Říjen 2008

Jak tak koukám, nic novýho se neděje

31. října 2008 v 15:35 | Lopuch |  Lopuchův rantl
No tak sem se taky odhodlal napsat nějakej článek,
chci zkusit Kryšpínův článek o ničem, ale nechápu
jak mu to může jít.. Prostě psát o ničem.. V tomhle
je Kryšpín fakt mistr.. Za půl hodinky s ním mám sraz,
všechny to určitě zajímá (jnak bych to taky nepsal).
Konečně na mě nebude moct dorážet kolega Ignác
že píšu jenom zasraný reporty z kaleb, ale tak co je
lepší než report a ještě k tomu z kalby?? Pro Kryšpína:
Myslíš si že by tě moje padesátka nenakopla?? Já bych
se celkem hádal, můžem to někdy zkusit, naposledy
tě celkem nakopla :-D.. Jinak musím použít Kryšpínovskou
větu že už nevím co psát, a taky nechápu jak může
Kryšpína bavit tohle psát. A co Celestýn?? Prej bude
mít zase net? Já se taky jeho matce nedivím že ho
odstřihla, takovýho hajzla mít doma, to je fakt za trest :-D
Furt jenom chlastá, kouří, co z něho vyroste?? :-D
No nic já valím už mě to nebaví tak zdar a sorry
Celestýne :-D


P.S.: Když tak nad tím přemejšlím, proč se tomu
Celestýnovi vlastně omlouvám když si to stejně
bez netu nepřečte :-D

Další článek...

29. října 2008 v 12:43 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Mám takovej pocit že sem dneska už článek psal...a jak tak koukám tak to není jenom pocit.

Je dost zajímavý že se mě pořád ještě motá hlava...další zajímavostí je že sem dostal hlad. Za nejdůležitější zajímavost, ale považuju to že se nečekaně nudím. Což vlastně zajímavý není, ale právě se snažím zabít nějakou aspoň trochu smysluplnou činností čas. Takže píšu článek.
Je pravda že nazvat psaní článku na blog smysluplnou činností je trochu úchylnost, ale v tuhle chvíli si to můžu dovolit.
Tak nějak netuším co mám ještě napsat. Asi procházím tvůrčí krizí, protože v takových chvílích mě zachraňoval můj smysl pro improvizaci. Teď mě ale asi nezachrání ani plná flaška Lopuchovi kvalitní domácí padesátky. Nějak špatně hledám slova...je to jak kdyby se mě někdo snažil tímto způsobem donutit abych přestal pít. Což přece jen tak ze dne na den nejde...můžu tak maximálně slíbit že nebudu do víkendu kouřit (a je úplně jedno co :-D). Protože bych se stejně rozkašlal a to mě baví jenom když sem opilej.....
Dneska je to všecko nějaký divný....už mě nebaví ani ty moje k připosrání trapný úvahy, kterýma s chutí jednou za čas zahlcuju tenhle pofidérní blog.

Nový článek (kdo má furt ty názvy článku vymýšlet ?)

29. října 2008 v 11:11 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Zdravím...rozhodl sem se že konečně popustím uzdu svému slovníku tady na blogu. Nevím proč sem se rozhodl až teď, ale přijít to stejně muselo. Možná na tom něco změnil včerejšek, kdy sem konečně prolomil jedno tabu a přišel sem dom naprosto najebanej jak nikdy. Bohužel je tahle informace jedna z mála věcí, který si můj mozek dokázal zapamatovat. Zbytek sem zřejmě úspěšně vyzvracel :-).
Dneska se tato obměna slovní zásoby moc neprojeví, protože mě bolí hlava a cítím jak kdyby se někde pálilo maso.
He...zjistil sem že to není maso, ale rohlík co sem si dal rozpíct před patnácti minutama do trouby. No dneska asi fakt nemám den....což je ale idealní situace. A podporuje moji a Celestýnovu teorii že nejlíp se chlastá v úterý. Tato teorie je naprosto dementní, ale to sou všecky naše teorie. Jako například teorie "dvojitej baroš", ale o tom snad někdy jindy............
Teď dám naší elektrické troubě druhou šanci...třeba se mě ten rohlík povede rozpíct normálně...
Tak nazdar.....

Po pár dnech článek a opět o ničem

28. října 2008 v 14:38 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Zdravím. Dlouho se nám tu nic nedělo tak teda napíšu nějakej ten článek.

Nedávno sem zjistil že přímo nenávidím psaní článků na díly. Protože když za název článku napíšu "1. díl" nebo něco podobnýho, tak všichni očekávají pokračování. Což bývá leckdy nad moje síly (v poslední době to je nad moje síly pořád)...a já přitom mám jiný a někdy dokonce lepší věci na práci. Doufám že začínáte chápat že nepřímo naznačuju, že se pokračování některých rozepsaných serií nedočkáte :-D. No...vlastně všech....kromě Honzíkové cesty teda :-), kterou bych fakt už někdy dopsat mohl. Ale schovávám si to na vhodnou dobu, protože poslední vhodnou dobu sem už párkrát prošvihl, tak mě to ještě chvilu potrvá.

Moc to tady nežije na což si naši pravidelní čtenáři zvykly a ti nepravidelní nás stejně nečtou. Takže vlastně bych měl být se současnýma 13ti článkama za říjen spokojenej....a dalo by se říct že spokojenej sem :-D. Už sme měli neplodnější týdny takže celkem pohoda.

