Listopad 2008

Moje koníčky pro tento týden

28. listopadu 2008 v 19:56 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
No...mám takovou mírně přemýšlivou náladu. Zapřemýšlel sem totiž o mých největších koníčcích, které v poslední době pohltili můj život.

Alkoholismus
No je to tak :-)...být nadranej mě prostě baví. A vzhledem k tomu že už i moji rodiče si ze mě dělají srandu že sem alkoholik (i když vlastně netuší jak krutá pravda to je) tak my k provozu tohoto koníčku brání vlastně jenom permanentně nízká peněžitá částka v mé šrajtofli. Což by měl řešit můj druhý koníček. (mám to prostě promyšlený)
Fortuna = hazardní hry
To "= hazardní hry" sem napsal pro upřesnění. Protože když sem dnes hledal na brněnském výstavišti pobočku Fortuny, tak k mému údivu sem ji doopravdy našel. Bohužel to byl jenom stánek nějakýho nakladatelství se zavádějícím názvem Fortuna. No ale jinak přiznávám že tento koníček mě na ten prvně zmiňovaný koníček moc nevydělává. Však vono se to časem poddá...třeba zrovna dneska by mohlo :-)
Slavná mistrovská utkání
Jelikož nemůžete tušit oč jde tak vám to ani nebudu vysvětlovat. Tento koníček mě baví navzdory všem mým handicapům...ale přece...sme zkušení ne? :-D

Vlastně až na ten třetí koníček, bych se měl za své záliby stydět. Jenže když to člověka baví? :-D
Mimochodem...začal sem si víc věřit a blíží se osudová střela na bránu...buď to gólman chytí a z následujícího brejku bude soupeř skórovat, nebo se pudem ožrat protože se mě podařilo vstřelit zlomovou branku v tomto finálovém špílu. Teď na to koukám a vona vlastně aji ta první možnost znamená chlastání :-D.

Tak zatím zdar...........

Školní výlet

27. listopadu 2008 v 12:35 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Zdravím...dlouho sem nic nenapsal. Což bych rozhodně měl napravit. A není vhodnějšího tématu k článku než včerejší "školní výlet". Myslím že ty uvozovky časem pochopíte.........

Nejdřív začnu tím jaká byla fakta :
- jelo se do Bratislavy
- jeli prváci a druháci (tzn. já a Celestýn)
- jelo se vlakem
- měli sme sebou vodku JEMNOU
- procházeli sme výstavy
- pro mě začal mistrovský zápas o titul (což chápe jenom kolega Celestýn a myslím že to nikdo jinej stejně nemůže pochopit)
- jeli s námi jako dozor pan mistr Hrančík, paní mistrová Spilková, paní učitelka Pokorná a pan učitel, fotograf a kdo ví co ten blázen ještě dělá Tichý

Píšu se snad největší kocovinou jakou sem kdy měl, čímž omlouvám nějaké výpadky z příběhu a různý odbočování od tématu. Jo a věci, který budou kurzívou stoprocentně nepochopíte a pro příběh to nemá moc velkou důležitost. Takže vlastně to píšu jen pro pobavení Celestýna.

