Srpen 2008

Průběžný přehed

31. srpna 2008 v 21:31 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
Napadlo mne udělat průběžný přehled o tom jak sou natom všichni s článkama. Ke každýmu členovi napíšu komentář. Takže se těšte na velkou kritiku a narážky ze všech stran, ale i pochválím.
Vezmu to od největšího počtu článků.

Kryšpín - 85 článků
Kryšpínova pětaosmdesátka je magická a myslím že jí není konec. Můžeme se těšit na jeho stovku. Píše sem každou blbost, ale občas je ten článek i zajímavý a dá se to číst. Rozhodně bude trvat ještě hodně dlouho, než Kryšpína někdo dožene a bude za ním zaostávat alespoň o 10 článků.
Poslední článek : 31.8.08 17:43 (Svoboda Tibetu !!)
Celestýn - 44 článků
Ze začátku to celkem rozjel. Články jely jako na běžícím páse a Celestýn se držel těsně za Kryšpínem, ale o prázdninách nám hoch přestal psát a dlouho tu nic nebylo. Teď už to jakš takš rozjíždí, ale chtělo by to něco npvého, ale může být i staré. Např. nás "zpravodaj" "Já Ťa znám" už tu nebyl hodně dlouho. Doufejme že se Celestýn napraví.
Poslední článek : 26.8.08 19:02 (Ďábelské desatero +1)
Ignác Kolovrat - 27 článků
Ano ano, sem to já. Konečně sem se dostal před mého kolegu Lopucha. Sice s malým náskokem, ale i tak tam je. Já sem na svou třetí pozici hrdý a pokusím se ji udržet ba dokonce i dohnat Celestýna.
Poslední článek : 31.8.08 21:31 (Průběžný přehled)
Lopuch - 24 článků
Také celkem zaostává. Bude to nejspíš tím že o prázdninách byl pořád někde v hájzlu. Nic nám nepsal a akorát pořád chlastal a kouřil. Pak se nám "Vrátil ve velkém stylu" a zese dlouho nic. Chtělo by to více kreativity a trapnosti a méně reportů z chlastaček a podobných věcí.
Poslední článek : 17.8.08 12:26 (Návrat ve velkém stylu)
Žufan - 15 článků
Tento chlapec celkem překvapil. Každy by řekl že právě Žufan bude mít nejméně článků, ale není tomu tak. Žufan má "kvalitních" 15 článků, ale i tak by mohl napsat časem nějákej článek, stačily by 2 za měsíc a bylo by to dobrý. Nikdo neví proč nic nepíše, ale nic nepíše. Tak to muím říct taky. Žufane kurva už něco napiš !!!
Poslední článek : 4.7.08 23:15 (jn fotbálek)
Cement - 13 článků
Cement se nezdá. Nikdo si ho moc nevšímá, Kryšpín a Celestýn si ho moc moc nedobírají, cemuž je možná příčinnou to že je s nimy ve "Vyšší šlechtě" nebo také "Ultraz". Má sice nejméně článků, ale poslední napsal dva dny po Žufanovi, ale hodnotíme počet. Takže bychom to Cementovi mohli také občas připomenout a říct mu Cemente kurva už něco napiš !!
Poslední článek : 6.7.08 11:33 (Žufan je největší gey)
Toť mé hodnocení a je to.
Ignác Kolovrat

Svoboda Tibetu !!

31. srpna 2008 v 17:43 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Určitě ste si všimli jak je teďka v módě sebou tahat tibetskou vlajku a vyřvávat na celý kolo "Svoboda Tibetu !". Jako já proti tomu nic nemám...nevím co se tam děje ani proč se to děje. Jenom všude slyším jaký sou číňani svině a že to sou zasraní komouši, který by bylo nejlepší postřílet apod. Já o nich vím jenom to že to sou co se fotbalu týče lempli a že žerou psi. A že v brněnským Halongu (což je na hlavasu čínskej bufet) dělaj Vietnamci a zabíjí tam krysy a kočky a pak to cpou kam se dá. Na druhou stranu...já tam někdy žeru taky :-D. Ale zpátky k tomu vyřvávání "Svoboda Tibetu !!". Vy co to hulákáte a píšete všude možně...podívejte se co máte na sobě a kolem sebe. Všude vidím made in china. Takže buďto to řvěte nazí nebo radši držte hubu :-D.

Iggy Kolovrat = Iggy Arbuckle

31. srpna 2008 v 17:10 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Tak jelikož Ignácova nová smlouva je už jen otázkou detailů a hlavně podpisu tak tu pro vás mám i jednu nečekanou informaci právě o Ignáci Kolovratovi.
Všichni vidíme že tento chlapík má opravdu velký talent, čehož si všimli i američtí producenti a před pár lety s ním natočili animovaný seriál pod názvem Iggy Arbuckle. Tento seriál zaznamenal na stanici "ABC kids" obrovský úspěch a tak práva odkoupili pánové z "Cartoon Network". A odsud se dostal do podvědomí českým fanouškům kreslených seriálů. Dnes tento seriál beží na kanálu "Jetix" a můžeme říct že patří k oblíbeným.
V tomto seriálu náš milí Ignác hraje postavu prasete se jménem Iggy Arbuckle, který je zároveň skaut a ochránce lesa. Je to šílenej moralista a v každým díle musí zachránit svůj les před nějakou hrozbou. Ignác s nimi natočil dvě série a dohromady 52 epizod. Poté sme ho ale zlákali my takže fanoušci tohoto seriálu mají smůlu a dalších dílů se nedočkají.
Ještě vás možná zajímá jak sem na to přišel že? Jednoduše...v posledním svém článku se Ignác podepsal Iggy Kolovrátek což je jasný důkaz a přiznání. Ještě tu pro vás mám fotku pro srovnání podoby....takže myslím že není pochyb o tom že náš Ignác je slavný i za velkou louží..............

