (schválně sem si zjišťoval jak se píše). A když se ti ještě v osmnácti letech líbí tenhle chlapík (který se opět líbí jenom holkám a buzíkům) tak je to zase jasný důkaz tvé homosexuality...a nebo že seš dvanáctiletá holka v těle osmnáctiletýho dacana. A jelikož tahle dvě fakta sou pravdivá a nemají vymyšlený původ jako většina špíny co sme na sebe zatím hodili. Tak je jasné že opravdu asi budeš gay, ale samozřejmě se tím pro nás nic nemění. stále sme kamarádi....jo a abych nezapoměl...byl si to ty kdo se zúčastnil průvodu homosexuálů. Počítám že jestli budeš reagovat tak to bude už jen výkřik do tmy a tím ze mě buzíka prostě neuděláš.
Děkuji za vaši přízeň...cestu do zákulisí už najdu sám...autogramiáda se uskuteční až příště.
P.S. Pokud to ještě někdo nepochopil...já ani Celestýn teplouši nejsme a ani nikdo jiný z Beztaku na kluky není (i když u Žufana mám jistý podezření...tohle sem napsal protože věřím že Žufan napíše článek ve kterém se pokusí obhájit :-)). Prostě sme jenom dva dementi, kteří se tenhle blog snaží oživit menší válkou článků.

Neblbni

30. června 2008 v 10:43 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Ano Kryšpíne pěknš ses z toho vykecal. Musím uznat že některý výmluvy mě braly u srdce. Ale přece jenom tomu moc nevěřím:
Chyba číslo jedna: No tak dobře. Moje IQ asi není největší v republice. Ale zase se říká že homosexuálové sou inteligentní. Takže když si ne to přišel, jestli v tom něco nebude.
Chyba číslo dvě: Já myslím že za třičtvrtě roku si svou orientaci nezměnil.
Chyba číslo tři: Ty to sice říkáš, ale já jako tvůj kamarád vím že tajně sníš o hoperovi s kalhotama u kolen, rovným kšiltem a poslouchajícího 50Centa nebo jinýho geje jako jsi (zřejmě) ty!
Chyba číslo čtyři: My se vidíme za poslední rok skoro každej den takže jestli se objímáš s jinýma a semnou ne tak si u mě zkončil!!!
A nezpochybnitelný důkaz že seš na holky nemáš chalpče. Takovej Péťa Kotvald je taky buzna a má děco a měl manželku. ha!
PS: Doufám že to na mě nevytáhneš venku
PSS: Myslel sem tu hádku samozřejmě !

Oficiální prohlášení

29. června 2008 v 18:18 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Zdravím...líbí se mi Celestýnův zápal a snahu zahladit za svou homosexualitou stopy nějakou (údajně) mojí fotkou, která má ovšem pár (ale o to důležitějších) chyb. Teď kašlu na lajdácky provedenou fotomontáž (ty to umíš přece líp, Celestýne) a zkusme teď jakoby uvěřit že ta fotka je pravá. Koukám na to a vidím několik dost důležitých faktorů, které prostě nedokazují že jsem na kluky. Chyba číslo jedna je ta, že Celestýn dost nepromyšleně použil na fotomontáž obrázek, který v originále už včera publikoval v minulém článku. Chyba číslo dvě je evidentní...pokud by tato fotka byla pravá tak by musela být minimálně třičtvrtě roku stará (jak sem psal v komentáři pod článkem). Takže v žádném případě nedokazuje moji současnou sexuální orientaci. Chyba číslo tři...ten mládenec se kterým se údajně objímám není vůbec můj typ. Ptáte se jak sem to poznal, když je na fotografii zády k nám? Jednoduše...stačí se podívat na kalhoty, který má ten buzík na sobě. Já vidím nějaký strašně trapný hoperský džíny od vietnamců, oblečený téměř napůl žerdi. A jak jistě mnoho z vás ví tak já mám na většinu těhle věcí téměř alergii. Takže dost silně pochybuju že bych někomu takovýmu podal ruku...natož se s ním na veřejnosti objímal. Chyba číslo čtyři není příliš pravděpodobná ale nevadí. Celestýn nemá žádný důkaz že by někdo na té fotce byl homosexuálního zaměření. To že se objali dva mladíci ještě neznamená že spolu něco mají...je to sice známka zženštilosti, ale i tak to ještě není důvod domnívat se že to sou bukvice...domluvil sem.
Krom toho mám jednoznačně nezpochybnitelný důkaz že sem na holky...ten důkaz není třeba rozmazávat, protože je všem znám. Tyto všechny faktory mě přivádějí k jedinému...Celestýn mi závidí moji heterosexuální orientaci. Za to ho chválím, ale příště by to mohl projevit trochu jinak. Takže to opět dokazuje že já sem nejlepší a všichni mi jen závidí a zobou z ruky...poroučím se.
P.S. pokud někdo nabyl dojmu že sme s Celestýnem rozhádaní a že se spolu vůbec nebavíme tak žije ve velkém omylu. Článková válka přichází v době sucha...když se nic moc na blogu neděje tak přijde provokace, ke které se prostě někdo musí vyjádřit. A tak je to správný...protože házet špínu jen na Berdu a Zemana je sice zábavný, ale časem je potřeba změna. Takže já a Celestýn sme stále (už nějakej pátek jenom :-D) přátelé na život a na smrt...dokud nás ta smrt nebo něco nerozdělí.

