Prosinec 2008

Letos je Silvestr

29. prosince 2008 v 17:43 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Tak sem tu zase...aby se něříkalo že na to serem.
Doufám že už máte všeci naplánovanýho Silvestra. U nás už je to celkem jasný...skoro půlka Beztaku se chystá k Lopuchovi na výroční house párty. Další část (jmenovitě Celestýn a já) se rozhodla probořit veškeré ledy a přiznat si svou homosexualitu a vyrazit do nějakýho toho gáj klubu typu (Fléda, 7 nebe). Sice se mě teda nechce poslouchat tuc tuc sračky, ale když bude nejhůř tak mp3ka to jistí. Navíc...kvůli hudbě tam přece nejdem :-D. Napsal bych vám kam přesně jdeme, ale chceme být inkognito a tím si nechat otevřený vrátka pro další možnosti. Po dlouhém přemlouvání jistou osobou jsme music klub Tee Pee odmítli a rozhodli sme se si rozšiřovat obzory v nějakém jiném gáj klubu.
Zárukou kvalitní zábavy je pro nás již přislíbená účast našeho kamaráda Zema. A to je sakra událost. Sice ještě včera sem předpokládal že si zopakujeme kvalitní minulý Silvestr s flaškou v ruce a procházkou po Brně, ale náhlá změna stavu mé mysli si vyžádala tuhle oběť. Která ale rozhodně bude stát za to...ať už to skončí jakkoliv....

Mimochodem...dneska sem byl donucen Celestýnem jít s ním reklamovat RAMku :-D. Vrátili mu peníze...teda vrátili mu půlku toho co zaplatil a pak zjistil že má zřejmě v prdeli i základovku :-D. Dneska je prostě nádhernej den. Navíc já i Celestýn sme po usednutí na lavičku zjistili že sme se oba zamilovali do Leničky :-D. A Celestýn při tomto zjištění málem nenašel krabičku cigaret :-D. Su zvědavej co se dneska ještě nedozvím :-D.

Tak zduž chcípáci........

Celestýnovi Vánoce

28. prosince 2008 v 22:02 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Tak tu máme poslední neděli v tomto roce. Vlastně ani nevim proč to píšu....radši vám napíšu zajímavou novinku ze života Celestýna.
Reverend Celestýn si letos napsal Ježíškovi o sluchátka a novou RAMku do svého počítače. Mamince popsal veškeré instrukce...co má koupit, jak to koupit a hlavně za kolik to koupit. Přesto moc nevěřil tomu že novou RAMku dostane. Jenže tam nahoře se nad ním zřejmě slitovali a Celestýnovu maminku zřejmě osvítil duch svatý. Protože pod stromečkem opravdu RAMku objevil. Přesně tu, kterou si vyžádal. (Teď se zřejmě divíte proč to popisuju já, ale za chvíli vám to dojde.) Rozmontoval kompl, usadil RAMku na místo kde byla ta stará, Celestýn ignoroval že tam moc nepasuje a prostě ju tam narval. Zapl počítač a ten od té chvíle jenom hučí. Zakladní problém je, ale v tom že Celestýn si nemůže stěžovat na svou matku že koupila blbou RAMku, protože on ještě před vánocema zjistil že jí podal špatný instrukce. A tak poprvé co jeho maminka koupila přesně to co on chtěl se stalo to že on jí to blbě nadiktoval.
Bystří z vás už pochopili proč o tom píšu já. Ostatním (tím myslím např. Kikušu :-D...sorry nikdo jinej mě teď nenapadl) to snad dojde časem.

To je zřejmě všechno co sem chtěl. Od novýho roku počítejte s novým dizajnem a s menšími, ale spíš počítám s většími personálními změnami v Beztaku. Tak se zatim mějte

Vánoce a Silvestr už na nás čeká !! xD

26. prosince 2008 v 6:52 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
Zdarec děcka !

Máme svátky klidu, míru, pohody a taky pořádných kalbiček !! Nevím jak u vás, ale já sem se dokázal vožrat už aji na Štědrej den. Podařilo se mi to tak, že sme byli u sestry, která bydlí ve městě na ul. Francouzká (kdo nezná, tak je tam cigánský gheeto).