Sraz "6:20 však víme" na zastávce Vondráková. Přiběhl sem přesně k otevřenému trolejbusu v čase 6:33. Celestýn mě pozdravil nějakou vtipnou poznámkou že du brzo a tím nám začala obrovská celodenní akce.
Sraz s třídama byl v 7:15 na hlavasu...takže krásnej čas. Dořešili sme jak zakamuflovat vodku ve vlaku. Měli sme naprosto důmyslnej plán, ke kterýmu sme potřebovali jenom brčko. Takže sme celý spokojení přijeli v sedm hodin a jednu minutu přesně na nádr, i když Celestýn mě tvrdil že sme přijeli 6:58 a tři minuty nám trvalo než sme vylezli z šaliny. Po cestě ke srazu sme mírně zkritizovali čapku kterou měla naraženou na palici Karolína. Trošku přeskočím v našem povídání o pár desítek minut dál a už se nacházíme ve vlaku směr Břeclav. Kde se Celestýnovi nedaří otevřít vodku a tak do vršku dělá díru kam úspěšně strká brko. (Teď sem si dal mírnou pauzu na smích :-D...tu větu si totiž můžete přeložit jak chcete :-D). Trochu sme popili...museli sme hlídat aby naši vyučující nám tento důmyslný systém popíjení vodky neprokoukli. No neprokoukli....zatím :-).
V Břeclavi přestupujeme do vlaku směr Pressburg a pokračovalo se v mírném popíjení. Olaf do mě ve vlaku valil ty svoje fóry takže bylo veselo. A paní učitelka Pokorná samozřejmě zjistila že Celestýn u sebe uchovává toxický odpad alkoholního ražení. Což samozřejmě nevadilo, protože voni taky popíjeli :-). Dojeli sme do Blavy a já se rozhodl začít nakopávat prudký balóny na svoje útočníky, ale obrana soupeře měla ještě dost sil :-). Ale jelikož sem na to měl celej den tak sem věřil svým kanonýrům. Začali sme chodit po výstavách což byla podle očekávání nuda, ale přežít se to dalo.
Nyní přeskočíme děj až do chvíle kdy se blížil náš první rozchod, jako víte snad jak to myslim ne?. S panem Tichým jdeme přes přechod a začalo na nás troubit auto...a náš naprosto mírumilovný učitel se otočil, dal ruce k puse a mocně zařval "NETRUB, DEBILE !!!" :-D. Což Celestýn označil za vrchol výletu a já musel se slzami v očích souhlasit. Pak sme dostali zmiňovaný rozchod a zašli do meka, kde sme zmatenýmu Honzovi nakecali že si musí objednat slovensky, protože česky mu nebudou rozumět. Chudák Honza už tak vynervovanej z toho že si sám objednává jídlo se málem zhroutil. Všecko se zvládlo v klidu a šli sme na náměstí nebo co to jako bylo. Dali sme si vodečku s party powerem a v pohodě sme kecali. Můj tlak na soupeřovu obranu narůstal a já si začal být v centrovaných balónech mnohem jistější, což mě dokonce umožňovalo lépe prolízat obranou. A na konci rozchodu byl můj tlak už drtivý. Obrana soupeře už prostě ztrácela síly takže sem si dovolil o něco víc, než když soupeř stál na vápně v desíti lidech. Přišla další kvalitní výstava a já se začal soustřeďovat už jenom na mistrovské utkání. Tlak byl už enormní a všichni na stadionu prostě museli vidět kdo že by měl skórovat jako první. Na výstavě sem šel na WC...což samo o sobě není zajímavá informace, ale když k tomu dodám že mušle byli tak vysoko že sem na ně skoro nedošáhl tak si právě uvědomuju že tohle této informaci moc zajímavosti stejně nepřidává.
Už sem viděl že utkání mám docela na háku, ale přesto sem se neodvážil vystřelit na bránu. Obrana soupeře byla vyřízená a moji útočníci jí procházeli jako nůž máslem. Jenže taktika zněla jasně : zbytečně nespěchat kurňa. Takže na střeli na bránu a i celkové skóre bylo zatím 0:0. Blížil se odjezd do Brna a tak sem si ještě koupil hamburger. Když si ho kupoval i Olaf tak přiběhla Pokorná že nám už jede vlak a popohnala Olafa slovy "Dělej...honem". Což přesně stejným tónem a poskakováním u bufetu přetlumočil babě v okýnku a ta mu ten hamburger teda dala (pro mě jednoznačně druhý vrchol výletu). Naskákali sme do vlaku a dopili vodku, alkohol sem pocítil, což platí i o kolegovi Celestýnovi. Probíhala normální vlaková demence a do Brna sme dorazili celý spokojení. Jelikož ve vlaku sem neměl jak se dostat na půlku soupeře tak sem nechal útočníky odpočinout na drtivý tlak v závěru poločasu. A tam dokonce přišla první lepší rána na branku, ale míč dostal špatnou faleš a tak do kabin sme šli za nerozhodného stavu 0:0. V nejbližší době nasadím třetího útočníka a budu hrát na vítězství což, ale samozřejmě dává soupeři možnost na rychlé brejky. Ale já svým ostrostřlecům věřím...přece jenom..sme zkušení.