Souhlas se 7. bodem

31. srpna 2008 v 15:36 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
S nově upravennýmm bodem souhlasím a plně tě chápu. S těma bonusama to neni spatnej napad a beru to.
A myslim že vím na co naražíš s tou smlouvou i pro ostatní a úplně s tebou souhlasím. Je to dobrej nápad.
Iggy Kolovrátek

Úprava znění 7. bodu v Ignácově smlouvě

31. srpna 2008 v 13:24 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Takže bod číslo sedm upravíme na přesné znění:
- Beztak.com jakož to zaměstnavatel má právo, kdykoliv rozvázat kontrakt s Ignácem Kolovratem, a to v případě že poruší smlouvu nebo udělá něco co se nebude líbit radě Beztak.com. Beztak.com musí ovšem dát Ignácovi možnost obhajoby svého činu a dát mu po dobu jednoho týdne šanci na vykonání nápravy. Ignác se může ze smlouvy před jejím ukončením vyvázat jedině po domluvě s radou Beztaku a po splnění požadavků, které v této situaci bude Beztak mít. -
Takhle bych to viděl...co ty na to? Protože podepsáním smlouvy máš v Beztaku povinnosti, které je potřeba plnit. A my si nemůžeme dovolit, ve chvíli kdy by ses rozhodl smlouvu zrušit, tě jen tak pustit. Za tímhle si stojím...ještě by se dalo uvažovat o tom že ti do smlouvy dáme nějaký bonusy za počet napsaných články apod. Do středy je ještě dost času takže si to pořádně promysli...
A myslím že by nebylo špatný podepsat podobnou smlouvu s ostatníma z Beztaku...samozřejmě klidně s jinýma podmínkama a dobou trvání smlouvy. Ještě to projednám s Celestýnem...a taky se musí projednat komu bysme smlouvu nabídli a komu ne......takže toť zatím vše.

Smlouva

31. srpna 2008 v 12:27 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
Po skvělém obědu tedy píšu odpověď na předběžnou smlouvu.
Na smlouvě se mi zamlouvá vše, až na bod číslo 7. tedy - Beztak.com jakož to zaměstnavatel má právo, kdykoliv bez upozornění rozvázat kontrakt s Ignácem Kolovratem, Ignác takové právo nemá. -
Toto právo chci také a to bude asi vše co bych po vás chtěl. Myslím že moje požadavky, nejspu moc vysoké a už se teším na uzavření smlouvy a taky na CD Slipknotů.
Ignác Kolovrat, Hvězda reflektorů

Předběžná podoba smlouvy pro Ignáce Kolovrata

31. srpna 2008 v 11:50 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Mám tu informaci, která jistě potěší fanoušky naší hvězdy Ignáce Kolovrata. Protože sme se právě předběžně domluvili na podepsání kontraktu. Teda...řešili sme trochu jeho podmínky, podmínky producenta sme ještě neřešili. Takže vám alespoň popíšu body (které chci zahrnout do nové smlouvy) naší, jistě vysoce kvalitní, budoucí spolupráce. Takhle bych si budoucí Ignácův kontrakt představoval:
Podmínky Ignáce Kolovrata:
- Nové CD kapely Slipknot "All Hope Is Gone". -
- Méně urážek (blíže neurčeno) na osobu Ignáce Kolovrata v článcích. -
- Předložení smlouvy a slíbeného CD Slipknotů nejpozději do 3. 9. 2008. -
Podmínky společnosti Beztak.com s. r. o.:
- Závázání se Beztaku do dne 1. 1. 2009. -
- Do té doby nespolupracovat s jinou společností bez písemného souhlasu rady Beztak.com. -
- Do 1. 3. 2009 bude mít Beztak přednostní právo na podpis smlouvy s Ignácem Kolovratem. -
- Ignác Kolovrat bude povinnen od doby podepsání kontraktu napsat min. tři články do měsíce. -
- Beztak.com bude mít právo jakkoliv pozměnit nebo upravit scénář stripů, ve kterých se objeví Ignác Kolovrat. -
- Jákékoliv porušení smlouvy se trestá automatickou ztrátou veškerých výhod a doba kontraktu se prodlužuje na blíže nespecifikované datum. -
- Beztak.com jakož to zaměstnavatel má právo, kdykoliv bez upozornění rozvázat kontrakt s Ignácem Kolovratem, Ignác takové právo nemá. -
- Podepsání smlouvy musí proběhnout pod dohledem třetí osoby a mého právního zástupce Celestýna. -
Takhle bych byl spokojen s podepsáním. Předem říkám, že Beztak.com nemusí s Ignácem Kolovratem podepisovat smlouvu za každou cenu. Sme ochotni do Ignácovi smlouvy zahrnout ještě nějaké bonusy, které samy určíme za vhodné. Nyní očekávám stanovisko Ignáce Kolovrata.