Všímáte si doufám že totálně netuším o čem psát a tak rozmazávám každou kravinu, která mě napadne. No jo...padá na mě podzim...chce to usnout a probudit se na jaře. Ale nevím kdo by mě tu absenci omlouval ve škole, i když je pravda že bych to nějak vyřešil.

Nějak mě to nebaví...takže aspoň tímto zdravím kolegu Zema. Kterej na otázku Celestýna "Co se děje novýho na blogu?" odpověděl "Nevim...sou tam nějaký prdele." čímž asi myslel naše fotky ze seníku :-D. Ale je pravda že mě tam už začínají taky vadit...né že by se mě jejich zadnice nelíbili (naopak), ale už to tady visí dostatečně dlouho. Takže teď zas asi začnu kropit další články aby ty fotky konečně zmizli.
No...já sem spokojenej...článek naprosto o ničem a jak sem ho hezky protáhl na pěkných pár řádků.
Tak zas někdy...zdar

P.S. milé děti, nepijte pivo značky Primátor s pivovaru Holba. Je to hrozná sračka....ale co sem taky mohl čekat od piva za pět korun
P.S.S. milé děti, pijte pivo značky Pardál...první pivo vyladěné samotnými pijáky !!

Ignácovy narozky a smtný konec seníku

19. října 2008 v 20:22 | L' Lopuch |  Lopuchův rantl
Eeeej zdravím.
tak mám za sebou asi nejluxusnější kalbu svýho života.. Nebudu to prodlužovat takovým tím Kryšpínovským (sorry Zidane) žvástáním okolo a přejdu rovnou k věci..
Po kurevsky dlouhé a namáhavé cestě při které sem si připadal jak Michelin (2 trička, 3 mikiny a zimní bunda.. pod riflama tepláčky) sme bez váhání začali pařit a to tak že ve velkym.. Asi po čtvrtce rumu a pár loků vodky sme začali s Ignácem vyhulovat travičku.. A to byl osudovej okamžik (teda aspoň můj) zappil sem to vodkou (nebo rumem???) a to byla aspoň prdel.. Prvně sem padal dozááádu, pak sem tam nebyl, pak sem neměl hlavu.. Jako moc si to nepamatuju ale vím že mám několik fotek (kvalitních fotek) s pytlem na hlavě i bez něj.. Asi po hodince sem sebou škrábl a 6-krát sem se vyblil (kdyby chtěl někdo podrobnosti z tohoto zázitku pište na mail) a pak sem hodinu a pul nevedel ci sem.. Pak si ještě pamatuju že sme šli na seník a tam sme otevřeli debatní kroužek...
No a ráno sem měl klasicky zápas :-D (ale vyhrál sem)

No dále také připomínám že vyvoleným začíná francouzskej tejden takže hulit doutníky, hrát petahng, žrat párky a jezdit v Pežotovi Nebo Renoltovovi :-D (slušně napsaný co?) :-D
No nic loučí se s vámi L' Lopuch,,
Zdar

Ignácovi narozeniny : epozida 1- záčátek mého dne

18. října 2008 v 18:42 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Hmm....viděl bych to na článek :-) moc se nechcu chlubit, ale tohle už je jubilejní 100tý článek v Kryšpínově pekle. za 274 dnů je to celkem slušná porce. A to mám ještě plno článků v jiných rubrikách :-). A mimochodem, když už sem u těch čísel tak celkový počet článků máme 278. Takže sme 4 články nad limitem. Teď se můžem teda vrhnout na pravou podstatu tohoto článku.

Letos zřejmě naposled na seníku a Ignácovi narozeniny. To je kombinace, která si článek rozhodně zaslouží. A zaslouží si jednotnej článek a né tři nedokončený epizody, jak u mě bývá zvykem. Takže se vrátím ke svým reportovým kořenům, který byli o jednom dlouhém, nudném článku s pár světlíma momentama.
Musím přiznat že si toho moc nepamatuju, ale pokusím se ty střípky vzpomínek dát aspoň trochu smysluplnější formou dohromady (teda smysluplnější...v rámci možností samozřejmě :-)). Časem určitě k tomuto reportu přibudou kvalitní fotky a možná po domluvě s kolegou Singim i nějaký to video!!!
Tak já se na to teda vrhnu než mě to přestane bavit a díky tomu ztratím veškerou kreativitu. Začnu od samého počátku dne (pátek) a skončím až u samého počátku druhého dne (logicky sobota). Popíšu tuto akci z čistě mého zaujatého pohledu.....takže se těšte na pořádnej slovní průjem.