Přichází druhá fáze dne, kdy se já snažím zbavit Karolíny a tak souhlasím s návrhem už tak podnapilého Celestýna zajít na jedno. V hospodě to byl naprostej nářez, rozjeli sme se ve velkým...pokecali s týpkama od vedlejšího stolu (hlavně povídka o cestovním pasu v sáčku schovaným za trenkama mě dojala :-D), dali sme tři kousky a pustili si hezkou muziku z juke boxu. Docházeli peníze a tak sme se sebrali a šli na čáru. Kde posloucháme telefonujícího týpka, kterej naprosto špatnou angličtinou něco žvatlal do telefonu. Týpek nám vysvětlil že mluvil s kamošem anglicky, protože dělá zkoušky s angliny. Pak nám prozradil že se jmenuje Honza, chodí na vejšku a jemu 22 let. Padl návrh zajít s ním ještě na jedno. Propuklo bujaré veselý, mluvili sme o drogách, smyslu života a hlavně o muzicce. Celestýnovi se dělalo špatně a tak radši zůstal u toho jednoho škopka a já si dal ještě s Honzou další dva. Týpek nám luxusně zahrál na kytaru, když hledal do úplně naznámé pisničky tóninu a fakt ju našel. Při poslechu juke boxu sme nemohli přijít na název kapely Guano Apes, když hráli jejich Open your eyes. Celestýn mě tvrdil že to sou Papa Roach, což sem mu samozřejmě vymluvil. Potom nám ještě Honza vydrnkal na kytaru hitovku Chcánky od Záviše a vyrazili sme směr domů. Jelikož bylo půl druhý a já v osm tvrdil že už jedu dom tak na mě doma čekalo řevu jak sviňa. Což vyvrcholilo ve chvíli kdy sem se úspěšně pozvracel :-). No nějak se to přežilo a teď s všeobecnou bolestí hlavy a břicha píšu tyhle řádky.

Byl to naprosto nezapomenutelnej den a tak už můžu jen dodat krásný citát s Tří Sestrovské klasiky Titanic "S célé jižní eskadróny, nézbyl ani jeden muž. A v Móndgómery blijou sloni. Bijou zvony vole."