7. díl stripů Beztak.com

30. srpna 2008 v 19:09 | Kryšpín |  Beztak.com comics
A máme tu rozuzlení již dnes načatého crossover speciálu (fuj to byla hnusná věta). O nenápadném únosu Ignáce Kolovrata. Myslím že konec speciálu nemohl být napínavější. Dává nám tak možnost dalšího pokračování, který sice nebude, ale líbila se mi ta myšlenka :-). Skvělá práce fotografa a opět úžasné herecké výkony. Nemám co bych dodal...jenom snad to že Ignác je tlustý prase a měl by zhubnout...příště se s ním táhnout teda nebudu...toť prohlášení producenta, scénaristy, grafika a představitele hlavního záporáka Kryšpína. (nemyšleno osobně)
Název: Únos: Rozuzlení
Díl: 7. díl
Série: 3. speciál - crossover 2/2
Hlavní postava: Ignác Kolovrat
Hlavní vedlejší postava: Kryšpín
Další vedlejší postava: Mr. Strom
Scénář: Kryšpín
Foto: Celestýn
Grafika: Kryšpín
Vydává: Beztak.com s. r. o. Brno-Bystrc
Internetové stránky: http://beztak-com.blog.cz/
Případné připomínky pište prosím na Beztak.com@seznam.cz. Výhružky smrtí atd. přijímá Celestýn. Pěněžní odměny, šeky nebo nebo odměny ve zlatě přijímá Kryšpín.
Doporučená cena vč. DPH: 39,- Kč

6. díl stripů Beztak.com

30. srpna 2008 v 14:34 | Kryšpín |  Beztak.com comics
A mám tu pro vás další crossoverový speciál. Tentokrát díl na pokračování (to pokračování bude samozřejmě jenom jedno :-)) v mém a Ignácovém podání. Tento dvoj díl by se dal zařadit do žánru akční thriller a má opravdu mrazivou atmosféru. Hlavní hrdina je zde v nesnázích a bude dělat vše pro to aby se dostal ze zákeřných spárů hlavního záporáka. Parádní podívaná se skvělým hereckým obsazením v čele se slavným Ignácem Kolovratem (který se ještě stále cuká ohledně podepsání smlouvy). Věřme že to není jeho poslední role v Beztaku a že se ještě v nějakém díle ukáže (jelikož máme práva ještě na pár stripů s tímto hercem tak se určitě ještě nějakého dílu s Ignácem dočkáte).
Název: Únos
Díl: 6. díl
Série: 3. speciál - crossover 1/2
Hlavní postava: Ignác Kolovrat
Hlavní vedlejší postava: Kryšpín
Další vedlejší postava: Mr. Strom
Scénář: Kryšpín
Foto: Celestýn
Grafika: Kryšpín
Vydává: Beztak.com s. r. o. Brno-Bystrc
Internetové stránky: http://beztak-com.blog.cz/
Případné připomínky pište prosím na Beztak.com@seznam.cz. Výhružky smrtí atd. přijímá Celestýn. Pěněžní odměny, šeky nebo nebo odměny ve zlatě přijímá Kryšpín.
Doporučená cena vč. DPH: 39,- Kč

Závažný téma

29. srpna 2008 v 23:09 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Zdravím...mám tu pro vás celkem závažný téma...a to téma zní LÁSKA. Teda jako platonická láska. Ste se lekli co?...já si to myslel. Ale zpět k tématu...proč sem s tím začal? Protože sem se platonicky zamiloval :-D. Né poprvé a ani né naposled...aspoň doufám. Stává se mě to prakticky každej druhej týden...moc dlouho to nevydrží...ale člověk se u toho zabaví. Tak vám trochu popíšu ty moje nejzásadnější platonický lásky.
Největší: Pamela Anderson
Nedělám si srandu...bylo mě asi deset a já věděl že to je láska na celej život. Kvůli ní sem se dokonce málem porval s Beránkem. Mu se totiž líbila taky a měl její fotku na náramku z bravíčka (ten parchant). Tak sem mu ten náramek vzal...jenže on mě odhalil...a bylo to. Dalších pět minut se se mnou nebavil. Pak sem mu ale řekl že pudem radši hrát na schovku u popelnic...a taková nabídka se neodmítá. Ale zpět k Pamele...pokud stále někdo nechápe proč sem se do ní zabouchl tak se ho ptám "Viděls někdy Pobřežní hlídku? Nebo seriál V.I.P?".
Vždycky sem záviděl tomu všivákovi Davidu Hasselhoffovi že chodí na stejnej záchod jako Pamela. A po každým dílu Pobřežní hlídky sem si musel povolit tepláky jak to furt tlačilo. Jó to bylo něco........
Novější: Jennifer Lopez
K té toho zas nemám tolik co říct...jenom to že Ben Affleck byl pro mě v té době nejneoblíbenější herec. Bylo mě asi 13.
Nejstarší: Dáda Patrasová
Co se zas divíte?....v té době to byla kočka. To mě bylo 5 až 8 let.
Nejzajímavější: Karen ze seriálu Krok za krokem
Ani nevim proč...teď se mě zas tak moc nelíbí, ale svoje kouzlo pořád má :-D. 6 až 8 let
Současná number 1: Miley Cyrus
Dobrá polovina z vás určitě čekala že sem hodím Ewču Farnou. Ale ne...nehodím...protože Miley Cyrus alias Hanna Montana alias Miley Stewart je to nejlepší co v poslední době americkej šoubyznys vyprodukoval. A fakt je pro mě lepší než Ewa. Věk přímo ideál a zbytek ani nemusím popisovat.
A to je všecko...sem zvědavej která to bude příště :-D...........