Vejlet

29. června 2008 v 14:57 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Zdravim. Popovídám vám o školním výletě. Tohohle výletu sem se zúčastnil z našeho gangu jenom já jelikož nikdo jinej z Beztaku semnou do třídy nechodí, ale nevim kurva proč to tady vůbec vysvětluju.
No odjíždělo se v pondělí v 11 hodin z autobusovýho nádraží v Brně ja? Sraz byl nesmyslně v 10. Ještě k tomu sem měl sraz s Hofmanem o půl 10 takže sem vstával o hodinu a půl dřív než sem mohl. K našemu překvapení už tam pár lidí stálo. Učitelka, anorektická Kristýna, a pár dalších lidí který nebudu vyjmenovávat protože je stejně kurva neznáte. Časem došla aji Nikola ověšená kabelama se samýma šminkami, žehličkou na vlasy, kulmou, natáčkama a půlkou šatníku (Ona sem napíše komentář že to není pravda, ale nevěřte tomu). V 11 sme se nějak sešli u autobusu, nastoupili a jeli. Cesta celkem nezajímavá, až na to že sme jeli přes Vlasatice. Musím se omluvit Vlasaticím. Není to obydlená zatáčka a neobydlený esíčko. Po cestě párkrát Hanča z Dánska naznačila že by sme si mohli prohlídnout obsah jejího žaludku. Přečkala to ale v pořádku. Za chvilku dojel i další mistr. Vzal nám batohy a odvezl do penzionu asi 20 metrů vzdálenýho. Přišli sme tam a zjistili že si spletli datum a nemají nás kam uložit. Nějak se to nakonec domluvilo a my dostali svoje pokoje. Jediných 5 kluků, mezi který se drze považuju aji já, mělo být spolu na pokoji. Došli sme tam a kókali na nás jenom 4 postele. Přeřadili nás teda do luxusního pokoje kterej nám každej záviděl. Lukáš s Ondrem možná byli v rozpacích protože zjistili že budou spát na manželské posteli.
Tak a máme tady první den. Šli jsme k jezeru, rybníku,přehradě či co to bylo. Normální lidi vlezli do vody, nenormální nevlezli a uplně….. no prostě někteří zůstali dokonce oblečení asi ve 40-ti stupních. Kristýně se jako vždycky nechtělo do vody tak sme tomu s Hofmanem museli pomoct. Učitelka se tomu smála na celý kolo. Lukáš si mezi tím o nějakej kamen rozřízl prst na noze (sem chtěl napsat prst na palcu), tekla mu z toho krev tak šel na ošetřovnu kde si od něho v zápětí vzali 90Kč.
Večer sme šli fotit zatmění slunce na kopec kde byla zřícenina hradu. Celý utahaní sme šli asi v 11 večer domů. Po cestě sem se schoval za kamen a počkal až ostatní dojdou. Mistr mě uviděl ale nic neřekl, takže sem mohl vybafnout. Hanča z Dánska pustila slzy a kdo ví jestli nepustila ještě něco víc.
Další den proběhlo nějaký to focení a večer mejdlo. Hofman a Nikola koupili víno a to byla ta základní chyba. Trocha sem to přehnal a najednou se probudil u mistrů na hajzlu. Sebral sem se a šel spat. (mimochodem nevím jak sem se na ten hajzl dostal protože už sem byl na svým pokoju a najednou o patro níž, i když sme měli hajzl vedle pokoja). Ráno mě učitelka přivítala s větou: "Martine, na to umyvadlo si vezmeš brigádu jo?" No byla tam nablitý že.
Další den sme se dívali na velice kvalitní film Mechanický pomeranč. Pokud někdo má, naváhejte se ozvat.
No další den sme ukončili taky kvalitně. Mistr se ožral. Napřed počítal pořád dokola mocniny. Prej: "Řekni číslo, dělej" Tak sem řekl třeba 85 na druhou a ten týpek to fakt vypočítal z hlavy. Potom předváděl třídní jak řve. Taky hodně dobrý. No pak sme šli spat protože slíbený noční koupání nám zatrhli (Bylo půl 3 ráno).
Další den sme odjížděli. Dokoukali sme Pomeranč a jeli domů. Nějak jinak než bylo naplánovaný ale dojeli sme.
Celej výlet nás ale srali kecy Posoldové. Nechtěl sem jmenovat a musím. Na všecko měla nějakej blbej komentář. Všem lezla do prdele, že má ještě teď vlasy vod hoven...Tady pár jejích hlášek: Po cestě sme potkali chlapa s ženskou, všichni je pozdravili stylem: Dobrej, Zdravim, div jim netykali a Posloldová: Kráásnýý dobrýýý den. a třísk ju. Další: Dostanem guláš a Posloldová: Jee to je hafo cháálka. Dojíme přijde servírka a Posoldová: Pochvalu kuchaři. a třísk podruhé. du blejt.....
Sláva nazdar výletu, nezmokli sme už sme tu!
Jo ještě sem zapomněl jak si Hofman rozbil hubu. No šli sme takhle v dešti v lese z kopce. S Laďou a s mistrem. Mistrovi (Tomášovi) zazvonil telefon od Pavla (Další mistr co s mana nešel). Vypadalo to asi takhle:
Pavel: Zdar, jak to vypadá?
Tomáš: Jo trochu prší, musíme jít, bude bouřka
Pavel: A nestalo se nikomu nic?
Tomáš: Ne všecko v poh…
Hofman: AAAAůůůůů, uuueeeeee, áááááááááááá
Tomáš: Ježiš Hofman spadl
Hofman: ÁÁÁÁ to bolíííí
Tomáš: Seš v pohodě?
(Hofman ležel schoulenej v klubíčku, na zádech obrovskej batoh a ležel hlavou dolů, takže nemohl vstát. Vypadal jako brouk když leží na zídech a nemůže se hnout)
Hofman: AAAA to bolí
Tomáš: Máš to zvrtnutý?
Hofman: Nevim, snad ne
Pavel: Co se děje?
Tomáš: Nic to bude dobrý, za chvilu sme tam
No zvedli sme hofmana a šli domů.

