Září 2008

Zemanovky 1.díl

25. září 2008 v 22:38 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Kolega Kryšpín mě nalákal kvalitníma Zemanovkama...tak na požádání přidávám: Všiměte si jak nikde do otázky nedá otazník..:D
.
.
Celestýn ‎(27.12.2007 19:45):
mám nhl08...nechceš si zahrát??
Zeman ‎(27.12.2007 20:31):
jo
Zeman ‎(27.12.2007 20:31):
Zdar
Zeman ‎(27.12.2007 20:32):
tak co
Zeman ‎(27.12.2007 20:32):
ozvise
Zeman ‎(27.12.2007 20:32):
Ja sem nemel cas ted asi 1h
Zeman ‎(27.12.2007 20:32):
Stehoval jsem postel . . .
.
.
.
Tahle je moje nejoblíbenější:
Celestýn ‎(2.1.2008 12:40):
nešel bys kdyžtak na rybník bruslit?? ještě to není jistý
Zeman ‎(2.1.2008 12:40):
deneska
Celestýn ‎(2.1.2008 12:41):
jo
Zeman ‎(2.1.2008 12:41):
kam
Celestýn ‎(2.1.2008 12:42):
no na prigl nebo do žebálu
Zeman ‎(2.1.2008 12:42):
j
Celestýn ‎(2.1.2008 13:02):
hele tak dojeď na prigl...prostě až tam budeš tak mě napiš nebo zavolej a já pro tebe dojdu ok?....my tam budem ve 2
Zeman ‎(2.1.2008 13:18):
kam co ma si viz jen brusle
Zeman ‎(2.1.2008 13:19):
vzit
Celestýn ‎(2.1.2008 13:19):
no hokejku
Celestýn ‎(2.1.2008 13:20):
2 teda jestli máš
Zeman ‎(2.1.2008 13:20):
jo mam
Celestýn ‎(2.1.2008 13:20):
ok
Zeman ‎(2.1.2008 13:20):
tak ja nejdu
Celestýn ‎(2.1.2008 13:20):
lol
Celestýn ‎(2.1.2008 13:20):
proč?
Zeman ‎(2.1.2008 13:21):
protoze sem si to rozmislel . . .
.
.
.
A poslední...těšte se na další díly :-)
Zeman ‎(8.1.2008 19:14):
co martin ve skole jsem ho nevidel
Celestýn ‎(8.1.2008 19:14):
nevim....žije asi :-D:-D se zeptej jeho :-)
Zeman ‎(8.1.2008 19:15):
a je na icq ne co tak tak blbe neodpovidej
Zeman ‎(8.1.2008 19:17):
co ty zijes
Celestýn ‎(8.1.2008 19:17):
:-Dlol
Celestýn ‎(8.1.2008 19:17):
jo žiju no...dá se :-P
Zeman ‎(8.1.2008 19:23):
ted jeste zijes

Někdo má narozeniny...........

25. září 2008 v 18:55 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Tááák...měl sem v plánu vám sem naházet krásné poznatky a střípky vzpomínek ze sobotní akce pořádané naší světluškou Zemem (tu světlušku vám vysvětlím až bude vhodná doba)....(protože teď vhodná doba není)...(protože by se to do tohoto článku vůbec nehodilo). Ale dokonale mě nasrala nedostupnost blogu...trvalo půl hodiny než se mě zaobrazilo okno do, kterýho můžu napsat článek. Takže jak s oblibou říká moje slovenská kamarádka, která je podle mě z Maďarska "Jebem na to !!". A místo toho vám napíšu hezkou pohádku o tom...jak nevím o čem.
Ale dost básnických obratů a podobných ptákovin, protože kvůli nim si tento článek nečtete. Jestli jo tak ste neskutečný paka...........
Mám tady velice milou povinnost, kterou dnes považuju hned za ranním močením a pokusem přijít včas do školy, za nejduležitější věc dneška. Naše Kikuša má narozeniny !!!
To si nečekala že??...no já taky ne :-D. Musím poděkovat kolegovi Celestýnovi, kterej mi tuto významnou událost připoměl. Teda...připoměl mě to větou "Kikuš má dneska 10 už :-D". Teď mě za to že sem to uveřejnil zabije, ale to bylo tak vtipný až sem si říkal jestli sem to někdy neřekl já. A tak mě to prostě nedalo...sorry kámo :-D
Jinak Kikuš.....všechno nejlepší...a takový ty věci, který stejně nikdo nemyslí úpřímě takže je nebudu ani vypisovat.
A tím bych pro dnešek skončil...doufám že někdy ten krásný report s akce Zem-Zem napíšu.......
Tak zdar...........
P.S. a Kikuš...žádnej alkohol...víš že pít neumíš :-D narozdíl od Celestýna :-D