5. díl stripů Beztak.com

28. srpna 2008 v 14:23 | Kryšpín |  Beztak.com comics
Menší rozpory o autorská práva mě donutili dát veškeré stripy do jednotné rubriky. No nevadí...pokračujem dál. Teď tu pro vás mám díl : Beztak stíní beton. Což je zároveň slibovaný crossover a speciální díl. Skvělé počítačové triky podtrhují neuvěřitelně oddaný výkon, který předvedl Mr. Beton. Jednoznačně nejlepší herecký výkon jaký kdy komiks jako takový viděl. V roli nepotřebného komparzu se ukáže i naše hvězda Ignác Kolovrat. Jako komparz je uveden, protože mě kecal do práce producenta. Jinak svou první roli v komiksu si odbyl i náš kolega Celestýn. A zvládl to perfektně........
Název: Beztak stíní beton
Díl: 5. díl
Série: 2. speciál : crossover
Hlavní postava: Mr. Beton
Hlavní vedlejší postava: Celestýnův stín
Další hlavní vedlejší postava: Kryšpínův stín
Komparizosta: Ignáca Kolovrata stín
Scénář: Beztak.com
Foto: Celestýn
Grafika: Kryšpín
Vydává: Beztak.com s. r. o. Brno-Bystrc
Internetové stránky: http://beztak-com.blog.cz/
Případné připomínky pište prosím na Beztak.com@seznam.cz. Výhružky smrtí atd. přijímá Celestýn. Pěněžní odměny, šeky nebo nebo odměny ve zlatě přijímá Kryšpín.
Doporučená cena vč. DPH: 49,- Kč

4. díl stripů Beztak.com

28. srpna 2008 v 12:56 | Kryšpín |  Beztak.com comics
Ignác nám v minulém díle předvedl nesporný talent pro dobrodružné příběhy, plné napětí a akce. Takže až bude Stývn Špílberg přemýšlet, kdo sakra nahradí Harrisona Forda v roli Indiana Jonese. Tak pro něj mám jasnou odpověď: Ignác Kolovrat to nebude !! Ten je totiž náš a my se takové hvězdy jen tak nevzdáme. V tomto díle naprosto vyvrátíme filmovou teorii že pokračování nikdy nemůže předčít původní první film. Protože to co předvádí naše hvězda v tomto díle je absolutně fantastické. Silnou vedlejší postavu z minulého dílu nahradili hned dvě obrovsky silné vedlejší postavy. A to není všechno...cena nám podstatně klesla. Takže si užijte tento skvost mezi stripy s názvem : Ignácovo dobrodružství a prokletí zeleného altánku.
Název: Ignácovo dobrodružství a prokletí zeleného altánku
Díl: 3. díl
Série: 1. série
Hlavní postava: Ignác Kolovrat
Hlavní vedlejší postava: Panelový dům
Další hlavní vedlejší postava: Panelový dům ml.
Další vedlejší postavy: Zelený altánek, Mr. Lampa
Scénář: Ignác Kolovrat
Foto: Celestýn
Grafika: Kryšpín
Vydává: Beztak.com s. r. o. Brno-Bystrc
Internetové stránky: http://beztak-com.blog.cz/
Případné připomínky pište prosím na Beztak.com@seznam.cz. Výhružky smrtí atd. přijímá Celestýn. Pěněžní odměny, šeky nebo nebo odměny ve zlatě přijímá Kryšpín.
Doporučená cena vč. DPH: 49,- Kč

3. díl stripů Beztak.com

28. srpna 2008 v 12:17 | Kryšpín |  Beztak.com comics
Tak a je tu další díl našich komiksových stripů...slibovaný crossover si nechám na potom. Protože teď tu pro vás mám naprosto strhující akci v podání Ignáce Kolovrata. V tomto dílu mu byla poprvé svěřena hlavní role...a zvládl ji naprosto úžasně. Ale musíme říct že skvělý výkon zvládla i vedlejší postava, Panelový dům. Perfektně tak doložil naprosto mrazivou atmosféru. Tento díl se jmenuje : Ignácovo dobrodružství. Mimochodem cena vzrostla, protože když sem na tomhle komiksu pracoval tak mě dvakrát těsně před dokončením spadl ten program ve kterým to dělám. Takže jelikož sem to dělal třikrát tak požaduji i takové peněžní ohodnocení.
Název: Ignácovo dobrodružství
Díl: 2. díl
Série: 1. série
Hlavní postava: Ignác Kolovrat
Hlavní vedlejší postava: Panelový dům
Další vedlejší postava: Mr. Prolízka
Scénář: Ignác Kolovrat
Foto: Celestýn
Grafika: Kryšpín
Vydává: Beztak.com s. r. o. Brno-Bystrc
Internetové stránky: http://beztak-com.blog.cz/
Případné připomínky pište prosím na Beztak.com@seznam.cz. Výhružky smrtí atd. přijímá Celestýn. Pěněžní odměny, šeky nebo nebo odměny ve zlatě přijímá Kryšpín.
Doporučená cena vč. DPH: 69,- Kč

Moudra

27. srpna 2008 v 19:53 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
Hej našel sem nějáký moudra a hafo sem se nasmál a tak to sem mrsknu.