Kryšpínova pravda

28. června 2008 v 23:26 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Myslím že to nemá moc cenu komentovat. Fotka mluví za vše. Kryšpín se styděl za svou orientaci a tak to hodil na mě. Ale já ti odpouštím.

Desetistránková omluva a čtyři fotky

28. června 2008 v 17:15 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Ano milý Kryšpíne, musel si to být ty co zaryješ. Ale nevím proč o mě říkáš to, co seš sám. Pro všechny zůčastněné musím říct že moje sexuáoní orientace je zcela normální (I když normální jak pro koho že????)
No to by snad stačilo a ted k té akci. Pochod měl začít ve 14 hodin. Za minutu 14 sem stál na Náměstí Svobody a přihlížel kvalitnímu vystoupení Pavla Vítka, vlastně možná Pavla Sidovského. Potom na pódiu promluvil předseda gay komunity. Následně pozvali Džamilu Stehlíkovou, jakousi lesbu a další lesbu která četla dopis od Martiny Navrátilové (taky lesby). Celý sem si to obešel a najednou slyším řev a dupání....otočím se a metr za mnou asi 15 těžkooděnců valilo na nějaký skiny. Ti se nebránili a odešli. No a tak to pokračovalo až do konce. Potom se všichni rozešli na ten pochod. Prošli si město a vrátili se. Pravičáci hodili dýmovnici, tak sem tam hnedka spěchal něco vyfotit. Přišel sem a zjistil sem že to nebyla dýmovnice ale slznej plyn tak sem šel se slzama v očích zase zpátky. No a to je konec. Tady přikládám nějaký ty fotky.

!!! POZOR !!! PŘÍŠTÍ ČLÁNEK PROZRADÍ SEXUÁLNÍ ORIENTACI KRYŠPÍNA


Někdo je na kluky a Berda to není...

28. června 2008 v 14:21 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Zdravím...tak právě teď Celestýn dokazuje jak to vlastně je s jeho sexuální orientací. Ano...šel na pochod gayů a lesbiček. Aby nebyl nápadnej tak všem oznámil že tam pude fotit...ale my mu na to přece neskočíme :-D. Musím se přiznat že sem měl jisté podezření...ale nemůžu říct že by mě to nešokovalo. Celkem mě uráží že záměrně lže o tom co na tom pochodu bude dělat. Očekávám deseti stránkovou omluvu...se čtyřmi fotkami jako důkaz.
Trochu sem čekal že někdo z mých kamarádů bude gay...celou dobu sem tipoval Berdu...od této doměnky mě neodradil ani počet "holek" se kterými chodil...nebo si myslel že chodí. Ještě pár kandidátů bych našel, ale rozpitvávat je tady nebudeme...ještě by se přiznali. Tímhle článkem, ale nechci říct že mě je homosexualita "odporná", (i když v některých případech by se o takovém slově uvažovat dalo) jenom nemám o čem psát a tak šířím drby :-). Jinak jako homosexuálům přeju ať si ten pochod užijí...a ultrapravici přeji rovnou totéž.
Tak mě napadá jestli je dobrej nápad spát týden v jednom stanu po boku kolegy Celestýna?...no věřme že si na pochodu najde nějakýho stejně zaměřenýho kamaráda a já budu mít na vejletě aspoň klid.
Jo jinak mě pobavil Lopuchův nadpis: Všeci sem píšó rozhovory tak sem taky jeden fláknu. Ehm...všeci?? Jestli všeci znamená Kryšpín a jednou Celestýn tak se omlouvám :-D.......jinak to totiž nedává smysl.
Nic tak myslím že pro dnešek by to z mé strany mohlo být vše....děkuji za pozornost a zas někdy....
P.S. Článek se nemusí shodovat s názory redakce...a je povětšinou smyšlený...přesto nikomu nebrání aby tuhle pomluvu dál rozšiřoval.