Ze života Zema...

20. září 2008 v 15:16 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Tak sem zas něco málo přihodím...protože sem zase jedinej, kterej je schopnej tenhle blog aspoň obden aktualizovat. Na toto výsadní postavení sem si už zvykl, takže nemám potřebu se tady vychvalovat jako to dělám normálně. Prostě si budu v poklidu užívat svou naprosto neotřesitelnou pozici na vrcholu :-)
Při promýšlení tématu pro dnešní aktualizaci mě napadlo dost ptákovin, který sou ale absolutně nepoužitelný. Takže abych neskončil zas u toho že budu dlouhosáhle popisovat jak se nudím, tak sem si našel jedno vděčný téma, který bych mohl rozvádět do omrzení. Ano jistě vás potěší nějaké novinky ze světa našeho kamaráda Zema. K tomu s chutí přihodím nějakou jeho hlášku a o tématu tohohle článku mám postaráno. A ani to nebolelo........
Mezi mnou a kolegou Celestýnem probíhá často debata na téma Zem a jeho "zemanovky" (což je oficiální název hlášky, která za normálních okolností není vtipná...jenže ve chvíli kdy ji vyřkne pan Zem tak je naprosto geniální). A nemyslete si že to bereme jako posměch jeho osobě... naopak... my Zema už nějakej ten měsíc za to co dokáže obdivujeme. Protože si dokáže sám ze sebe udělat srandu...a to je věc, která se značnou debilitou (nic ve zlém...ale nevím jak líp to nazvat :-D) dokáže vytvořit legendu. Jeho interpretace hlášek, pokřiků a nevím čeho ještě je naprosto originální a nemá obdoby. Mám tu teda pro vás dvě perličky, který sem objevil v historii na icq a taky jednu smsku co mi kdysi napsal.
Zem: Zdar
Kryšpín: Zdar
Z: co delas
K: dívám se na simpsonovi
Z: A kde to davaj
K: sem stáhl
Potom už nic nenapsal :-D
Debata před zápasem Brno-Sparta
Zem: no ja du se psichycky pripravid zatim na fotbale
(volně přeloženo ze zemanovky: "no já se teda jdu psychicky připravit. Tak na fotbale...zatím zdar")
Hergot nějak nemůžu najít ty pravý perly....no tak aspoň přihodím tu luxusní smsku co mě napsal.
Zem: Zdar príjedeš dneska ke mě mám volněj barák že bystetu psali Celestýnovi jsem to říkal a počká na tebe . dojedeš
Tohle je přesný znění...prostě geniální. Jenom místo "Celestýnovi" tam je kolegovo pravý jméno, ale to tám dávat nebudu.Prostě skvělá práce... Naprostý výsměch českému jazyku...ignorace slovosledu a dalších ptákovin nešla líp použít. A vrchol v podobě otázky, která měla znít "Dojedeš ?"...jenže Zem z ní udělal rázné oznámení situace...jednoduše "... . dojedeš ".
Jinak v poslední době se náš Zem má celkem dobře...podle toho co vím. Dělá autoškolu a měl tenhle týden poprvé jízdy. Takže až uslyšíte o masakru na brněnských silnicích tak si nebudete říkat "Téda...Beránek dneska v autoškole řádil" ale "No ty vole...kterej to byl?...Zem nebo Beránek".
Jinak bych poprosil kolegu Celestýna, aby nahodil nějaký "zemanovky", protože on jich ve své sbírce má požehnaně a sou to opravdu neskutečný perly.