Absinthovo dobrodružství vol. 1

23. listopadu 2008 v 18:47 | Lopuch |  Lopuchův rantl
Eeeeej,
takže máme tu zúčtování dlaší chlastačky!!! Tentokrát v sestavě já, celestýn a kryšpín..
Myšlenka naší výpravy:
1-Koupit absintha(SPLNĚNO)
2-Vypít ho(SPLNĚNO)
3-Dostat se do líšně(SPLNĚNO)
4-Dostat se z Líšně pěšky dom(SPLNĚNO)
5-Sbalit nějaký holky-kolik je hodin, odkud to jede, nemáš voheň(TAK TO NEVYŠLO :-D)
Probíhalo to asi takhle:
po příjezdu na Novolíšenskou sme zístili že nejsme v Líšní ale na Vinohradech.. To ale vůbec nevadilo, spíš naopak, naše cesta dostala úplně nový spád(nejdeme cestu Líšeň-Bystrc ale Vinohrady-Bystrc) jelikož už znám tyto kraje, tak sem vedl výpravu. Po 10 minutách sem se trošku ztratil a to znamenalo jediný.. !!!PÍT!!!
Rozdělali sme tedy našu luxusní flašu Absintha a celestýn ju načal.. Poté kryšpín, což byla celkem prdel protože se furt otáčel, aby sme ho neviděli. Pomaličku ale rychle sme se dostávali do bodu varu.. No a voto šlo ne??
Tak sme přešli na další plán.. Balit holky.. Já sem měl používat hlášku nemáš voheň, kryšpín odkud to jede a celestýn nevíš kolik je hodin???
No tak na Vinohradech nebo kam sme se to dostali sme nikoho nenašli a tak sme si radši dali závod v triatlonu.. Dolyžovali sme až před kostel kde sme uctili památku cyrila a metodějě a pokračovali dál.. Ani nevím jak se to stalo, ale najednou sme byli na Nové-Staré osadě.. Tady sme to kempli a nažhavili doutňas (jo a já sem byl čtyřikrát chcat :-D)kterej sem v půlce zlomil :-D (to bylo naschvál, aby sme si nnekurvili tolik zdraví) Potkali sme partičku 6-ti holek, ale bylo jich 6 a né 4 takže sme jim jenom zamávali jak odjížděli a šli sme dál..
Nastala půlnoc a my sme se ocitli na cejlu.. A teď...... Teď přišel nejdůležitější okamžik večera.. Potkali sme dva Ostraváky, kteří nám vyprávěli jak se sidí za baník a že sou proti pražákům.. Jeden vyndal pytlíček s travičkou a prej at si ho vezmem, tak ho celestýn převzal, rozloučili sme se a šli sme na svoboďák, vstříc novým zážitkům.. Došli sme na náměstí a vylezli na podium, kde sme si zazpívali Horkýže a přesunuli sme se na čáru kde sme koupili sklo.. Nabili sme ho a co se nestalo...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KRYŠPÍN HULIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ano, vidíte správně, kryšpín hulil.. A ještě jednou.. KRYŠPÍN HULÍÍÍÍÍÍL..
No dobře deme dál.. Rozhodli sme se že zajdem na petrov.. Tak sme tam šli kolem metal clubu Brooklyn kde sme za dveřma poslouchali nějakej Black metal a šli sme na ten Petrov.. Od tam na svobodak, pak zas na petrov a pak ještě jednou na svoboďák :-D
No... Nastal nejhorší okamžik večera.. Cesta dom.. To už ani nebudu popisovat protože je to hroznej pocit že už to máme za sebou..
Ale příští týden řečkovice!!!!
Zdar jak Brno

EmOoo 2

17. listopadu 2008 v 13:11 | Celestýn |  Celestýnova pekárnaHned na začátek upozorňuju slabší žaludky na možnost obrácení se 3x tam a zpátky. Kdysi dávno sem tady dal článek o emu (nemyslím toho pštrosa). V tu dobu sem myslel že je to jenom nějakej přechodnej vir, kterej za chvíliu odejde. Ale naši řezači žil se dál rozmáhají a to mě nebaví.
Teď si čtu kvalitní článek s názvem "Jak být emo". Zaráží mě třeba první věta: "Ty nevíš co je emo? Nevadí, od toho tu jsme, abychom ti to objasnili. Emo je všechno!" Převratná myšlenky myslím. Odstavec končí větou: Pozor: nepleť si to s gothic stylem - ten je k ničemu a hlavně není in! No tak sem rád že píšu aspoň o něčem co je in ty jo. Cožee??? Tak to ne. :D Slečna píše že první kapelou, která u nás propagovala emo je Vypsaná fixa :D Aaa ty kundo počkej až tě najdu. (Aspoň vím že článek není z důvěryhodnýho zdroje ale vymyslela ho asi 13-ti letá holka).
Vlasy by měli být u ema prej BEZ VYJÍMKY černý nebo hnědý. No pak už sou jenom blonďaný který borci stejně moc nemaj a zrzavý který si každej barví aby nevypadal jak Kuba Holoubek. Takže můžete mít na hlavě cokoliv, hlavně když to poleze do očí. Ještě rada pro holky od rozřezané slečny: Čím víc čelenek, tím víc emo.