Všeci sem píšó rozhovory tak sem taky jeden fláknu

27. června 2008 v 18:07 | Lopuch |  Lopuchův rantl
No, je to uz dyl co sme si takbyli s Celestynem vsadit. Vsadili sme na nějakou 2. sovětskou ligu takže luxus. Večer sme si tak psali na ICQ a probíhalo to asi takhle:
Já: Ty pičo ti sovětsi sou kundy, zkazili mi celej tiket.
Celestýn: Pičoooooo
No a tím končil náš skvělý rozhovor :D Zajímavé no ni?

Ignác válí a blíží se nám největší akce

27. června 2008 v 15:04 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
zDRAVÍM...TAK TU MÁME PRÁZDNINY...TEDA JAKO NÉ ŽE BY U MĚ NASTALA NĚJAKÁ ZVLÁŠTNÍ ZMĚNA. aLE PŘESTO PŘICHÁZÍ KLÍČOVÉ OBDOBÍ PRO bEZTAK.COM...(ehm...právě sem si všiml že sem měl zaplej CapsLock :-)))...nebudu to přepisovat stejně to nikdo nebude číst.......
Ale zpět k úvodní řeči...jak sem psal o pár řádků výš...máme tu velice důležité období pro náš gang. A to nejen kvůli určitě obrovskému množství akcí, které se budou konat. Ale hlavně se někteří konečně dočkáme dlouze propírané akce "Honzíkova cesta aneb odnikud nikam a zase nazpátek". Už se pomale střádají plány a je téměř vyřešeno datum. Až to bude oficiální tak se o tom rozhodně napíše článek. Když sme to dneska s Celestýnem tak nějak probírali tak mě povyprávěl historku ze školního výletu. "To sme tak šli v noci lesem a byla tma ne...a pršelo a bylo mokro.". Takže sem se dozvěděl zásadní věc...že když je noc tak je tma...a že když prší tak je mokro. Prostě je dobrý mít kamarády, kteří vám umí vysvětlit jak to na tom světě jakoo chodí.
A teď tu pro vás mám moji včerejší diskuzi s Ignácem přes icq. Sorry Ignácu že ti to kradu, ale strašně se mě to líbí....
Jak jistě víte Ignác je schopen do jedný věty nasekat moře chyb...a na tom se dá stavět.
Řešíme jeden internetovej obchod
Ignác: pičo :D potítko za 400 :D:D:D
Kryšpín: :-Djá vím...ale je krutý
I : jn, heky veci, ale drahy až dom :D
I : hezky
K : :-Dhlavně že sou heky:-D
I : jj :D sou heky :D:D:D
K : to sou zas výrazy:-D
I : jo me tak doslo ze nejvic tech (trapnych) hlasek na dobraku sem mel ja :D
K : :-Dnečekaně
I : sem největčí trapák bratrsvta bezzak.com :D:D to cche dipol a nejakej new titul :D
I : diplom
I : hej takovy valy tady pisu :D
K : :-Dza tu větu si dipol zasloužíš:-D
I : udelej mi ho :D
K : řekni si singimu...ten má volný ruce:-D
I:
co:D ?
K : mám ti ho udělat ne??:-D...hovado jedno
I : :D:D:D to chce daqlsi dil 2 dementi :D hodime to na beztak :D
K : tak to pojmenuj nějak jinak...dva dementi sme já a celestýn...navíc to má tradici ve válce článků...
I : jasny to byl příklad , ale ja budu miset trochu vic zapojit mozek a tpp neim jak to pude
K : :-D...když misíš tak misíš
I : :D:D: nevnimej to :D
K : :-Dto se nedá
Jako Ignác si to včera dával dobře....Tak a to je všecko co sem dneska chcel...tak si užívejte prázdiny protože už jenom dva měsíce a valíme zas do školy...takže zdar jak sviň ptáci