90. článek v Kryšpínově pekle

18. září 2008 v 8:50 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Zdravím...dneska nemám moc náladu...takže se nebudu dlouze vykecávat. Právě poslouchám rádio (evropu 2...kvůli těm dvoum dementům) do teho mě ale z komplu duní Horkýže slíže. Takže z obojího mám velký kulový, ale rozhodně se nechystám něco z toho vypnout.
Docela mě bolí rameno...to mám z toho kick boxu, na kterej sem se včera večer díval. Asi tyhle bojový sporty začnu omezovat, protože mě potom vždycky bolí celý tělo. Ale diagnóza zněla že tam mám něco s úponem...až zjistím co to ten úpon je tak dám vědět.
Jinak se vám musím pochlubit...tohle je totiž v mé osobní rubrice jubilejní 90tý článek. A jak jednou pravil Ignác...stovečka se blíží. Nechcu se chlubit, ale konečně se mě povedl cíl, kterej sem si nikdy nevytyčil, ale přesto sem ho dokázal splnit :-D. Mám dvakrát víc článků než kolega Celestýn !! Mám dvakrát víc článků než kolega Celestýn !! Napsal sem to dvakrát protože to považuju za důležitou informaci.
Tento článek od této chvíle působí značně arognatně...z čehož mám obrovskou radost. Dlouho sem tady totiž neměl článek o tom že já su nejlepší típek na světě a ostatní sou nudní flákači.
Ale dost životní pravdy...du se najest.....

Emo a gotik

17. září 2008 v 9:06 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Máme za hodinu deset a já sem doma na komplu...mám totiž celej týden na jedenáctou takže si to náležitě užívám a vstávám už o půl osmé abych mohl být co nejdelší dobu na komplu.
Ano su krypl...to se pozná nejen podle toho že když můžu spat co nejdýl tak si přivstanu, abych mohl projet internet a nasrat pár lidí na různých diskuzních fórech.
Poznal sem to taky podle toho jak sem reagoval, když sem na stránce magazin.cz objevil článek s názvem "Emo a gotik budou in! Zvládnou to?". Ještě bych rád dodal že tento můj článek se vlastně jenom tváří že je o emu a gotik stylu. Tenhle článek (jako ostatně většina mých článků) je o urážení a ničení seběvědomí různých osob apod.
Nejdřív vám napíšu můj názor na emo a gotik, který stejně všichni znají...takže ho nenapíšu, ale teď sem si vzpoměl na názor našeho kolegy Lopucha, kterej během debaty o holkách, který nosej emo a gotik věci utrousil větu : "Holky co se daj na gotik nebo emo...to je jedno...tak sou většinou strašně hnusný. Takže jim vlastně nic jinýho nezbývalo.". Přeberte si to jak chcete...můj názor na podobnou problematiku není důležitej a líp bych to stejně nedokázal napsat.
Ale zpět k tomu článku...a taky zpět k tomu že sem si potvrdil že sem krypl. S chutí sem se do toho článku začetl, jenže po prvním odstavci zjišťuju že to je článek o módě a líčení a podobných ptákovinách. Takže ten článek mě absolutně přestal zajímat...v tu chvíli by každej normální člověk článek odklikl a už by se k němu nevrátil. Jenže já ten naprosto nudnej článek nejenom že dočetl do konce, ale taky se musím pochlubit na blogu že sem takovej dement. Přesto mě ten článek něco dal a nelituju jeho přečtení. Odstavec, kterej pojednával o líčení mě naprosto dostal a chytl sem neuvěřitelnej záchvat smíchu. Ten fór ale stejně pochopí už jenom jeden člověk na světě. Takže Celestýne čti: "Černé linky se také dostávají do popředí. Holky je rády používají, ale opět musím zdůraznit, že takové líčení nesedne každé. Očka nesprávné velikosti a tvaru totiž v tu ránu "zapadnou do hlavy". A zároveň nezapomeňte, že správně provedené linky si žádají cvičenou ruku."
:-D:-D doufám že ti to taky přišlo vtipný jak mě. Protože o podobným tématu sme se kdysi bavili :-D hlavně ta jedna pasáž je dost důležitá. Kdybys to pořád nechápal tak dej vědět...mile rád ti to vysvětlím :-D.
Teď mě trochu mrzí že sem strašně vtipnej, ale zasměje se možná jenom jeden člověk. Takže dám vtípek na závěr.......pomalu se chystám do školy :-D.
No já su krypl....zdar :-D