Zbytečné raní protáhnutí těla aneb opět sem si dokázal že prostě nemůžu být normální
Ráno se mě jevilo jako naprosto normální. Mělo to menší háček v tom že sem měl na jedenáctou a už o půl sedmý sem byl vzhůru. V případě podobně brutálně provedeného probuzení, jakého se mě ten den dostalo, se není čemu divit že se mě už nepodařilo usnout. A tak sem šel ztracenou energii dobýjet k počítači u hry Vietcong. Něco po desáty sem zjistil že opět nestíhám a tak sem rychle vyrazil směr zastávka (kubíčkova). Těsně předemnou ale projela šalina (jednička), na kterou sem se chystal jít. Což byla jedna z posledních šalin, která mě zaručovala že nepříjdu do školy pozdě (další měla jet až za pět minut). Hlavou mě probleskla naprosto zvrácená myšlenka, která se zakládala na zcela debilním plánu doběhnout na konečnou jedenáctky a zkusit tak tuhle šalinu dohnat.
Byl to chytrej plán, protože sem to měl vypočítaný přesně na minutu. A s jistotou sem věděl kde tu jedničku doženu. Jenže problém byl v tom že sem nevěděl v kolik jede ta jedenáctka.
To mě došlo až po asi stometrovým sprintu, takže sem to naprosto ignoroval a jednoduše sem doufal. Pořád sem běžel jenže s přibývajícími kroky sem zjišťoval že moje atletická postava mě už víc nedovolí...natož aby se mě podařilo ještě zrychlit. Takže sem asi na půli cesty ke konečné jedenáctky výrazně zvolnil tempo. K zastávce jedenáctky sem naprosto vyčerpanej dokulhal. Zjištění že šalina pojede až za pět minut mě vnukla další naprosto nechutnou myšlenku. Jednoduše sem se pokusil doběhnout na další zastávku a stihnout jedničku, kterou bych školu teoreticky stihnout mohl. Jenže v tom můj zrak spatřil řítící se jedničku a na zastávku to je ještě nějakej kus. Takže sem nasadil naprosto ďábelský tempo a když sem přebíhal "dálnicu" tak sem proběhl těsně za autem v levým pruhu a v pravým pruhu mě málem jedno auto srazilo. Týpek v autě musel pořádně došlápnout na brzdu abych mu neskončil na předním skle. Jeho vyděšenej pohled sem zmírnil mávnutím že mu děkuju že pravidelně navštěvuje autoservis kvůli výměně brzdových destiček.
Po šílené zkoušce stavu brzd na autech, která se prohánějí po našich silnicích sem vběhl trávník, abych si zkrátil cestu. Už sem slyšel hukot kolejnic, ale byl sem si jistej že tu šalinu stihnu a ano s luxusním náskokem sem na zastávku doběhl. Toto morální vítězství sem si vychutnal v podobě doběhnutí až ke dveřím u řidiče. V šalině sem pomalu vydýchával tento šílenej zážitek a začalo mě docházet že kdybych počkal pět minut na Kubíčkové tak sem v téhle šalině seděl tak jako tak :-D.

Jak všichni víte...často mám plnou hubu slibů a pak skutek utek :-D. Zjednodušeně mě to právě přestalo bavit, ale mám chuť to co sem napsal už na blog hodit. Takže návrat k mým reportovým kořenům se dneska konat nebude. A nebojte....příště už popíšu co se teda dělo na seníku :-D.

DUVENBLEJT

17. října 2008 v 7:56 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Máme pátek 17. 10. a pomalu nám stoupá napětí, protože se chystá velká akce. Opět na seníku a letos podle mě už naposled. Oslavíme tak Ignácovi narozeniny a zároveň se tak rozloučíme s letošní venkovní kalící sezónou. Příští sezona nám začíná 31. 12. 2008 a já věřím že bude ještě úspěšnější než ta současná....i když by tam možná mohlo bejt míň zvracení.
Tenhle článek sem rozepsal vlastně jenom kvůli tomuhle obrázku...protože pro dnešek to bude zřejmě jedna z klíčových hlášek :-D.
Takže pro dnešek tu bude z mé strany všechno...tak se mějte...přežijte pátek, přežijte sobotní ráno a hlavně : Bez chlastu, není lásky...........:-D zduž

Někdo neumí pít a Ignác to není

16. října 2008 v 9:05 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Zdravím...
Určitě znáte takový to ráno kdy zasednete k počítači, pomalu si promnete oči, odkliknete veškerý reklamy, přihlásíte se na blog a jelikož vás pořád napadají nějaký slova tak prostě furt píšete....
No tak přesně tohle se mě dneska nestalo....
Místo toho sem sepsal asi tři začátky článků, jenže v každým případě to byli tak trapný začátky, že se ani na tenhle blog nehodí !! Což je dost masochistická myšlenka a ani nevím proč se tím zabívám.
No tak tenhle začátek se mě už docela líbí takže ho tady nechám.....
Problém je ale spíš v tom že po nějaké době zase nemám o čem psát (takže asi po dvou dnech...aby sme si rozuměli).
No nějak se stalo že sem narazil na blog o nějaké bandě buzíků, kteří si říkaj TH (tak si neříkaj, ale je to kratší a nechci brát jméno satanovo nadarmo). A všiml sem si tam jedné moc pěkné fotky rádoby "metalisty" z této již zmiňované "kapely". Ještě nevím jak toto téma zapracuju do článku, ale než mě to napadne tak sem tu fotku aspoň dám.
Před tím než začnu referovat o tom jak je ten týpek trapnej že neumí chlastat....tak vám hned odpovím na otázku, která vám určitě vrtá hlavou. Ano....ty srdíčka sem tam dokreslil já.
Tímto sem alespoň zamezil připadným posměváčkům jakkoliv na ty srdíčka reagovat :-D.
No takže jelikož sem tuhle fotku semka dal jenom kvůli tomu fórku se srdíčkama tak fakt netuším co vám k tomu napíšu :-D. A to si říkám kreativní blogger....dobře...neříkám si tak. Protože slovo blogger je na mě trochu moc........