Pozdní report

25. června 2008 v 18:07 | Lopuch |  Lopuchův rantl
Zdr,
takže přicházím s takovým shrnutím akcí v nejbližší době.
Takže začalo to v sobotu kdy jsme se vydali na koupaliště (dobrák) Nevím jestli se tomu dá říkat koupaliště když už tam nemaj ani posranej tobogán, ale budíž. No každopádně sme šli já, Ignác, Celestýn a Kryšpín. Samozřejmě jediný 4 támata který sme probírali zněli: Kam pudem pařit, co vezmem za chlast, kde na to vemem love a pak ještě něco to bylo normální takže si to nepamatuju. Bez tobogánu tam byla celkem nuda, a tak sme se dohodli zavolat Zemanovi. Byla celkem kosa, ale ten debil fakt přišel :-D Nevím sice proč sme mu volali když ho tam nikdo nechtěl, ale dobrá. No jak přišel Zeman tak se to rozjelo ve velkým. Rozdali sme přezdívky, z kterých se všem nejvíce zamlouvala Zemanova. Ta zněla: Zem. Velice prosté, trapné a nezábavné že? No ale pro nás ne! ! ! ! My sme vymýšleli všechny způsoby jak tu přezdívku využít, první nahodil Ignác(,,Ukážu vám skok "Kde není Zem") Pak tam byli řeči jako: Zeme pudeš k zemi nebo začíná Zemětřesení atd. Druhý den sme šli na Redbull káry(Já, Kryšpín, Celestýn). Lepší akci už jsem dlouho nezažil. Mám tu některá fakta z akce:
Vedro
Moc lidí
Hovno sme viděli
Tak sme se na to po chvilce vysrali a rozhodli sme že pudem na prígl, tak sme vzali kola a Singiho a frčali sme. Kryšpín mi seděl na štangle... Z kopce nám to šlo výborně, na rovince jakš takš no a do kopce sem byl rád když sem dvakrát šlápnul. No tak Kryšpín se taky pěkně proběhl a na konci půl maratonu ho čekala krásná, průzračná přehrada. Myslím že to tam bylo lepši než na Brněnském kópáku a zadarmo. (Pozn. vstup na Dobrák stojí 85 kč a posranýho langoša tam dostanete za 45. Dále kopeček zmrzliny za 12 kč.)
Další action-Fotbálek na školním aneb 6 způsobů jak se debilně dostat do brány
Začalo to jako klasická čutaná, až do té doby co sme začali hrát banány. Mě a Kryšpínovi to obvzláště šlo. Já se snažil dát nužky a Kryšpín.... ten se snažil trefit se na bránu. Oba dva sme marně. K tomu nadpisu, mám tu 6 horkých tipů jak se v banáncích dostat do brány, tady jsou:
1.-Střela a následný otřes (Kryšpín se snažil dát gól Lopuchovi, ten se nenechal a vyběhl proti jeho střele, která ho zasáhla do zad a následně Kryšpína do zubů. Míč se v poklidu odkutálí za čáru.)
2.-Kop do prázdna (Při pokusu trefit bránu z 0,4 m se Kryšpín nečekaně netrefuje a nastupuje do brány.)
3.-Střela zvaná: ucho (Cement vykopává a Kryšpín hlavičkuje uchem asi 4 metry od brány.)
4.-Elegantní patička (Krasný centr na Kryšpína, krasné seběhnutí pro míč a luxusní patička nad.)
5.-Zbytečná střela (Lopuch vyběhl pryč z brány pro míč, skákavou nahrávkou ho poslal na Kryšpína a ten, i když by gól neplatil namířil mičudu do prázdné brány...asi o metr vedle.)
6.-Nůžky jak hovado (Lopuchova neustálá snaha dát nůžky motivovala Kryšpína k podobnému kousku...míč ho štrejchl a dokutálel se za čáru, co nejdál od brány.)
Omlouuvám se, ale dalši si nepamatuju, prosím Kryšpíne, ty si je asi dobře pamatuješ tak to tam prosím dopiš :-)
To ale není vše. Z ničeho nic začalo nehorázně pršet. Kryšpín se odebral dom ale já, Cement a Singi sme zůstali a hráli dál. Strašně nám to šlo, hlavně sme byli mokří asi jako když Celestýn skočil do kašny. Při cestě dom sme ještě skákali do kaluží který byli strašně teplý.
Toť takovej souhrn akcí. Chtěl to psát Celestýn ale má smůlu, měl o napsat dřív :-P
Dodatek : Ignácovi hlášky - ,,Ukážu vám skok kde není Zem" , ,,Zeme pudeš k zemi" , ,,Začíná Zemětřesení" a ,,Já bych šel někam kde je to hlubočí" .