Pálavské vinobraní - report

15. září 2008 v 13:55 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Tak tu pro vás mám opět po nějaké době článek. A né ledajakej...rovnou sem totiž šlehnu report z letošního Pálavského vinobraní. Tento článek musím napsat dřív než to udělá Cement, protože ten by si moc vymýšlel :-D...no uvidíte sami. Tahle akcička se koná v Mikulově což je městečko kousek od mé rodné hroudy Valtic. A taky je to místo kde bydlí moji a Cementovi prarodiče.
Na vinobraní jezdíme každoročně a tak letos sme se poprvé rozhodli si ho užít trochu víc než normálně. Takže sme se s Cementem dohodli že sebou vezmem ještě někoho. Celestýn kvůli nízkému rozpočtu a taky kvůli tomu že šel mastit na hokej (kterej prej stál stejně za hovno) musel odmítnout. Odřekl i Lopuch a tak řada přišla na mnohým známého kolegu Wolfíka. Ten nezklamal a opravdu se s námi vypravil.
Pátek 12.9.2008
Trochu sem přišel pozdě ze školy, za což může naše třídní demence a tak sem si tak tak stihl zabalit pár nejdůležitějších. Ale naskákali sme do auta a jedeme na sraz s Wolfíkovím otcem, kterej se chystal rozdat úspory. Vtipná byla hlavně fáze diskuze kdy se naši bavili s Wolfíkovím otcem ve stylu "Tak kolik mu mám dat peněz?"..."No moc né"..."No mě říkal že dva tisíce". Čekali sme že Wolfík bude od svého tatínka požadovat vyskoké kapesné, ale dva tisíce na víkend?:-D Kůrňa...no dostal litr a vyrazili sme směr Mikulov. Tam sme dojeli, nažrali sa guláša a pořešili sme jestli kůpíme permošku na celej víkend nebo pudem na amfiteátr jenom v sobotu. Jelikož ale permoška stála jenom 250 kč a dneska měli hrát kvalitní Tata Boys a Anetka Langerová tak sme neváhali a šli sme na ně. Do začátku koncertu naší první Superstár Anetky zbývalo ještě dost času a tak nějak chodíme po městě. A nějakej dement z naší trojky si vzpoměl na hlášku Joeyho z Přátel kdy se snaží všem ukázat že vypadá na 19 let. "Sjízdíš playstation hmm...pruďák" "Playstation je pruďák" "Fakt vole playstation je pruďák" k tomu rázný gesto rukou. A od té chvíle bylo všecko "pruďák". Nakoupili sme si jídlo v místní Bille a Wolfík vylívá svoje kafe. Což Cement komentuje "No doufám že se ti to vylije a umřeš na to". Na Anetku sme přišli včas, chytli sme první brázdu, ale po pár písničkách odcházíme kvůli volání přírody. Označkovali sme zítku a razili sme si to rovnou na kolotoč. Na takovou tu lavicu...která má možná aji nějakej název, ale zas tolik toho nevim.
Tam sme furt řvali že je to "pruďák" a potom sme se s Wolfíkem shodli že koupíme burčák. Dopili sme a odebrali sme se na koncert Tata Boys. Pořádně sme si zařvali, zaskákali a spokojeně sme odešli domů. Wolfík si furt stěžoval že má vyřvaný hlasivky, i když od Tata Boys zná jenom jednu písničku...takže to má asi z toho "Jóóó" co furt řval. Doma nebyla nejúžasnější informace že spíme všichni tři na jedné postely. Ale přežili sme.............
Sobota 13.9.2008
Ráno sme se nějakým způsobem postupně probrali a vyjeli sme na kolech. Není třeba popisovat....ale po návratu nás babička překvapuje bojovým úkolem. Máme prej převézt vozík, aby nebyl ve škarpě. Tak sme se toho rázně chopili, jenže po zvednutí vozíku sme zjistili, že vlastně nevíme jak a kam s tím. Tak Wolfik prohlásil "Položíme, promyslíme"...po chvilce sme vozík opět zvedli, o kousek sme ho posunuli a zase sme řekli "Položíme, promyslíme"...takhle to proběhlo asi ještě třikrát. Potom sme už teda věděli jak na to a zbýval nám už jenom jeden přesun...už sme to skoro měli na místě, když v tom Wolfik prohlásil "Položíme, promyslíme" a tak sme učinili. A je jedno že nebylo co promýšlet a že nám s tím vozíkem zbývali jenom dva kroky, tady šlo prostě o princip.