Je těžké býti debilem, neboť konkurence je příliš vysoká.
Na životě mijulu to rozmanitost ... každej den mě nasere někdo jinej :-)
no a poslední nejlepší :
Všiměte si že ted pouzivam hodne obrazku a fotek, pac me to bavi a vipada to líp.
Jo a dneska sem byl s Kryšpínem zase venku, byla prdel jak sviňa, ale to co sme dělali se nedá popsat tak vám akorát řeknu lášku, která padla jako poslední.
Sedíme na autobusové zastávce a já vidím borca v růžovým triku a šlo to takhle :
Ignác : "Hele buzík !"
Kryšpín : "Có ?!"
Ignác : "Bůůůzna !"
Kryšpín : "Ajo."
No pak sme si to párkrát zopakovaly, zasmály sme se a pak sme šli dom.
Ignác K.

Ignác má koníčka a další nezajímavý informace

26. srpna 2008 v 19:52 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Zdravím...trochu mě děsí fakt že Ignác napsal tady na blogu tři články v řadě. Né že bych se bál své neotřesitelné pozice, protože než Ignác napíše do své rubriky 83 článků jako já tak to spíš Celestýn dodělá nějakou školu. Ale přeci jenom je to trochu nezvyk...takže se to pokusím napravit. S chutí vám popíšu jak nevím o čem psát, protože to tu už dlouho nebylo.
Ale vždyť já mám o čem psát...Beránek totiž udělal reparát. Ale moc se mi o tom psát nechce...takže potvrzuji předešlou informaci, že nemám o čem psát.
Jinak včera si myslím že luxus...včerejší tabulkovej systém nechápu do teďka (o co jde vás nemusí zajímat...) a nejvíc mě dostávala desátá část ďábelského desatera +1: Celkový chování - jakože mě sere a tak...
Vtipný taky bylo, když sme si projížděli profily fakt hnusnejch lidí a cigánů...což sice spadá do jedné kategorie, ale chtěl sem to zdůraznit. A taky když mě spadla Cementova kalkulačka...to ale vtipný nebylo do chvíle kdy zázrakem obživla. Na dnešek sme měli vstát na osmou a jít s Beránkem na reparát...což trochu nevyšlo...ale ten bídák to zvládl aji bez nás.
Jinak nemůžu nereagovat na Ignácův poslední článek...vtipný mě přijde hlavně : "Občas zajdu ven, ted hlavně s opačným pohlavím". Já osobně chodím ven jenom s jedním pohlavím...a to svým...protože nepovažuju za moc dobrej nápad měnit pohlaví, když du ven. Ignácu...jako že se převlíkáš za holku je sice pěkná a chváli hodná věc a věřím že ti to fakt sekne, ale proč nám to píšeš? :-D...to už by nám rovnou mohl Žufan popsat co dělá každý ráno na záchodě. Nadruhou stranu je hezký že sis našel koníčka Ignácu :-D. (Sorry že sem s tím začal...ale potřeboval sem se o něco opřít :-D)
No a už to asi dneska odpískám...protože není o čem psát...nebo jako je, ale o Berdovi se mě fakt psat nechce. Tak zatím........