Tak a já to pro dnešek vzdávám.........takže to je vše přátelé.............zduž

Asi du pozdě do školy

15. října 2008 v 10:59 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
No trochu nestíhám...vzhledem k tomu že ve chvílí kdy píšu tyto řádky je 10:50 a do školy mi to trvá plus mínus hodinu. Mám na jedenáctou takže by to teoreticky neměl být takovej skluz jak si myslím, ale i tak asi nebude mistr moc nadšenej, když přijdu o hodinu pozdějc do školy.......
Po páté v tomto měsíci a po osmé v tomto školním roce.......
Pomalu mě dochází výmluvy, protože co chcete vymyslet za výmluvu, když máte na jedenáctou a jdete opět o hodinu pozdě?
Protože se stále řídím hesla, když pozdě do školy, tak ať to stojí za to. Stalo se jenom třikrát že sem přišel pozdě a skluz byl menší jak půl hodinovej. Jenže to bylo vinnou vyladění hodin na mém mobilu, který byli posunutý asi o pět minut. Takže sem vlastně nevěděl že jdu pozdě :-D.
Mám takovej dojem že říct pravdu by nemuselo být to pravý ořechoví. Protože vejít do učebny s prohlášením "Dobrej. Pardon že du pozdě nějak sem se zasekl na komplu u hry SPORE. Já vím že už je to po druhý tenhle tejden, ale když vony ty žlutý svině mě zabrali celý město a já jak blbec musel nakupovat tanky abych ho mohl zabrat zpátky. To bych to na jedenáctou možná ještě stihl. Jenže pak mě spadl celej kompl a musel sem to hrát od začátku !!!"
Takže po cestě do školy budu mít aspoň o čem přemýšlet....hmmm...takže se tu digitálku nenaučím asi ani v šalině. Je v tom bordel kurňa..............

Pár novinek a teorie jak úspěšně chodit s holkou

15. října 2008 v 9:24 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Tak a máme tu středu a já si právě uvědomil že sem včera zapoměl na pár důležitejch věcí, který sem chtěl za každou cenu napsat. Takže to udělám teď, protože pochybuju že se někdy vrhnu na učení se na test z digitálky.

No první informací by mělo být to že náš kolega Celestýn byl opět odpojen od internetu. Prostě neplatiči...Celestýn z toho byl docela špatnej, ale minimálně pro dnešek mu to nevadí, protože vyhrál ve fortuně 120 kč....tomu se říká terno teda. Ale aspoň si v pátek zaplatí svůj podíl chlastu, protože chlapec by se už měl osamostatnit...nebudu tady přece pořád, abych mu platil alkohol všeho druhu.
Včera mě, kolem půl sedmé, při pozdním obědě vyrušil zvonek. A za dveřmi nestál nikdo jiný než Celestýn s kolegou Beránkem. Celestýn mě nejdřív zmrdal že prej "Ty vole díváš se někdy na mobil?" pozdějc sem zjistil že mám dva nepřijatý hovory a smsku že mám v šest přijít na sokolovnu. Tak sem aktivně reagoval a připoměl sem Celestýnovi situaci kdy sem mu psal ať čeká ve tři na hlavasu. Druhej den sme byli venku a ten dement s nadšením hlásí "Jé já mám smsku... zdar ve tri cekej na hlavasu. Kryspin ....aha". No vytáhli mě teda ven...čekal sem co se bude dít. Berda mě oznámil informaci (kterou už ale snad ví půlka Bystrca) že se bude po dvou měsících ve Vlkově stěhovat zpátky do Brna.
Pak sme probírali že k Berdovi se vrátila Daniela...i když on tvrdí že s ní chodil pořád. Tak sme mu připoměli situaci kdy se společně dohodli na pauze (což pro mě s Celestýnem je mírnější slovo pro rozchod :-D, protože buď to je konec nebo pokračování...takže žádná pauza neexistuje :-D) a jak pak z toho byl totálně v prdeli a jak za ní furt dolejzal. On reagoval že to nevadí, že se prostě nerozešli a že mu to nevymluvíme. Tak sme zaveleli k poslednímu protiútoku a Celestýn hlásí "Tak možná ty ses s ní nerozešel" já se přidávám "Ale Berdo víš vono většinou stačí, když se chce rozejít jeden." a společně sme to shrnuli "Takže tys s ní chodil pořád, jenom ona se s tebou asi třikrát rozešla.". Berda neměl šanci jakkoliv reagovat a tak družstvo Kryšpín+Celestýn slavilo jednoznačné vítězství. Protivník sice nebyl zrovna z těch nejtěžších kalibrů a defakto (tohle slovo sem chtěl vždycky použít) se porazil sám, ale i taková výhra potěší.
Mimo jiné sme si pak taky připoměli jak je trapný vracet se třikrát k jedné a té samé holce. Do toho sme Berdovi vysvětlili teorie podle, kterých se řídíme a on by měl podle všeho taky :
- Tři týdny a dost...(známá Celestýnova teorie, podle které se řídí jenom on :-D)
- Že se s ní rozcházíš se musí dozvědět poslanou smskou z internetu (nejlépe na školním počítači)...
- Každej rozchod by měl být zakončen bitkou (je celkem jedno s kým :-D)
- NIKDY nechoď se starší holkou...a pokud ano tak by aspoň neměla být chytřejší než ty...
- S holkou můžeš chodit jednou, max dvakrát, ale to jenom v případě že se s ní plánuješ nějak brutálně rozejít...
- Za žádnou cenu se nesnaž svou bývalku přetrumfnout...pokud ano tak ať ta dotyčná, se kterou ten hrůznej čin spácháš je aspoň hezká :-D
Všechny tyto teorie jsou výsledkem mého a Celestýnova dlouholetého výzkumu a všechny výchází z vlastních zkušeností :-D.