Po návratu z bojové akce míříme na oběd a pak na amfiteátr na koncert Horkýže Slíže (pro nás předpokládáný vrchol víkendu, kterej ale začínal už v pět hodin odpoledne). Horkýže to rozjeli krásně a koncert sem si užíval...pořád sem si zpíval "Horí ti maštál"...to mě vydrželo až do neděle což pocítil i Celestýn s Lopuchem. Pak následoval koncert toho černocha a jeho gangsta party Gipsyho (kterej byl Wolfikem přejmenován na pana Gibse...což je papoušek z Pirátů z Karibiku). Jelikož všici černí a s kalhotama na půl žerdi byli na tom vopičákovi (já nejsu žádné rasista...pro mě cigán jak černoch :-D...menší vsuvka) tak sme si užívali trochu vylidněnej plac. Wolfik s Cementem dvakrát navštívili kolotoč s poetickým názvem "extrém" a já se na ně samozřejmě jenom koukal :-D. A nějak sme se dopracovali k tomu, že se pudem dívat po holkách a kdo ví...třeba se zadaří :-D (že nás něco takovýho vůbec napadlo :-D). Dali sme si burčáček a šli sme na ruský kolo :-D...to byl Wolfikův nápad...pak na řetízkáč...to už nevim koho napadlo. Tam se mě zasekl řeťaz k jejich řeťazu, ale vyprostil sem se. Já s Wolfikem sme cítili že burčáček začal působit...a tak když sme udělali nějakou ptákovinu tak sme prohlásili "za to může burčáček". A pak se chystal koncert Clou. Na ty sem se docela těšil...a tak sme zamířili do kotla...v kotlu se rozkoukávám a všiml sem si tří holek, který sme před asi hodinou zdravili a tak říkám Wolfikovi že pudem za nima. Cement zůstal v kotlu a já s Wolfikem vyrážíme na steč. Sedli sme si za ně...a promýšlíme taktiku...jak je asi načnem. Zjistili sme že sou vlastně jenom dvě a jenom jedna je pěkná...ale luxusní. Nějak sme navázali kontakt a dostali sme je do kotla...jenže ony chtěli na kolotoč. Tak sme se teda já s Wolfikem rozhodli že se na Clou vykašlem. Cement zůstal (já pozdějc litoval že sem nezůstal taky :-D)...jenže burčáček mohl za to že sme s něma teda šli. Průser byl v tom že po mě šla ta né moc pěkná...a já se jí nebyl schopnej zbavit. Pak mě překecala abych jí vystřelil na střelnici růži. Jelikož sem burčák pořád cítil v hlavě tak sem měl strach že tam snad někoho zastřelím...ale rázně sem do teho vkročil.
Vzal sem flintu do ruky a mačkám spoušť...jenže nic...to se ještě asi čtyřikrát opakuje a pak mě týpci co byli vedle mě se smíchem v očích oznamují že nemám zmáčklou pojistku. Vysmátej sem řekl ajo...zamířil sem...všecko se semnou točilo, takže sem prostě jenom vystřelil. A růže byla na zemi...všichni kolem propadli v udivenej smích. Ano ten vožralej típek co neumí střílet se trefil. Následující okamžiky bych nerad popisoval...protože dotyčná slečna si myslela že spolu od teď chodíme. Podle toho se taky chovala, což s nadšením přijal Wolfik, kterej se tak mohl soustředit na tu její luxusní kamarádku. Jenže po čase zjišťujeme že ta kamarádka je lesba. Takže já sem vlastně nechtěně zabodoval u té né moc pěkné...a Wolfik utřel a vyhořel u luxusní lesby. Pak za náma dorazil Cement plnej zážitků z Clou a já dotyčné slečně, která měla pocit že spolu chodíme, oznámil že už musím domů...Wolfik s Cementem mě to ještě chtěli překazit a řekli že ještě dom nemusíme. Ale vykecal sem se z toho........po cestě dom se mě ti dva dementi furt smáli...a já si vzpoměl na jednoho našeho kamaráda, kterej byl hozen v důsledku požití alkoholu do podobné situace (někteří možná tuší co tím myslím :-D...ale prosím...nejmenovat). Na náměstí nám zatarasil cestu jeden plešoun a rozdál nám mapy Mikulova se slovy "Hoši...dál bez mapy nemůžete" :-D. Típek jak prase.....no a došli sme dom a bylo.........
Neděle 14.8.2008