Ďábelské desatero +1

26. srpna 2008 v 19:02 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Zdravim. Včera byl velmi nabitý programa a já se o něj podělím ja?
Taak začlo to tím že se Lopuch, Singi a Partik stavili abych jim koupil chlast. Jako za prvé jim to mohlo byt blbý a za druhé nebudu kupovat chlast někam kam nejdu že. Po půlhodině přemlouvání jako že sem velkej kamarád a taak sem se na to vysral a šel ke komplu. Chystali sme se s Kryšpínem, Elisem a hlavně Zemanem :-D na fotbal.
Dojeli sme před stadion a Zeman nikde. A to je hodně divný protože když máme sraz o půl tak Zeman už tam ve čtvrt stepuje. Koupili sme lístky, což bylo taky vtipný, protože mě baba u kasy přemlouvala abych se podíval jestli nemám desetikorunu. 3x sem řekl že ne a po čtvrté sem se musel podívat a říct jí to znovu. Při prohledávání jestli u sebe nemáme něco zakázanýho šel Elis 3x dokola protože se mu líbilo to šacování. Došli sme do kotla a já vidím Nikolu. Bože co se děje? řekl sem si. Zakrýval sem si obličej rukou, jak to dělá Berda, ale stejně mě viděla. No pak byl fotbal což nebylo zajímavý.
Cestou dom sme šli na benzínku. Já, jako vždy, sem každýmu sebral něco jinýho, takže sem měl plnohodnotnou svačinu. Potom sme šli po cyklistické stezce a kolem nás projel cyklista. Sme se divili proč my chodíme po cyklostezce a cyklisti jezdí po chodníku. Potom padla kvalitní Zemanovka. Když Elis začal mluvit o tom, že až Zeman dodělá autoškolu, tak nás bude vozit na fotbaly, Zeman Odpověděl: "Já ještě nemám fáro, ale to se naučíš"
Pak nás opustil a my sme jeli domů. S Kryšpínem sem byl domluvenej že spím u něho. U něho neznamená s ním. Došel sem, dívali sme se na tu Pravdu posranou, nebo jak se to jmenuje na Primě. A pak sme začali vytvářet Tabulkový systém Ďábelského desatera +1. Mělo to být jenom desatero, ale pak sme vymysleli jedenáctej bod a nechtělo se nám to přepisovat. Nemůžu vám říct nic jinýho něž že je to jakýsi hodnocení holek. Padlo tam moooc luxusních hlíšek ale nemůžu o nich mluvit....bohužel.
Potom sme projížděli profily lidí na libku. Tak sem se dlouho nepobavil. Hlavně ti černí byli vtipní. Nějak sme se rozhodli že pudem spat. Koukli sme na poslední minutu a půl fotbalu, na kterým sme před chvilou byli. a spali. Kryšpín dal budík na 7, aby sme mohli jít podpořit Beránka na reparát. V 7 budík zazvonil a spali sme dál :-) S Berdou byl sraz o půl 8. V 7:35 mě probudil telefon, kde jako sme. Tak sem mu vysvětlil že spíme a dojdem před školu během zkoušení. O půl 10 mě probudil znova jako že už to má za sebou. Sdělil nám že to udělal, já ho zdrbal, protože sme mu jasně řekli že to udělat nesmí.
Pak došel Cement. (Kryšpínův brácha pro méně zasvědcené) Po chvilce mě vyhodil z postele že se mu chce spat, tak sem šel místo něho na kompl. Za hodinu, kdy ti dva spali jak mrtví sem probudil Kryšpína že jdu dom. Cement mě zamával, prohodili sme asi 3 věty a já šel. Pak se strašně divil že sem mu něco řikal, prej si to vůbec nepamatuje. debil!
Toť konec našeho krušného odpoledne ja?

Z domova xD

26. srpna 2008 v 18:04 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
Nikdo nic nepíše, jenom já už teď píšu třetí článek v řadě. Nějak mě to baví, nebo se asi nudím, tak já vám napíšu co dělám a jak se mám (nečekaně).
Každej den je to na stejno. Zahklikám na KF a du se dívat na Southpark. Občas zajdu ven, ted hlavně s opačným pohlavím (pro pomalejší jsou to holky).
Ohledně toho southparku. Jsem na té stránce každej den a potřebuji denní porci černého humoru, sprostých slov, politiky a ke konci ponaučení. Cartman mě prostě dostává jeho "Seru na vás, jdu domů !" , pak taky Kenny, jak v každým dílu umře a v každým dílu je to jinak a je to mazec. Možná se vám to zdá morbidní, ale je to tak. Kdyby ste se chtěli podívat, tak tady je odkaz.
Je tam plná prdel filmů, seriály a tak dál.
Další věc. Nevím jestli ste si všimly, ale já sem si přejmenoval svoju rubriku. Můj novej akční název je : "Ignácova houpačka" . Je to kvůli tomu, že tyhle prázdniny sem "prožil" na houpačkách, skluzavkách a podobných prolízačkách pro děti mladší 12 let. Stal se to prostě muj HIT letošního léta, tak sem si změnil to starý a trapný : "Ignácoviny" a trochu sem okopčil od ostatních to jejich. Prostě hopačka 4ewer !!
Další zpráva je ze zahraničí (Popůvky). Včera 25.8.08 se konala "kalba" u Natály na chatě. Neslo se něco o tom že to bude kalba jak sviňa, ale podle me to nijak světový nebylo. Co sem se dozvěděl, tak se na ostatní (Lopuch, Cement, Singi, Paťa, Natála, Sabina) Celestýn a Kryšpín vysrali s kupováním chlastu. Já sem byl stylovej a samostatnej a koupil sem si to přes svůj zdroj. Amundsen - zelený jablko to jistilo.
Já jel na kole a ostatní už tam byli. Přijel sem k chatě a když sem zjistil že je zamčeno zařval sem "Pičó !" a nic, tak pak sem zařval "Ej !" a zase nic. No tak sem přehodil kolo přes plot a přelezl sem ho. Když sem došel dolů, tak sem viděl jak tam ty bukvy sedí a všechno mají schovaný. Řekli že si mysleli že jsem strejda a tak to zabalily. Po zbytek večera mi říkali strejda Ignác.
No pak sme to načli a bylo to nezajímavý pač se akorát chlastalo a padali hlášky, který si nepamatuju. No pak Singi řekl že má hulení a tak sme se shodli na kýblu. Všichni byli už v podnapilém stavu, ale ja byl v pohodě. Kýbl sme nenašli a tak sme si stoupli k barelu s vodou a jely sme (postup kýblu vám popíšu někdy jindy). No jako moc to nejelo, ale me to stačilo a singi je zpukanej raz dva. Pak to jelo ve velkým stylu. Stojím na schodech a přiběhne Paťa a hodí vedle me tyčku a já na to jenom : "Ha Patrik blije, smějte se mu !" pak to šel hodit k sousedům za plot. Singi to ale vzal jinak. Ležel na terase a hodil to rovnou tam. Celkem nechutný to bylo no. Pak tam Lopuch dělal šulina, ani o tom nevěděl a shodli sme se s Cementem a Natálou, že pujdeme nakoupit jídlo na benzínku. Byla to celkem štreka, ale zvládli sme to. No jak sme došli, já se najedl a napil a šel si zdřímnout. Cement to chtěl taky zkusit a lehl si vedle mě, ale já sem se prej vrtěl a on se na to vysral a šel pryč.
Ráno sem se vzbudil, zbalil sem spacák a díval se jak Singi umývá poblitou terasu, pak sem sedl na kolo a jel dom. Jo a byla kosa jak svina, tak sem málem umrzl.
Jako myslím že celkem dlouhej článek a já končím. Sry na chyby, ale žádná zrzka tady myslím nebude.
Véer
Ignác Kolovrat