Teď si o nás myslíte že sme neskuteční zmrdi, ale má to háček. Za většinou těchto teorií stál rozumnej důvod. A nám většinou stačí, když splníme alespoň jeden předpoklad. A náš milý Berda všechny tyto teorie porušil...s jednou holkou !!! :-D

Nic tak já pro dnešek končím...někdy zas dám vědět....zduž

Článek v rámci omluvy

14. října 2008 v 9:30 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Tak vás zase po nějaké době zdravím...
Začnu jednoduchou omluvou za moji deseti denní absenci...za kterou, ale vůbec nemůžu. Moje absence byla totiž způsobena nedostatečným internetovým připojením našeho počítače. Vše je vyřešeno a tak tenhle týden načnu stručným článkem...spěchám totiž do školy.

Dneska na mě čekalo nemilé překvapení, protože v neděli sem si dával do komplu cédéčko vysoce kvalitní kapely Holki. A teď ho nemůžu najít....jistě chápete moji rozhořčenost. Vyřešil sem to tím že ho tam dávám znova...tentokrát do složky pod heslem. Takže doufám že se podobná ztráta cenných dat nebude opakovat.
Jinak za poslední dobu se toho zase stalo moc. Nejvtipnější byl pátek. Před týdnem asi půlka lidí nadšeně tvrdila že bude týden abstinovat a pak to zase rozjedem na Ignácovích narozeninách. Ještě teď si pamatuju Lopuchovo prohlášení. "Už chlastám pátej víkend v řadě...příští víkend nechlastám aji kdybych se měl posrat." Já a celá řada lidí souhlasila...jenže v pátek sme byli já a kolega Celestýn donuceni pít levicovou organizací Kroutil Family. A v parku potkáváme celou bandu v sestavě Lopuch, Singi, Simča, Maja a Elis jak sou na mol. Celý to podtrhl Lopuch, kterej na moji otázku "Ty vole, neříkals náhodou že tenhle víkend nebudeš chlastat?" odpověděl s vodkama v rukách "Vždyť já nepiju". No prostě se zase nepovedlo abstinovat a tenhle víkend se to nepovede už vůbec.

Nějak mě to přestává bavit a už je skoro půl desátý a škola nepočká...takže se zas loučím....zdar

Seník+to co si matně vybavuju (jo a je to 2. díl)

6. října 2008 v 11:02 | Ignác Kolovrat
Tak sem trochu změnil název, pac sem si pak řekl že si něco málo pamatuju. Takže ted vám popíšu to jak sme došli na seník a jak to tam všechno probíhalo.

Šli sme teda z altánku na seník jít spat. Se spaním se vbec nepočítalo, ale můžeme tomu tak říkat. Jediní trochu střízliví byli Síma s Kryšpem a tak se nás tam snažili dotáhnout. Já šel se Símou a broukal sem si po cestě nějakou pisničku ve stylu "brm brm brm" no a Kryšpín nevim koho bral, ale myslim že to byl Robin, pac si ted vzpominam na jeho rozeplej batoh. No a v altanku sme nechali štarhyča a asi lopucha. Singi myslím šel taky s Kryšpem no ted vubec nevim jak to bylo, ale stjně nas pak všhni doběhli a šli sme všichni. Jak sme došli k seníku přišel úkol č. 1 dostat se nahoru. Nejdřív sme tam naházeli spacáky a pak už sme jaksi lezli nahoru. No a jak sem tam tak lezl já, tak sem přehlídl díru co byla u kraje a zahučel sem do ní. Vůbec sem neveděl co se stalo, ale ostatní se mne snažili vytahnout ven. Říkali mi at jim něják pomůžu, tak sem žačal řvát "HÉJ RUP !" a oni mne tahali za ruce ven. Když už sem byl nahoře, tak se to jaksi zvrtlo a já sem sklouzl zase zpátky. No pak to tak šlo ešte párkrát až nakonec mě radši odtáhli dál od okraje. No pak si pamatuju že tam Robina začal blít. Tak sme se mu smáli a ted trochu zásek že si nic nepamatuju, takže skok. A vidím jak skupinka ve složení : Lopuch, Kryšpín, štarhyč a Síma šli do altánku vysbírat chlast. Tak sem rozdělal spacák a běžel sem za nima.

V altánku sme si sebrali bundy, batohy a pak někdonašel pod laviškou asi 8 škopků. Taksme všichnizařvali éééjj !! a šli sme zase na seník. Já sem se snažil odtáhnout štarhyča,ale nebylo to nic lehkýho. Padalze strany na stranu a eště měl2 škopky v rukách. I přes těžké překážky a nelehký terén sme se dostali tamkamsme potřebovali. Robin tam byl opřenej kůl a blil. Já sem byl zvolen jako první kdo poleze nahoru :-D řekli "Ignáci, tyseš atlet tak tam vyskoč!" tak sem se rozběhl, odrazil se a připlácl sem se na "dveře" (nevím jak bych to nazval) no a chytl sem se konečkama prstů okraje a snažilsem vyhodit nohu na prkno. No řeknu vámže to vůbec nešlo a všichni se mi smáli, jak sem ale zabral a vytáhl sem se nahoru užsem vysel natom vchodu.Řekl sem si že bude nejlepší způsobjakse dostat dovnitř, překlopit se. No udělal sem to, ale trochu ze pozapoměl na to že hned pode mnou byla ta zrádná díra (kdo ju tam sakra dal ?) no auž sem byl v te zasrané díře znova,tentokrát ale hlavou dolů cožbylo podstatné hořší a nepohodlnější. Pak jenom slyším jak se mi Lopuch směje ve velkým stylu. Trvalo dlouho než se me uráčily vytáhnout ven. Jak mě pak začali vytahovattak to nešlo,ale kdyžužsem měl hlavu venku tak to bylo dobry a všiml sem si jak mam krasny conversky :-D ..