Návrat do Brna...a následný klepec od Rudé chátry, kterej nebudu popisovat.
A to je vše milí přátele...na závěr dodám že alkohol je svinstvo, který vás nutí dělat věci, který byste v životě neudělali. Což všichni víme a proto ho pijeme...............

Fajne dnešek part 1.

9. září 2008 v 20:45 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
Zdar, zase neu nejakej článek, ale este jedna informace na zacatek. Je to ta informace ze blog.cz ma zase new desing a je celkem fajne. Tak a ted ten článek.
No řeknu jenom to nej. Take v hodině fyziky, kdy mame Čaka. Už včera padla moje zpráva o tom že je všechno a každej " teplej" , tak sem to použil dnes v už zminované fyzice. Ke každé větě co čako řekl sem použil neco o tom že je to teplý. No nevím jak to popsat, ale Radek se tomu chlámal jak divej a já taky. Pak následovala chemie, kdy sme na začátku Lucce kradli žížaly a byli dobrý a byla s nima sranda :D pak sme pousteli fajne pisnicku "Jedů na koni, ježiš marja" no a zkoncilo to tak, ze ucitelka vzala Jardovi mobil, ale ten se nevzdával a zacal se o nej s ucitelkou přetahovat (to mi neco přiopmína) no a kdyz mu ho vzala, tak na ni zařval : " Ty vole, zaplatíš mi osumtisícpětset !! " :D:D tomu sem se nehorazne smál a pak hodina zkoncila.
Hej pardon, ale už me nejak bolí hlava, takže to rozdělím na vic casti.
Takže pokračování příště......
Ignác Kolovrat

škola :-!

4. září 2008 v 18:17 | žufan já se nezdám |  Žufanův střep
takže zdarec sem tu po dlouhé době¨,ale to evidentně nikoho nesere.
Dlouho sem tu nepsal protože se s lidima z beztaku moc nestýkám teda až na vyjímky což sou lopuch a cement ,jo a občas ignác ale to nechme stranou.
mý téma je škola.takže možme??!!ok první školní den byl jako vždy trapas o tom nic psát nemusím.druhý den sem dostal takovýho sprda že na něj nikdy nezapomenu.Náš třídní do nás valil cosi o pornu a neonacistických stránkách.Tak sem se ho zeptal jak to jako zná a než řekl důvod tak sem na něj zařval "no jásněééé" a teď to přišlo .cituji "Petře mlč ,a už drž hubůůůů.sklonil sem hlavu a začal sem se smát asi jako otatní ze třídy nic jinýho akčního nedělo.