Hej ale hodně vtipný je, kde hledat Emo lidi. Takže si to shrnem:
  • Skate parky - Já myslím že kdyby se na skate parku objevil nějakej emař tak ho domlátí čuráka
  • Obchody s hudebninami - pozor! Jak si deš koupit trsátko, je z tebe Emo
  • Knihovna - Emo sou prej intelektuálové :D
  • Za počítačem - bez komentáře
  • Na koncertě - Klidně aji Vašek a Eva
Takže shrnutí na konec. Mám hnědý vlasy, občas zajdu do prodejny s hudebninami, za komplem sedím půl dne v kuse, na nějakým tom koncertě už sem taky byl. Jsem zřejmě emo boy. Stydím se za to, jdu do kouta.
No pointou tohodle článku je video na který sem narazil na Streamu. Kvalitní názory Emoušů mě přesvědčili o tom že sou intelektuálové.


Jedna (nebo jeden) nejde to moc poznat, tam řiká že se emo neřežou. Tak na konec pár fotek. pa. Ještě doporučuju stránku vampirefreaks.com - vtipný lidi.Den válečných veteránů

11. listopadu 2008 v 19:02 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Zdravim. Dnes se mi stala prekérní situace. Moc lidí mě přálo k svátku, ale já nevim proč. Hned jak sem přišel se školy tak se dívám do kalendáře a dnes je "Den válečných veteránů". Sem snad nějakej válečnej veterán že mě každej přeje? Jelikož sem Martin tak mě to velice pobavilo. Ten má totiž svátek uplně jindy...Lopuch s Kryšpínem by vám pověděli.
Kvalitně sem si dneska napsal tahák takže zase nepropadnu z češtiny. Jinak to vypadá že kamarádka od kamarádky co má sestřenici která chodí s tamtím bratrem na mě sere. No ale aspoň se máme čemu zasmát nee? Tak se mějte veteráni...Jo a oběvil sem v Albertovi novou vodku, snad bude levná kurnik ... bože co je to za smajla

Ani nevim proč tenhle článek píšu...

11. listopadu 2008 v 8:21 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Po dočtení článků podemnou mě chytá opět nostalgická nálada. Myslim že až budem 17.1. 2009 slavit první výročí tohoto blogu tak se všichni zmůžem na nějaký to shrnutí roku uplynulého. Už teď, ale můžem s hrdostí prohlásit že to nebyl vůbec rok ztracenej. A to ještě není konec :-)

Jak tu kolegové Ignác a Celestýn popsali ty krásný chvíle co sme prožívali tak mě jenom napadá...měli bysme se zase začít bavit jako běloši. Na nic nenarážím, ale každý si stejně může udělat obrázek co zrovna myslím.
Ale fakt my začínají chybět ty zážitky kdy sme v prapůvodní sestavě Beztaku pořádali trénink na "akci beta". A vymyšlelí podobný ptákoviny.
S tím souvisí zřejmě i trochu nečekaná myšlenka, že bych mohl po pár měsících zase zajít na hokej. Ani tak kvůli hokeju, ale kvůli těm vzpomínkám a navíc chcu vidět "kamarádku kamarádky co má sestřenicu, která chodí s tamtím bratrem" :-D.
Už mě to nebaví takže jenom přihazuju obrázek...podobnej sem házel Ignác, ale tenhle je víc Beztakovskej.