ted mam zase prázdno a přesouváme se do te chvile jak skáčeme kotrmelce přes trám a vysíme naněm :-D trochu sme se nudily a tak sme se různě houpali na trámu, kterej dělí celej seník v půlce. Dál si pamatuju jak sme ulehly a leželi už všichni ve spacaku a Lopuch nám předvedl luxusní striptýz až do trenek. Probíhalo to tak, že si velzl na už zminovaný trám a začal si postupně sundávat všechny části oblečení. Jak měl jenom trenky a ponožky, tak se začal točit k sloupu který podepíral celý seník. Točil sem tam jak u tyče, prostě jako profesionál ! Pak když už byl dubi dole a zabalenej ve spacáku, řekl někdo "Nevytáhnem Robina nahoru ?" a někdo jinej na to zařval "Mrdej na něho !" následoval velkej lochec..pak sme si dali tyčiky, abycho mse aspon nějak najedli. Lopuch se štarhyčem tam dělali voloviny a tak dál no a pak sme teda nějak vytahly Robina nahoru a pak sem zahlásil "ŠŠŠT MÁME HO !" no a pak už usnul.

Dál sme už dávali jednu hlášku za druhou. Všichni se smáli až to nešlo, pak sem zaregistroval že když mi se dosmějeme, tak Cement teprve začne :-D Pak bylo usouzeno, že on jelikož byl ve druhé půlce seníku, že je v jiným časovým pásmu. A že trám kterej seník dělí je takový uzemí, který se nazývá (a ted sem chvilku přemýšlel jak by se to mohlo jemnovat a nakonec sem řekl) prdel. Po nějáké době k nám Cement přelezl a já se ho ptám "Zdár už seě v našm pásmu ?" a on "Né já su v prdeli" :-D další lochec. No a pak už sme jaksi usly a bylo.

Jak budu mít všechny fotky, tak to sem dám, aby ste věděli jaký sme hovada.

Ignác K.

Seník+hlášky co si nepamatuju 1.

4. října 2008 v 19:30 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
Tal sem tady zase a nesu vám košík plný nezapomenutelných zážitků, hlášek a sena. Asi jste z toho pochopily že byla nějáká kalba a byla tam prdel jak bitch a kdo ne, tak je looser! Takže dost keců a du vám to popsat. Ej !

No tak u mě to začalo tak, že sem musel jet ještě pro "něco" strašně důležitýho k bráchancovi na vesnicu. No a to nebyla žádná prdel, pač tam ty busy jezdi jak u čuráků, takže vám to vůbec nebudu popisovat. Jak sem pak jel domů, viděl sem z okna busu Lopucha ze singim. Singi mě zaregistroval a v tom my zavolal. Začal zvonit můj mobil s originálním vyznáněním "I'm gay" a někteří cestující se mi začali smát. Tak sme se se signim domluvily že pujdem k němu a pak ke mě a pak rovnou na sraz. No a hop a teď vycházíme ode mě z domu nakoupit do alberta nějáky to jidlo abychom přežily. V tom singi vola Lopuchovi a dozvíme se radostnou zprávu, že sou všichni u nonstopu a tak když sme přišli před albert viděli sme něco jako gang. Už z dálky nás všichni vřele vítali. Já došel ke Kryšpovi a zároven ho objal, pak sem mu dal spacák a brašnu a šel sem nakoupit. Po nákupu sem došel ven a až ted sem zjistil kdo tam věecho stepuje. Momentální sestava byla : Já, Kryšp, singi, Lopuch, Cement, Robin a Žufan (dal sem ho nakonec protože ho tam dal aji Kryšp). No a tak sme šli na Wollmannku, kde čekal Míša Štarhyč ! Jak sme tak šli , tak najednou zahlídnem bus a Kryšp zařval "AUTOBUS !!" a vsichni se rozbehly a já to pořád řval !! A pak jelo auto a tak sem zařval "AUTO !!" no pak sme nastoupily a jely. Sešli sme se se štarhym a šli sme na letnou. No a hop a sme tam. Už tam na nás čekala Mája se Símou a chlastem. No tak každej šel jinam a pak sme tam nějak kecali a kouřily a nakonec sme se rozdělily na 3 skupinky.

1. Mája, Denisa, Síma a Sabina - šli už na seník
2. Ignác, Štarhyč, Cement a Žufan (zase na konec) - chvilku sme tam čekali na citronádu a pak sme šli taky na seník
3. Kryšpín, Lopuch, Singi a Robin - museli vyvenčit psa :-D

Naše skupinka měla super složení a hodně sme se bavily ! Povídali sme si o Radokovi, který ve škole říkal že s náma půjde jenom když se tam bude HARDCORE mrdat !! :-D Čemuž sme se smáli zbytek cesty. Když sme scházeli z kopečku cestou do údolí, tak zničeho nic na nás vybafl pes a začal štěkat jak šulin. Štyrhy se akčně obrátil a začal zdrhat zpátky a všichni se smáli jemu aji sami sobě, jak sme se lekly. Hop a už sme v altánku !