Dnešek ala vopruz

19. června 2008 v 20:36 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
Z dlouhé chvíle v kuchyni u počítače sem se rozhodl napsat čálnek, abych nebyl za trapku.
Zrovna jsem dočetl Kryšpínův článek který me inspiroval k tomu abych napsal o mém dnešním dnu, takže Kryšpíne děkuji ti.
Moje ráno začalo tak, že mě probudila mamka a já s leknutím sem se podíval na hodiny, které jednou asi o 6 minut pozdeji a zjistil sem že je 7 hodin a já zaspal o hodinu. Tak sem tedy rychle vypadl s postele, zapnul compl a utikal do kópelky, udělat na rychlo ranní potřeby atd. pak sem si nychystal snídani ve stylu cini minies (nevim jak se to pise) a na chvilku eště zahrál KF. Jak už byl čas vyjít, hodil sem přes rameno tunovou tašku s učebnicema a pádil do školy, tam sem přišel v rekordním čase a zase mě zjebali učitalé že jdu pozdě. První hodinu byla čeština, kde sme šli do knihovny hrát hry. Nečekaně sme dali BANG, který mne nebavil a tak sem s Radkem zahrál na mobilu summer games 3 . Další hodina byla matika s čakym, kde už ani nevim co sme dělali, ale vim že sem si sedl s Lopuchem a hráli sme si s mým univerzálním nožem, kterej sem našel v pouzdře. Kuchali sme můj stůl a zeď za námi. Jediny co si pamatuji že nám čako říkal je to, že učebnice budeme vybírat až zítra, což mě celkem dost nasralo, pak nam ještě řekl že jak vybereme učebnice, že by chtěl jít do lanového centra, nebo co, ale to je nekde v Líšno, tak nevim jak by to tam chtěl stihnout a platit se mi za to taky nechce.
Dále následoval dějepis, kdy na nás zase vypiskovala Šťastná nějáky kraviny a najednou se z naší budky jménem rozhals ozvalo něco ve stylu : cvičný popalch rychlé varianty, všichni na hřiště !! Tak sme se všichni sbalily. Učebnice jsme akčně nechali v lavicích (kdyby hořelo, tak bych jim pomohl) a zdrhali a školňák. Došli jsme jako poslední a tam sme se strašně nudily, tak sem začali hrát fotbal s papučema. Jak sme dosli do tridy, bylo nam od čaka sděleno, že sme jako jedina třída zavřeli okna, tak proto sme asi přišli jako poslední :D No, tot asi vse z dšjepisu, padli hodinu byl tělocvik, kde sme si zapsali znamky a pak sem šel hazet diskem :P (to komentovat nebudu, bo to neni zajimavy, akorat sem malem sejmul Dlapu) . V chemii sme si deleli co chteli a byla celkem prdel, nebo ne, my sme vlastne delali křížovku. Což bylo celkem fajn, s Lopuchem sme si všechno řekli a byli tam srandovni otazky :D Pak už byl jenom pracak kde sem počítali omluveny hodiny. Tot asi vše ze školy.
Po škole jsem spechal domů, protože byl stašněj hic a ja sem poteboval do stinu. Doma sem byl neco pres 2 hodky a pak sem šel pomahat na zavody. Došel sm akorat na začátek kriketu, kde sem mel byt. Myslim že toto přeskočím, nic zajívavýho nebylo. Delali sme si akorat potom prdel z jednoho broca, protože mluvil, jak kdyby fetoval helium.
Tak a teď sem doma a už asi hodinu tady píšu tenhle článek. Mezi tim stíám pařit KF a psát si se třemi lidmi, to je asi všechno z mého dne, kterej byl celkem trapnej a proto sem to sem napsal.
Takže, tě péro sombréro , Ignác

Poetická nálada a inspirace v Mexiku

18. června 2008 v 22:45 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
V hlubokém zamyšlení vás zdravím. V hlubokém zamyšlení, protože netuším o čem psát. Zajímá vás jak moc je to zamyšlení hluboké?? Srovnal bych to s mojí každodenní volbou snídaně.
Podívám se do lednice (v tomhle případě se zamyslím), omrknu co tam je (promýšlím téma dnešního článku), a ať je tam cokoliv, tak stejně sáhnu po párečcích v konzervě (sáhnu po tradičním tématu, které zní "nuda"). Jenže si uvědomuju že párečky sem už měl hodněkrát , takže volím kreativnější snídani: omeletu. Takže tenhle článek by měl být jako výživná vaječná omeleta (pokud nemáte rádi vajíčka tak si představte palačinky nebo prostě něco) s nakrájenými rajčaty, několik okurek, pořádnou lžící hořčice a k tomu krásně křupavej a čerstvej krajíc chleba......
Ale nemějte strach, nezbláznil sem se a ani nečichám lepidlo. Jen mám trochu poetickou náladu a taky mám docela hlad.....
Zjistil sem že bych měl začít číst knížky, protože moje slovní zásoba se omezuje na pár výrazů, který furt opakuju nebo je píšu v jiným pořadí aby to tak nemlátilo do očí. A teď moc nechápu proč se o tom zmiňuju.......
Právě sem si přečetl ty sračky co sem před chvílí napsal...bóže ať už toho nechám.
Opět přemyšlím o čem psát...rozhlížím se...a vidím svůj psací stůl. Trochu vám popíšu jak to na něm vypadá. Mám tam budík, kterej je mě úplně na hovno, protože je to budík s ručičkovejma hodinama a na těch mě chvilku trvá než zjistím kolik je hodin. Takže se vždycky radši podívám na mobil. Pak je tam dvojice prázdných deodorantů a dvojice plných deodorantů (matička Země mě jednou strašlivě ztrestá). Mám tam haldu komiksů, dálkovej ovládač na televizu, kterej má lehce vybitý baterie a tak s ním vždycky musím řádně fláknout o ruku, aby se rozhodl přepnout program (vím že by bylo jednoduší ty baterie vyměnit, ale to není taková zábava). Dalšími věcmi sou popsaný papíry, prázdná peněženka, vysvědčení z deváté třídy (to už tam dobrý dva měsíce leží) a pár cédéček. Všecko je to naházený do úhlednýho bordelu takže se tomu dá téměř říkat umělecký dílo.
A jelikož z mé hlavy odjíždí inspirace do Mexika tak doufám že ji doženu dřív než začne smrdět tequillou a bude mít za ušima dvě chilli papričky. Tak viva las Mexiko...nebo jak se to říká.........

Zámínka k oslavě? Žádný problém!!!