kamarádka kamarádky co má sestřenicu která chodí s tamtím bratrem

10. listopadu 2008 v 22:53 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Kvalitní nadpis co? Asi bych ho měl vysvětlit, ale to snad někdy příště.
Milý Kryšpíne. 52-kou se svezu rád...kór když je po cestě Fortuna :-) Ale k dalším věcem co sme dělali v minulosti bych se nevracel...víš jak to občas dopadlo (Teď přesně vím na co Kryšpín myslí :-D).
Dnes večer...teda už to bylo víckrát... sme si s Kryšpínem shrnuli poslední rok našeho života a dospěli sme k názoru že vlastně to co sme žili před tím nebyl život. Tolik věcí co se nám stalo za poslední rok se nestalo za celej život. Ať už to bylo kvalitní (silvestr, akce u Duba, kvalitní historky jak Kikušin děda vyhazuje kamoše z domu před bábou a ta následně doletí zpátky se zafačovanýma kolenama od toho jak v té rychlosti spadla), nebo ty horší věci (zase vím na co myslí sviňa :-D) Prostě můžu říct že před rokem nám začal život. Ano je to smutný, ale je to tak. A teď mě vlastně unikla pointa toho článku. Možná sem myslel že by se to mělo zapit...jo to bude možná ono.Nýbrž zítra má asi půlka beztaku svátek, tak asi nezůstane jen u slov. (Myslím že Kuřecová by z té věty měla radost).
To teď odbočím. Máme dementní "učitelku" na ekonomiku. Když pominu to že šišle a neumí číst (ale myslím že je extrém místo "Zajíčková" přečíst "Zbyněk") tak mě vyhrožuje propadnutím za to že nemám opsaný papíry v sešitš který nám dala. Selskej rozum by napovídal že nám ty papíry dala, aby sme to nemuseli opisovat. No ale opak je pravdou...Papíry sme dostali jen z jediného důvodu, aby sme si opisováním do sešitu zapamatovali učivo. Nevim co se jí nelíbilona tom že sem si tam ty vymrdaný papíry nalepil...vždyť sem je tam nalepil rovně. No pryč od školy. fuj kurva co mě to napadlo psat o škole.
Asi už nemám o čem. Tak dobrou noc děcka. Du si nachystat tělocvik.
PS:Kdyby tady byli nějaký chyby tak to zkontroluju zítra jo? Chce s emě spat.

Starý dobrý časy a na mě se zapomělo !

10. listopadu 2008 v 19:50 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
Původně to měl být komentář na Kryšpínův článek, ale pak sem toho napsal až moc tak to nasekám do článku. Nasralo me totiž pár věcí co tam Kryšpín napsal a tak to tady musím napsat a svěřit se vám.

Původní znění komentáře :

hej ty kurevníku ! ten bod 1 a 4 sem s tebou dělal taky !!

52 dycky okruh z komety az dom, takze tam laskavě dopiš aji dementa Ignáce..

Dělat víc píčovin... tak to už me taky napadlo, ale nikomu se nechtělo...takže ja se hlasim že klidně budu dělat pičoviny s tebou....kurna zopaknul bych stary dobry časy, kdy sme chodily po městě ve skupinkách (já, kryšpín,cement, a posledni nas doplnoval pokazde nekdo jinej), chozeni po všech možnych obchodech z hudbou a hrama, dál výpravy do vedží taunu (tak sem to napsal schválně) a k tomu patří aji čas od času zajít do kina (pamatujete si přece na "Najt et d mňůsium", nebo na to když sem tam nebyl, ale jarda se začal smat nahýmu zlatýmu chlapovi kterej bezel po video pásce)...

Úprava komentáře :

1. 52kou na Mendlák sem s tebou jezdil taky(spíš obráceně, ale to je jedno). Takže bych to klidně zase zavedl. Čas od času si svést prdel v busu přes zastávku Kopce, žebětínskou smyčku u které se nám vždycky dělalo blbě atd.

2. Dělat víc píčovinv ?! Dobrej nápad ! Zase můžem zajit někam do města, nebo stačí aji central park, jak je libo (hnusný slovo to libo).

Vzpomínáte si ....