TAkže proberem dnešní den a tím končím jo??oukej.Dneska nuáda ale měli sme se seznámit z novou učitelkou,nevím teda přesně jak se jmenuje ale je to něco jako frgálová.tak sme si počkali na poslední hodinu a teď došla,ty vole podle pravdy sem většího zjeva neviděl,vypadala jako "franknštajn".A teď do nás začala cosi valit a nakonec nám řekla že je to na análu.všichni lochec a ona vůbec neví co je to anál.no joo no dejme tomu že je zaostalá,ale to že neví co je anál to mě celkem dojalo.
to je vše ze školy ale teď mě napadlo popsat ještě včerejší den po škole.dohodli sme se z lopuchem,singim,ignácem,lukinem a mekym(třídní rap battlák).slíbil nám že si dá battle z jedním bystrckým rapperem a zároveň mým přítelem.takže sme se po dlouhém domlouvání na burianově náměstí.došli tam a rozjeli sme vodárnu a poslouchali battly.Po dlohém battlování nám řekli ať vymyslíme téma,že už je do sebe nebaví valit.Shodli sme se že dáme téma čako:D:Dbystrcký rapák to rozjel ve velkým,a my v záchvatu smíchu poslouchali z radostí dál.padali tam vály jako například čako nosí hadry čiko bo ňák tak(čiko je značka kojeneckého oblečení a mnohé další)nakonec sme se dopravili do bástru a já opustil singiho z lopuchem.
takže zdravím a zase někdy nazdar :P

Na minutu přesně

2. září 2008 v 15:22 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Zdravím....Můj minulej článek byl docela stručnej a plochej. Tím samozřejmě nechcu říct že tenhle bude nějak jinej. Prostě starý známý kecy v mém standartním balení.
Podruhé sem byl ve škole...a zatím se neprojevuje moje nechuť vstávat, když musím. Za to se konečně projevila moje známá dochvilnost...volně přeloženo : prostě sem přišel pozdě, jako normálně. Naštěstí to bylo perfektně zakamuflovaný, takže nikdo na mě nic nemá (kromě tohohle přiznání samozřejmě). Asi upustím od svého přesně načasovaného systému, kterej by v normálním světě fungoval, ale v ČR ani omylem. Systém je postavenej tak abych byl všude přesně a abych nemusel vyrážet zbytečně brzo. Ten nefungující systém vám vysvětlím:
6:30 oficiálně vstávám
6:35 teprve teď po pravdě vstávám
6:35 - 6:50 snídaně (tzn. najím se a dalších deset minut ležím a poslouchám rádio)
6:50 - 7:00 přesně takovej čas bych měl teoreticky strávit v koupelně (přesněji: čištění zubů 2 minuty, pak se musím oholit což dá někdy větší práci)
7:00 - 7:05 oblíkám se
7:05 vycházím z domu
(takže na nic jinýho bych podle plánu neměl mít čas...a taky nemám...přesto si ho většinou udělám což má za následek krach celého systému)
7:05 - 7:10 cesta na šalinu
7:10 přesně bych měl dojít na zastávku a rovnou nastoupit na šalinu (což se zatím pokaždé povedlo :-))
7:10 - 7:45 takhle dlouho asi trvá cesta na hlavas...někdy míň...někdy víc (jako třeba dneska). Oficiálně by to mělo trvat přesně půl hodiny...jenže já tam mám započítaný veškerý zdržení na semaforech a všechny pomalejší úseky, kde bývá vždycky zdržení.
7:45 - 7:50 cesta pěšky na praxy
7:50 v tuto chvíli přichází mistr a pouští nás...a já přesně jak otevírá dveře tak přicházím
Tenhle systém by měl fungovat, ale nefunguje. Protože se vždycky stane že šalina přijede dřív nebo pozdějc. Nebo se zdržím doma. Mám to sice vychytaný hezky na minutu přesně, ale je to ověřená pičovina.
V tuto chvíli, ale buduju naprosto novej systém, kterej vyzkouším už zítra. Bude promyšlenej tak abych měl vždycky pět minut k dobru...takže by měl teoreticky vyjít :-D. No uvidíme...........
Tak se zatím mějte...kdyby něco...tak se neznáme.........

První školní den !!