V altáknu sme se dozvěděli že holky došli těsně před náma a tak sme si řekly že sme rychly a uz sme se snažily otevřít pivo klíčama. Já sem si je pěkně pokurvyl, tak sem to nechal na Žufanovi, kterej tam otevírali pivo každýmu. No pak jak už to bylo taky fé, tak sem řekl žufovi že nabijem sklo tím něčím (jo to něco byla tráva). No tak sme to roztahali a už to jelo. Vůbec nic nám to nedělalo a tak sme dal 6x za sebou a pak až to začalo být trochu lepší. Chytali sme lochy jak svina a pak prysla debata která to vsechno rozhodla. Prej jesli je správně : ovzduší nebo obvzduší. Samo že obvzduší říkala Mája, tak sme jí to vyvrátily tak že asi těžko to bude BVZDUCH a následoval velký záchvat smíchu. Pak už došla skupina č. 3 a to to začalo být vostřejší páč si toho moc nepamatuju. Takže vám řeknu od kdy si to pamatuju.

Ležím tak na lavce a najednou tak začali pouštět akční hitovky od Kájy Gota a podobých stovření a pak začali zpívat. Už před tím sem si dal prda s Robinem a singim a lokl sem si vodky. Dále už sem slyšel jenom zpěv a smích :-D Pak sem si sedl za ostatníma a Robin na nás vybalil písničku "No stres" a svůj výstup završil mluvním cvičením co má připraveno do školy. Bylo úchvatné a ještě k tomu předváděl učitele ve stylu : "Děcka já vas fakt prervavat nebudu" " Me fakt boli v krku decka" . A pak azse trochu zásek a hop už si Lopuch svlíkal hadry a tak sem vstal, sundal sem si kalhoty a začal sem běhat kolem altánku. Všichni se přidali a sindaliy si kalhoty, pak sme vystrčily holou prdel a Síma to blejskla. Pak zase sundali trika a Síma to zase blejskla. No fotky to bylo boží a pak je sem snad dáme. Všichni byli uplně na sračky a mezi tím Cement se žufem odešli spat na seník. Jo a už dávno před tím doešli Mája, Denisa a Sabina, ale nevim proc. No pak sme tam dělali ruzny pičoviny, s Kryšpem sem kouřil whisky doutňas a bylo fajne. No a pak sme se ani nevim jak zvedli a šli(spíš sme byli neseni) a seník. No tak tohle je asi na další díl, pač na seně to bylo moc a ja chci pospat všechno.

Ted se mi zda že kdyz vydechnu, tak je předemnou kouř, ale nevim co je na tom pravdy. Tak asi zitra to sem plácnu.

Ignác

Trilogie seník aneb ticho...plašíš srnec 2. díl

3. října 2008 v 17:39 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
A máme tu druhý díl trilogie seník. Jelikož se často stává že něco načnu a pak se na to vykašlu, tak se snažím tuto trilogii doklepat co nejdřív. A jelikož už dneska je na programu další podobná akce...tentokrát o něco monstróznější a s připraveným Kryšpínem tak by bylo hezký, kdybych to měl hotový už tenhle víkend. No ale nebudu to protahovat...dem na druhej díl................

Nacházíme se ve chvíli kdy Patrik zjistil že informace že není chlast se zakládá na čisté pravdě. Lopuch nebo kdosi se rozhodl vybrat peníze, který všeci u sebe měli. No nějaký prachy se vybrali a Patrik přispěl se sebezapřením štyry kila. Takže se začalo řešit kam ten chlast pudem koupit. Někoho strašně chytrýho napadlo že pudem do Penny, protože to je prej jedinej obchod kterej má otevřený do devíti. Hromadně sme teda naskákali do šaliny a jeli do Penny. Vystoupili sme na zastávce ZOO a tam si Lopuch všiml že je tam aji jeho otec. Jelikož měl u sebe spacák a batoh tak mě řekl že musíme nenápadně a dostal sem do ruky spacák. V domnění že je to Lopuchův spacák kráčím asi dvacet metrů a pak vidím jak Lopuch drží svůj spacák. V tu chvíli mě došlo že táhnu Patrikův spacák, kterej aniž by řekl jediný slovo kráčel vedle mě. Tak sem mu ten spacák vrazil do ruk a nasraně sem šel za kolegou Celestýnem, kterej si to mířil k Penny. Došli sme k tomuto obchodu a vidíme že mají otevřený jenom do osmi. Singi mě začal nadávat že su debil, protože si myslel že sem to že je Penny otevřený do devíti řekl já. Tak sem mu řekl že je debil von a že je mě to jedno, protože mám svoju broskvovicu takže žádnej další chlast nepotřebuju. Po domluvě sme se rozdělili na dvě skupiny...na skupinu co šla koupit chlast do nonstopu a na skupinu co už šla na seník. Já byl s kolegou Celestýnem v té první a zároveň nejdůležitější skupině. Takže sme zas nasedli na šalinu a hurá nahoru do Bystrca do nonstopu.
Po celou dobu sem měl přímo skvělou náladu takže není proč se divit mýmu záchvatu smíchu, poté co sem zamával na nějaký holky a ony mě zamávaly nazpátek (ono to vůbec vtipný nebylo, ale prostě taková dobrá nálada mě uvrhla myšlenkově asi o tři roky zpátky). Dojeli sme nahoru do Bystrca a Celestýn šel do nonstopu nakoupit nějakó tu žízeň. Všem vynadal že tam pude sám a že za ním nikdo nemá lozit. Samozřejmě jak začal vybírat co koupí tak k němu všeci přilezli a začali mu do teho kecat. No nakonec se to v klidu nakoupilo a šli sme zpátky do gáj klubu, protože tam někdo zapoměl spacák. V zubech sme si povotvírali škopky a v klidu sme kráčeli. U gáj klubu se nám stala, ale menší rozmíška se zákonem. Celestýn šel telefonovat, Jarda zmizel v gáj klubu a k nám (ke mě, Žufanovi, Singimu a Vraťovi) si to mířila hlídka městské policie. Škopky sme nenápadně uklidili, ale pánové si toho stejně všimli. Vybrali si občanky a nařídili nám ať ty piva vylijem. Ještě štěstí že Singi zamaskoval vodku v rukávu. Tak policajt si mě zkonroloval a řekl že se to už nemá opakovat...a odjeli. Vrátil se telefonující Celestýn a dost si oddychl, protože byl v naší skupince jedinej plnoletej...........