...jak sme jenom tak chodily po městě ? Šli sme do mekáča, pak do špalku, tam sme se podívaly do obchodu z hrama a hračkama(je to už celkem dlouho) a pak do bontonu na svoboďáku podívat se na muziku a něco poslechnout.

...na vedží taun ? Jak sme šli do kina na film "Najt et d mňůsium"(jak říkal Wolfík) a cestou do vedží sme kecali píčoviny ve stylu : "Byli ste někdy ve vedší taunu ?" nebo "Blue lorry, yellow lorry". Pak taky jak sme šli jenom tak na automaty a říkaly sme "Kačenky, kačenky, čokoládový sušenky" Hráli sme všechny možný hry, nažrali se v KFC a mekáčovi.

A jako poslední si pamatuju když sme tam šli aji s Berdou a ten když šel s tácekm plným jídla od meka a když mu někdo z nás zamával, tak ten debil si chytl tácek do jedné ruky a zamával nám taky. V té chvíly se mu tácek překlopil a ten VELKEJ šejk, nebo cola co tam měl mu spadl a nahodil všechny okolo.

No prostě by to chtělo zopáknout všechno do jednoho. Vzít s sebou všechny ty kolegy retardy co s náma chodily a zavzpomínat na tyhle starý dobrý časy.

dvakrát šest

10. listopadu 2008 v 19:01 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Poslední dobou hodně přemýšlím...(dobře tak ste se zasmáli...můžu pokračovat?). Tak nějak přemýšlím (kdo se směje podruhý, měl by se nechat vyšetřit) kam vlastně směřuju. Tak nějak celkově...a dneska sem došel na to že du blbým směrem, až se sám divím. Teď opomenu všecky maličkosti a radši přejdu k naprostým pičovinám.
Nějak bych si to mohl sepsat v bodech...sakra to je nápad.

Co se za poslední dobu povedlo :
1. Udržování teorie "jedna pětka žádná pětka" při životě.
2. Držení se pravidla "Když pozdě, tak pořádně".
3. Chlast...blití...chlast.
4. Odolal sem, nehulil sem.
5. Škola mě baví a přitom se mě tam nikdy nechce.
6. Pravidlený každodenní zvedání si sebevědomí. (těch způsobů mám v zásobě víc takže by o tohle snad němělo být nouze)

Co je třeba vylepšit :
1. Měl bych se na všecky vysrat a zase zajet padesátkou dvojkou na mendlák a pak zpátky...samozřejmě s kolegou dementem Celestýnem :-D.
2. Je potřeba víc CHLASTAT.
3. Je potřeba víc CHLASTAT se Zemem.
4. Dělat víc píčovin (kde je ta doba kdy sme s Celestýnem nadělali za prázdniny tolik pičovin jak za celej život).
5. Se čtyřkou teda souvisí i to že bych se měl zase víc rozjet (ve všech směrech) a né zůstat stát na místě jako to dělám teď.
6. No a tohle je jenom aby těch věcí bylo šest..........

Když to tak vidím sepsaný tak si říkám...proč si vlastně stěžuju? Ale něco bych se sebou měl fakt něco dělat. Dneska je pondělí což je jeden z nejčastějších dnů kdy začít nový věci. Jenže nejčastějším dnem kdy se začíná s novýma věcma je "zítra". Takže zítra jedééém...

P.S. to s tím zítřkem byla trochu vykrádačka komiksu Garfield takže sorry Jime Daviesi...však já ti to někdy vynahradím.

Totook?

4. listopadu 2008 v 19:23 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Tož děcka už su tady zas :D Dobré totook ne? Máti už nemá pletky s mafií tak nám zapli net. Zase po měsíci vás můžu těšit svýma kvalitníma článkama. Samozřejmě nemám psat o čem, tak zhodnotím poslední měsíc bez netu.