Berda zase tady !

24. srpna 2008 v 23:41 | Ignác Kolovrat |  Berda
Po dlouhé době zase článek o Berrym. Nebude sice nějak super dlouhej a dobrej, ale mám téma tak proč to nevyužít.
Berda je a doufáme že bude (abychom o něm měli co psát) světoznámej. Po neůspěchu na konkurzu pro dubléra Mathewa Perryho a po snaze získat místo ve VideoBossu, si Berry našel jiné angažmá (teď nevím jestli je to dobře). Stal se předlohou do světoznámého, amerického, animovaného seriálu s názvem South Park. Režiséři tohoto seriálu uviděli Berdu jeden den ve videopůjčově a hned je napadlo : "Takovou postavu ještě nemáme ! "
Beránek byl klasicky oblečen a bylo úterý, takže kde jinde by ste ho našli. Rozhalená košile ve stylu Slaughtera, brýle, lízal kopečkovou zmrzku a byl v sekci pro pohádky, to je jeho. Hledal šestý díl Pokémonů, ale asi už byl půjčenný, tak si vystačil s Tomem a Jerrym. Režiséři jej okamžitě oslovili a dojednali s ním smlouvu hned na místě. Berda bude vystupovat ve třech dílech připravované třinácté řady.
Podle tohoto obrázku vidíte, že berda mezi chlapce ze South Parku dobře zapadne. Možná ho první den přilepí lepící páskou k lavici a Cartman se mu bude bezdůvodě smát, ale to už náš Berda přežije. Čas od času za ním zajdeme, do vysokohorského městečka jménem Sout Park a zanaseme mu pár dobrých filmů z výprodeje ve VideoBossu. On nám zase nakecá že mu psi serou do postele, my si do něj rejpnem a zase půjdeme domů do Bystrce.
(teď ke konci mi došlo, že on bude jen předloha a trochu víc sem se do toho vžil, ale nakonec to nezní špatně, takže to nechám tak jak to je)

Do dvojice všeho dobrého ...