17. června 2008 v 21:42 | Lopuch |  Lopuchův rantl
Vážení a milý čtenáří,
bliží se nám konec školního roku a zároveň také začátek prázdnin. Když je začátek tak musí být aji konec. Když konec a začátek, tak je aji prostředek.
No a hned tu máme 4 důvody proč pařit. No není to krása???
Rád bych tu v komentářích zkusil domluvit nějaké vhodné místo kde oslavit konec roku.
(Připomínka - U Lopucha doma to nejde, páč v sobotu jedu na dovču. Z toho vyplívá: Pařba by měla být v pátek)
Takže soudruzi moji, očekávám hojné příspěvky a řadu návrhů kde udělat pařbu.
Mám jeden návrh nevím jestli dobrej ale vím že všechny to zajímá tak tady je:
V Žebále je prej někde nějaká lokalita zvaná ohrada. Je to prej jakýsi ohniště okolo kterýho sou nějaký lavky atd. Tudíž by se tam dalo i přespat, a prej tam ani nejezdí acabáci takže by se akce mohli zůčastnit lidé -18.
Tak pište vaše návrhy.....

kecy moore

17. června 2008 v 15:14 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Zdravim. Po delší pauze se opět hlásí mistr Celestýn. Nuda je svině a jelikož se mě vybila baterka ve foťáku tak píšu článek.
Tímto úvodem sem se nenápadně dostal k první novince. Mám novej foťák. Pravda za ty love bych si mohl koupit tisíc jiných věcí, ale co už. Foťák byl dnes pokřtěnej na výletě s praxí na jméno Ofélie.
Jako druhej záchytnej bod bych vyzdvihl výkon českého mužstva na EURU. Myslím že sme začali celkem trapně. Druhej poločas sme měli převahu a hlavně ta posledná desetiminutovka stála za to. Bravo kluci, dostat 3 góly za 10 minut se nepovede ani těm nejlepším na světě.
Dál bych se chtěl omluvit za pozdní dodání dalšího dílu seriálu "Já ťa znám". Bohužel sem nenašel moc kvalitních informací, tak místo nudnýho článku si počkám a uveřejním radši lepší, i když taky nudnej díl.
Tak jdu hrát FIFU zdar

Jsem king aneb žlutá karta pro simulanta

17. června 2008 v 14:27 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Pěkný ráno...vlastně už odpoledne. Koukám že většina z nás ještě rozdejchává náročnej pátek a sobotu. Tím sem chtěl naznačit že tu od neděle nebyl článek a tak se to pokusím alespoň trochu napravit. Nemám v plánu tady někoho kritizovat za to že nepíše články, protože mě to nějak přestává vadit, abych řekl pravdu tak sem v takovým rozpoložení že přestávám řešit absolutně všechno...takže buďto sem se už teď v úterý o půl třetí odpoledne opil nebo mám dobrou náladu. Jestli ste si tipli tu druhou možnost tak mě trochu podceňujete, ale zároveň máte pravdu. Je spousta důvodů proč můžu mít dobrou náladu, ale rozmazávat je tady nebudeme. Hlavní je že sem ten největší king a to mi stačí.....
Článek sem začal celkem seběvědomě, ale co mi jinýho zbejvá, že? Určitě ste si všimli že česká fotbalová reprezentace dementně posrala zápas s Tureckem. Abych se přiznal tak sem ani moc nebrečel...protože sem to ani nestihl...do 85. minuty sem byl totiž přesvědčenej že v pátek se budu dívat na zápas ČR-Hrvatska...přesto to tak nebude...bohužel, ale taky bohudík. Po tomhle zápase sem se smál a to dost. Vtipných okamžiků bylo víc, ale pořádně mě dostal hlavně nejoblíbenější cigán v česku (Milan Baroš). V zápase neodehrál jedinou minutu, přesto dostal žlutou kartu...na 100% za simulování. Tolik moje postřehy z tohoto skvělýho zápasu.
A jelikož mě už unavujete tak zvolím možnost ústupu...tak zdar jak sviň a zas někdy......
P.S. doufám že ste si všimli krásného básnického obratu v nadpisu.....

O tom jak si nic nepamatuju

15. června 2008 v 20:49 | Lopuch |  Lopuchův rantl
Zdravim.
vidím že reportů je tady dost, tak taky něco napíšu.
No, všechno to začalo v Maxovi když jsme já a Celestýn kupovali tři Jemný a jeden multipack. Potkali sme tam Celestýnovu mistrovou a ta říká: ,,Ty brďo to všechno vypiješ sám??" a on na to: ,,Ne to je tady pro kámošsa" :-D No ještě že nejdu na stejnou školu :-D No pak sme se nějak sešli u nás. A začalo se..............
Byl to fakt luxus, protože si z toho nic nepamatuju. Ale bylo to fakt mazec, takže to museli být luxusní.
Jo počkejte. Pamatuju si jeden zážitek: Celestýn, Dejv a Singi seděli v kuchyni a pak sem přišel já. Povídám jim: Vykouříme Celestýnoví tu krabku ne? Všichni že jo a tak sme začali pálit jednu za druhou (a já nekouřím!!!) takže moje porvní cigáro bylo fakt drsný. Druhý taky, třetí určo taky atd. atd. Celestýn pak vstal a povidá: Hele nechte mi tam něco. Na to já sem zareagoval: Jasný, máš tam ještě celou krabku a hodil sem tu prázdnou pod stůl aby si toho nevšiml :-D
Druhej den sem hrál dva zápasy ve futsale a všichni mě chválili :-D Nepochopitelný jev :-D No každopádně my sme v tabulce 5. a porazili sme 1. a 2. takže asi bych měl chlastat vždycky před zápasem. :-D
No tak to je vše, zdar