A další část trilogie bude příště...................

Trilogie seník aneb ticho...plašíš srnec 1. díl

2. října 2008 v 20:35 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Tak ze začátku by se asi slušelo omluvit se za naši chabou potenci v minulém měsíci (září = 12 článků?). Ale to neudělám, jenom doufám že v říjnu to bude lepší. Jako prostě není čas...máme svých starostí dost, ale jelikož akce střídá akci a hned zítra bude další tak by asi bylo dobrý aspoń o jedné z těch minulých trochu poreferovat. Ze tří nejžhavějších kandidátů sem si vybral akci na seníku, protože té se přece jenom zúčastnilo nejvíc členů našeho bratrstva. Navíc Lopuch už report psal, ale nějak se mu to dojebalo..........

Trochu mám strach že spadne celej blog a já tenhle článek budu muset psát víckrát. Což bych nerad, protože po delší době chystám fakt monstrózní report s akce, při které byla hned čtveřice našich členů...což se dlouho nestalo.
Ale původně to mělo vypadat úplně jinak a téměř nic se hlavně ze strany mé a kolegy Celestýna dít nemělo.
Slovo dalo slovo a prásk...o půl osmé byl sraz na mostě. Z nepochopitelných důvodů čekali všichni u Taniky (což je místní gáj klub). Já s Celestýnem sme zašli koupit něco malýho pro sebe na pití a dostali sme dvacku od Sabiny, že jí máme vzít žvýkačky. Vybrali sme si krásnou půllitrovou 21%ní broskvovicu. Ano má to málo procent...což sme koupili schválně, protože já s Celestýnem sme chtěli večer jít dom. A zbytek plánoval přespat na seníku...což sem považoval za naprostou kokotinu, protože v noci na konci září bývá kosa jak sviňa. Ale zpátky k nákupu...vybrali sme teda tu broskvovicu a já si vzal ještě semtex a kolega big shocka...na poslední chvílí sme vzali aji nejlevnější balíček žvýkaček (což se hezky rýmuje) pro Sabinu. U gáj klubu s příznačným názvem "Tanika" se shromažďuje početná skupinka lidí...z nichž část neznám. Hlavně tu část lidí co si hráli na rádoby gansta rapery a rýmovali hezký basničky jak budou cituji "jebat malý holky do análků". Po pár minutách sem tomuhle osazenstvu měl chuť třísknout a z tváří některých dalších sem poznal, že v tom nejsem sám. Pro přehlednost by se slušelo, abych napsal kdo všecko tam vlastně byl: takže já, Celestýn, Lopuch, Lukin, Singi, Jarda, Vraťa, Simona, Sabina, nějaký buzny a Žufan (Žufana sem napsal nakonec zcela záměrně).
Po pár minutách mě Lopuch probouzí z mrákot (kdy sem přemýšlel jak nejlíp si propíchnout bubínky, abych nemusel poslouchat ty "rapující" ptáky) a navrhuje mě jestli s ním nechcu zajít pro chlast, kterej pečlivě uchovali u dálnice v křoví. Já sem souhlasil a s kolegou Celestýnem sme teda šli doprovodit Lopucha. Došli sme na místo údajné skrýše chlastu...Lopuch hledá...hledá...chlast nikde a tak volám Singimu ať se sem přinde podívat taky. Singi došel s Žufanem a hledají...hledají a chlast nikde. Takže ti týpci ztratili chlast za nějakých osm stovek. Mě a Celestýnovi to přišlo vtipný, protože my sme svoji kvalitní broskvovicu měli, ale zbytku bandy bylo asi do breku.
No šli sme tuto zprávu oznámit ostatním...a ti z toho (jak sem předpokládal) moc radost neměli. V tuto chvíli si to k nám míří Patrik s gytárou na zádech a úsměvem ve tváři. Řekli sme mu že není chlast...zprvu se smál, protože myslel že si děláme srandu, ale pak mu úsměv taky ztuhl. Což mě z nepochopitelného důvodu rozesmálo.

Ale řeknu vám...tohle bude chtít rozfázovat...přecenil sem svoje síly takže si to rozdělím na tři díly (zas krásná rýmovačka). Takže si střihnem menší trilogii...sem zvědavej jestli to někdy dokončím.............