21. srpna 2008 v 23:42 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
Sem zase tady. Po dlouhé době mám téma na článek, takže píšu, ať nezaostávám za ostatníma. Ale předem se omlouvám, pač si toho už moc nepamatuju :D
Nevím jak začít, tak to řeknu normálně :D
1. den
Jeden den sme se domluvily s Kryšpínem že půjdem ven. Tak sme si dali sraz na mostě, ale už nevím v kolik. Prostě sem šel k mostu a pak se objevil Kryšpín, šli sme akčeně naproti sobě a dělali jako že se neznáme, prošli sme kolem sebe a pak sme se otočily naproi sobě a ja Kryšpína vyfuckoval, on pozdravil a šli sme do alberta. Po cestě mi Kryšpín zazpíval písničku od Blink 182 - I'm Gay.
No tak sem se připojil a zpívali sme po cestě. V albertovi sme chtěli obhlídnout sýry na festival, stoupli sme si před box se sýrama a dívali sme se. Já si akčně čuchnul k Romaduru a málem sem padnul. Pak sme se rozhodli koupit si zmrzlinu. Uviděli sme "Big Fruit" a s tím že sme ho dlouho neměli sme so ho koupily. Kryšpín protestoval proti jeho ceně, která byla 15 Kč, ale na konec sme to stejně koupily. U pokladny sme ještě studovali co tam mají za chlast a pak sme šli. Naše cesta vedla do Central parku, tam sme dolízali (to je hrozný slovo) tu zrzku různýa způsobama. Potom sme šli eště na kopečkovou, ja si dal citron a luxuní třešeň. No pak sme šli myslím směr lavky. Tam sme nečekaně seděli a kecali a pak nas napadlo jit na skluzavku, takze sme tam ošli zdolali její přistup a pak se klouzali :D ja jel hlavou dolů a bylo to žůžo :D:D Jak sme doplnily dávku zábavy šli sme pomalů domů. Po cestě sme našli brýle který měli asi tak 32 dioptrii na kazde strane :D ja se s nema vyfotil a pak už sme počkali na bus a ja jel dom.
2. den
No tak nečekaně sme šli ven s Kryšpínem. Zase byl sraz na mostě, kde sme se stejně nesešli, pac mi Kryšp šel na proti (šel sem pozdě). Pak nás napadl bezva nápad. Koupit si zmrzlinu, tak sme šli na kopečkovou. Já sem vyžebral 1 Kč od Kryšpa a pak sem zjistil že sem ju nepotřeboval :D no, koupil sem si 3 kopečky a pak sme šli do Central parku , kde sme zase seděli, kecali a lízali zmrzlinu různýma způsobama. Dál sme šli do Billy a mysleli sme při tom na Žufana, jak sme si dělali prdel z hlídače kterej vipadal jak Ninja. No ten tam naštěstí nebyl, ale byl tam akční prodavač. Kryšp do mě valil, ať ho nerozesmívám aby tam nechytil záchvat, nebo tak. Ale jako obvykle tam byl zajetej až pod pult a cvakal to jak ponocnej. Jak sme vyšli z obchodu, ja se trošku vysmál a pak sme šli dál. Naše cesta vedla myslím zase na lavky. Po cestě sme se stavily v mé škole, kde sem se chtěl podívat co je noýho, ale Kryšp protestoval. Nakonec sme se podívaly na hřiště a hned sme šli. Dál sme šli přes letnou a pak směrem na houpačky. Tam už to bylo akčnější !
Přišli sme tam a hned sme zaujaly místa na houpačkách, tak sme to tam chvilec dávali a pak sme šli vedle na skluzavku. Tam sem ale zjistil, že skluzavka je v hrozným stavu. Šel sem to ještě prověřit, takovým způsobem že sem skluzavkou začal třepat že máklem vypadla z těch dír v zemi. No pak sme spozorovali, že nás pozoruje nějáká ženská co vipadala jak chlap a vipadalo to že nás asi sprdne, tak sem elegantně zatočil na pravou stranu a bylo.
O kousek dál sme našli jabka a tak sme je po sobě začali házet. Mě napadlo to hodit do balkónu, tak sem to tam hodil, ale nedohodil. Řekl sem si že bude akční, když začnu zdrhat, tak sem vzal nohy na ramena a Kryšp nevěděl co je a tak běžel za mnou. Pak sem se mu smál a šli sme dál. Cestou sme si kopali se šiškou a šli do Medvídka, pozdravit šamana. No, chtěl sem koupit pití, ale pohled na jejich ceny nebyl příznivý, tak sme se nenápadně odebrali do alberta. Tam už to šlo, já sem koupil pití a schladil se u boxu s jogurtama. Dál sme šli na lavky a pak zase na zastávku já jel dom.
No to sou dva dny promarněný ve společnosti Kryšpína a určitě bych si ji zopakoval :D:D
Ignác K.
(jo a pak sem dám super fotku s brýlema)
Kryšpín (dodatek) : Žádnou zrzku sme nelízali...žádná by se totiž nenechala, protože sme si furt zpívali I´m Gay...........

Kdo že to vlastně jsem?

20. srpna 2008 v 22:00 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Tak...poslední tři články tu máme hlavně na téma "chlastání". Tak to trochu odlehčíme...
Abyste neřekli že furt jenom chlastáme a chlastáme.......
Opět si brouzdám po mém oblíbeném serveru magazin.cz. Kde je článek o metrosexuálech a retrosexuálech. Snažím se zjistit do, které skupiny patřím.
Jeden z předpokladů aby se ze mě stal metrosexuál je že bych měl znát jménem svého kadeřníka. Splněno...protože si každej druhej/třetí týden stříhám strojkem vlasy sám. A sebe znám vlastním jménem, takže no problemo.
Další předpoklad jak být metrosexuál je vědět co je to peeling. No...vím co je to petting, ale to s tím asi moc nesouvisí...takže nevím co je to peeling. Ale nenechám se přece zastrašit prvním neúspěchem. A tak píšu pár holkám co to je teda ten peeling. Odpověď sem dostal jen od jedné...a přesně napsala "to je dámská záležitost". No a tak sem v zoufalosti napsal Ignácovi. Dostal sem odpověď "hej to je nejaka pletova maska ne ?". Tahle odpověď mě neuspokojila, protože sem si vždycky myslel že pleťové masce se říká pleťová maska. A tak opět zkouším přemluvit dotyčnou kamarádku, aby mě to vysvětlila. Napsala že to je něco jako pleťová maska (a Ignác to věděl...ty metrosexuále jeden)...a ještě k tomu dopsala cosi s krystalkama a tvorbou černých teček...no...moc sem nechápal, ale budiž.
Takže už vím co to je, ale jelikož sem další předpoklady nesplnil, tak s politováním vám musím oznámit že metrosexuál nejsem.
A u retrosexuála sem splnil jenom pravidlo "Pravý retrosexuál má vždy v zásobě minimálně jedno zranění, které doprovází nejméně pětiminutovou dobrodružnou a hrůzostrašnou historkou". Kurňa...zlatej zlomenej a křivě srostlej malíček :-D.
Tak to je vše přátelé............