Ožralci

14. června 2008 v 12:55 | Cement |  Cementův beton
Než začnu musím vám říct že tam bude zřejmě hodně chyb....takže se nelekněte
Takže sraz u Lopucha byl v 19:30 taky jsem přišel přesně s kryšpínem...a zjistili jsme že už tam je singi....a Lopuch nečekaně...
Než všichni dolezli tak jsme se dívali na fotbal (spíš jsme se smáli že Mutu nedal penaltu)...
Jako poslední přišel Celestýn...Lopuch vyletěl ze dveří že jde zalomit klíč do zámku na chodbě...(aby se nikdo nebo spíš jeho tata nedostal dom)
Z dola už jenom slyším C. a L. jak řvou zdrhej...asi za hodinu slyším jak tam vrtaj do zámku :D...
Všichni jsme zalezli dovnitř a začalo se pít...Já byl s Celestýnem...(Celestýn se hrozně mírnil takže jsem vypil skoro celou vodku sám)...
Jako první jsem se začal motat já a v těsném zavěsu byl Lopuch, který se začal motat taky rychle
MY dva jsme tam házeli zajímavý hlášky...Ve chvíli kdy Celestýn hledal otvírák tak jsem mu s hledáním pomohl...akčně jsem našel něco černýho (už si fakt nevzpomenu co to bylo) a zařval jsem:
MÁM HO....Začal výbuch smíchu u všech a já se divil čemu se smějí nakonec jsem zjistil že to otvírák není ale šlehač :D...to jsem celej já...
Zachvíli jsem viděl Ignáca jak leze do pračky tak už jsem si říkal že se fakt zbláznil...Jenže jsem neměl od něho daleko...spadl jsem vedle něho a začal se plazit do pokoje...Ignác akčně zavelel že si dáme závod...on byl daleko za mnou a nešlo mu to...
Pochvilce jsem musel na záchod a když jsem zmáčkl vypinač(zapinač) tak vypadly pojistky :D...Sabina akčně nalítá hned lítala po bytu a řvala:"Cement vypojil pojistky" a furt dokola nebo tak nějak...Ignác vyletěl hned po mě na hajzl a začal zvracet...já jsem se mu smál ale ne dlouho protože jsem se s nim vystřídal a šel jsem zvracet já :D:D...
Pak se seskupení singi,lopuch,celestyn,sabina a dejv....sešlo v kuchyni...já,ignác,kryšpín a denisa jsme odpočívali...Sabina akčně usla opřená o parapet kde bylo otevřené okno...poté si lehla na zem a tam taky usla...Přeskočíme Ignácovu mokrou pr*el a jdeme k rozestavění spaní...
já spal s dejvem v nahoře na dvoupatrovce...Kryšpín a denisa pod nama...Celestýn s kýblem u huby spal u venkovních dveří...Lopuch a sabina v ložnici a Ignác se singim v obyvaku...
O ostatních jsem už nic neslyšel všichni spali kromě naší expertní čtverky na dvoupatrovce...a vlastně ještě celestýn ten odpovídal rychle takže nespal...
Já a Dejv jsme furt kecali a kryšpína a denisu to už štvalo...jenže po chvilce se ve dveřích objevil singi a řekl že otevřem jen my tři jelzina plnýho...já to pil jako vždy jak nějakej džus a oni jenom čuměli...Po chvilce byl dejv tak nežranej že se zvedl ze židle a pak si chtěl zpátky sednout....Netrefil se na židlu, narazil do skříně a ještě se jí omluvil :D:D...tak to byl nežranej dejv..jeho hlášky tady nebudu vypisovat...protože je už vypsal kryšpína le kdyby se něco našlo tak to napíšu...Po celým Jelzinovi jsme šli konečně spát...My dva (dejv a já) jsme opět furt kecali...bylo to samý "walker točí laso"...divný skřeky a prdění na ruku...já jsem si plácal s kalendářem kde byl Peťa Čechů a furt jsem u toho říkal..."zdar peťo"
Na chvilku jsem usnul a prej jsem hrozně zařezával takže nikdo nemohl spat...
tak za hodinku jsem se probudil se slovy na dejva "zdar bejku" a "zvedni si ten stěrač"...
plácl jsem si s kalendářem a zachvili jsem opět usnul ale tentokrát asi na 2 hodiny...
Od dveří šlo stálo slyšet jak celestán zvrací a plive...Ráno jsme začali uklízet atd...
Tato noc byla velice povedená...
Mějte se všichni a příště ZDAR