1. září 2008 v 14:13 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
BYL SEM VE ŠKOLE !!!!
Na nějakej popis vám se**, protože myslím že nejdůležitější je informace, kterou sem tento článek načal. Víc vědět není třeba...takže po půl roce sem opět vstával kvůli škole a po půl roce sem se opět do školy podíval.
Toť vše.............................
P.S. k tomuto článku neočekávám žádný komentáře. Takže se jich vyvarujte, protože je stejně smažu :-D.
P.S.S. jako bych to neříkal pánové :-D

D+D aneb první školní den

1. září 2008 v 13:53 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
A máme tu školu. První den proběhl skvěle ! Popíš vám to trochu líp.
Ráno mi a ICQ napsal Elis, ze ma byt sraz na lavkach o pul 7, tak sme se domluvily ze se pro nej stavim. No ja sem prisel trochu pozdeji a šli sme. Na lavkách si Elis zapálil a pak už se to začalo scházet. Prvně přišel Lopuch a taky si zapáil, pak přišel Vráťa a Vojti a ti si taky zapálily, no pak přišel singi a taky si zapálil a ukázal nm jeho řetěz, kterej si dal okolo pasu. No a nakonec přišel Jarda a taky si zapálil, tak si všichni až na mě zapálili a pak sme šli do školy.
Před školou sme šli drsně, pač všichni až na Vojtiho sme už devááťáci !! Tak sme si to s Jardou zařvali a šli sme dovnitř. V šatně sme potkali strýho dobrho Míšu Štarhu, kterej s náma chodil do 1. třídy. No a na chodbě už to jelo. Hlášky padaly ani si je už nepamatuju. Rovnou sem se začal chlámat a smál sem se od řiditelny až do třídy. Tam sem si sedl na svoje starý místo a bylo.
Ve třidě sme se zděšeně podívaly na rozvrh. Zjistily sme že tělák máme rozdělenej na holky a kluky (což je dobrý), ale kluci dostali Walkera, což mě úplně dosralo. Dál sem zjistil že na nic nemáme šmoulinku a taky že na skoro všechny předměty máme D+D (Dohnal+Dvořák).
Jak začala hodina všichni ani nevnímaly co do nás Čako(Dvořák) valí a když začal číst školní řád, tak sme na ty kraviny navazovaly "kvalitnímy" hláškamy. No tak v prvních 10-15 minutách už se začalo rozzasovat. No nevim co už bych řekl, pač sme dělaly klasickej bordel, padaly bezva hlášky(ty si nepamatuju) a já chytal záchvaty smíchu.
Heslo tohoto dne je tedy : "Škola hrou"
To je asi všechno z prvního dne na naší škole.
Ignác K.

30% D,D

1. září 2008 v 12:25 | Cement |  Cementův beton
Takže po dlouhé době jsem tady...
Nevim vůbec o čem psat tak napíšu o prvním dnu ve škole.
Ráno: vstát o půl sedmé, jelikož se mi to podařilo, je netřeba to dále rozebírat
O půl vyjít na sraz se Žufanem se mě taky podařilo...Ale přišel jsem trochu dřív. takže jsem na něj čekal.
Extrémně jsem rozjel debatu o jeho novým tričku...Bylo bíli s nějakýma klikihákama nebo co...
Vysmál jsem se mu trochu a dělal jsem si srandu z toho jak půjde vítat prvňáčky...
7:53 nenápadně s Wolfikem projdem přes Dvořáka, kterej se díval jestli nemá někdo špinavý boty...
No prostě byl akční jako vždycky...Ve třídě jsme s hrůzou zjistili, že máme Dvojitý Déčka (Dohnal,Dvořák) na nejvíc předmětů...A nejdůležitější zpráva je, že máme Metlu na Výtvarku :D...
Po celou jednu hodinu Dvořák četl řád školy a ty další kraviny...Všichni se dobře bavili, protože sem tam přiletěla nějaká hláška...Nejvíc mě pobavila Lopuchova hláška: Dvořák četl něco o evakuaci a z Lopucha vypadlo místo evakuaci ejakulaci...Což pobavilo většinu třídy...
Pak se nám ještě Dvořák pochlubil že za rok snědl 50 kilo medu a že je na něj teď alergickej...
Na konci představení jsem stál vedle Wolfika, kterej najednou začal nadávat, že není pravda, že se miloval (šukal) ze sestrou magdy...a to není všechno...Údajně u toho měl být aji Jarda...Takže trojka jestli jsem dobře slyšel...Toť vše...fink