Byl sem venku s Berdou - To je zoufalá situace a žádá si potrestání. Ale uznejte, bez netu to člověku občas nemyslí. zase sem se ale dozvěděl zajímavou věc. viz bod B

Bluma je gay - Aha já ty body nemám označený písmenkama...to je jedno. Prostě jeden můj spolužák...říkejme mu Bluma...(divili byste se jak moc se to podobá jeho příjmení) natočil porno. Napřed sem si řekl že je to týpek. Druhá informace od Berdy vedla k tomu že byli tři. Hmm řikám si že je to teda pořádnej machr. Další informace o tom že to byli tři kluci mě trochu zarazila. Ještě k tomu když jeden z nich byl jeho brácha...dvojče. Podobný jako vejce vejci do sebe píchají prasata. Kdo se chce kouknout nechť mě požádá...pošlu odkaz.

Kalby - Kalby musí byt aji kdyby na net nebylo.

Nemoc - Na rozhraní měsíce...tudíž zapojení netu sem dostal zákeřnou virovou nemoc zvanou teplota. Je to svině ale dá se to. Kór když nemusíte do školy. Za svou nemoc sem byl nucen spatřit Ordinaci v růžové zahradě. Byste nevěřili co se tam všecko děje. Na druhou stranu sem se mohl dívat na moje oblíbené holky od Gilmorů.

Když se nad tím zamyslím tak to byl pěkně nudnej měsíc teda. Ještě bych neměl zapomenout na kvalitní služby Netboxu. Od 1.10. mě nejel net, ale do 20.10. mě jel skype a rozzlobenimuzi.com. Až po zhruba dvaceti dnech mě vypli net uplně. kurvy. Pa příště

Hovězí bůček

3. listopadu 2008 v 20:05 | Lopuch |  Lopuchův rantl
Zdravím,
tak sem si vymyslel nadpis kterej se vůbec netýká článku, mám fakt dobrou fantazii, to by určo nikoho nenapadlo.. Jakej debil by taky psal název článku když se toho článku ani netýká že. Ha, sem to ale originální.

Jinak teďka je to fakt luxus, mám přesně opačný předpoklady než Kryšpa.. Zrovna sem si odskočil, nažratééé su až až.. Co už..

No a co ten singi?? Budete ho přibírat nebo ne??

No nic spěchám ven vyvenčit divokou zvěř, tak se mějte famfárově, zduž

Rýžovej koktejl s meruňkama

2. listopadu 2008 v 21:25 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Přemýšlím jak rozjet dnešní článek. Témat mám dneska v rukávu nezvykle hodně. Zatím největšími favority sou články na téma "potřebuju na záchod" a "mám strašnej hlad". Hergot to je dilema.
Teď nevím co je horší, umírat hlady a psát dementní článek o tom že mám hlad, nebo psát článek promočenej durch? No ono je to vlastně jedno, protože jestli na ten záchod v nejbližší době nezavítám tak se mě povedou obě dvě varianty.
Takže myslím že si právě jedno téma můžu odškrtnout. Ano...došel sem si na záchod. Tomu se říká vítězství..............

Včera sem se díval na jeden zajímavej dokument. Myslim na dvojce ho dávali. Zajímavý je že ale netuším o čem jako byl. Koukal sem na něj asi dvacet minut, což je teoreticky dostatečně dlouhá doba na to aby člověk pochopil o co de.
Jenže to by tam furt nesměla mluvit nějaká jeptiška s nevzhledně vyhlížející bradavicí na bradě. No já vám na tu bradavicu zírám a vona byla snad v každým dalším vstupu větší. No ještě že sem našel ovladač a po těch dvaceti minutách sem to mohl přepnout. Protože kdo ví jakýho extrému bych se ještě nedočkal............

Jako ste docela masochisti, jestli ste vydrželi číst tenhle článek, kterej opět dokazuje že prostě nemůžu bejt normální. Tak se mějte........

P.S. všimli ste si doufám že ten název článku vůbec nesouvisí s jeho obsahem?.......:-)