Takovy ty traparny jako je rozdavani darku a ládování se kaprem a cukrovím u vánočních pohádek vám popisovat nebudu, pac je to na stejny brdo (zajimavy slovičko :D). Pak sme teda zamířily na českou do varny (no to je takova hospa). Blá blá blá..dali sme se ségrou panáky finské, nebo absolutky a už to bylo ! Pak si už pamatuju jenom to že mi mamka smažila v 1 ráno řízek a díval sem se na Letopisy Narnie :D...tož asi všechno z mýho štědrýho dne ....

Ohledně největší plánované vožíračky tohoto roku, která nese jméno Silvestr moc věcí nevím..buď ho z části ztrávím s kolegy Kryšpínem a Celestýnem, v podobě "procházky" po městě a nebo budu kalit a hulit do němoty někde jinde.

zatim zdarex, mějte se pohodex a budtě v klídex.... Ignác

Co to??

24. prosince 2008 v 13:28 | Žafan |  Žufanův střep
Zdravím po zrovna ne krátké době. Po pravdě se mě semka vůbec psat nechce ale to neřešme,dneska sem se překonal a píšu sem.

Přejdeme k věci!Tak si tak dneska sjíždím internet a jakožto mám jako domovskou stránku seznam narazil sem na článek kterej shodil ze židle.Byl to článek kterej se tíkal toho jak si lidi představují ježíška.Začínalo to známými českými politiky např.Topolánek,Rath,Čunek.Jejich odpovědi byl pro mě slabej odvárek ale pak to přišlo :DByli tam odpovědi dětí.Teď bych chtěl citovat ale budu kopírovat:D

Takže Ježíšek má podle dětí ze školky různorodé podoby - například růžovou či oranžovou barvu, je špičatý, případně má koule.

Chápete to??To sou v dnešní době ty děcka tak nadržený bo já fakt asi nevím.A pokud vím tak ježíšek je chlap a koule má ale že ho má špičatýho to mě dojalo jak prase:D!!doslova sem se válel po zemi.

To bylo vše co sem chtěl sdělit a tímto článkem přeju šťastný svátky všem z beztaku a všem co se na tenhle blog aspoň občas podívaj!

PEACESEČEK

Berdův blinkr a jiné.....

23. prosince 2008 v 17:46 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Zdravím...máme tu naprosto úžasný den. Kdo tipuje že to píšu kvůli tomu že je den před Ježíškem, tak se mýlí a měl by si jít naliskat. Dnes je totiž ÚTERÝ a co se má dělat v úterý? (Kromě tamto ho...teď ví jen hrstka zasvěcených) No mělo by se pít...a jelikož je zítra volno tak se MUSÍ pít. Dneska používám velká slova, protože dnešek je prostě VELKÝ.

Ale pryč od tohoto tématu a jdeme se bavit trochu vážně. Pionýrští veteráni mezi vámi jistě vzpomenou na Celestýnův článek o tom že náš milí Berda má řidičák. Je pravda že ten článek je o pár řádků níž, ale kdo by to sledoval?
Tak dneska sme s reverendem Celestýnem viděli Beránka jak sedí za volantem...a co víc...jak dokonce řídí. Pohledy jistě zděšených chodců jsem nesledoval, protože sem měl dost starostí s tím abych Beránka přesvědčil ať pustí stěrače. Na naléhání mou osobou, sirem Celestýnem a Berdovou matkou na nás alespoň zatroubil, když vyjížděl s parkoviště. Napjatě sme čekali na Berdův skrat, na sebe menší odření nové fabie Berdovi matky. Nakonec Berda opravdu pod tlakem zazmatkoval a nahodil blinkr doleva, i když si to zamířil doprava.

Jinak už se blíží nový rok a zřejmě bude vhodné ten starý rok shrnout. Asi v samotném článku. Ale myslím že na Beztak.com můžu jako spoluzakladatel být patřičně hrdý. I když dojem kazí homosexuální orientace našeho člena (Ignác) a pohlavní nemoci našeho dalšího člena Žufana.

Tak toť zřejmě vše.....za pár desítek minut se mám sejít s Celestýnem a naším Berdou. Doufám že to přežiju aspoň jako v sobotu. Tak zdar........

Beztak Budoucnost 2. díl

16. prosince 2008 v 19:07 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Kdysi dávno předávno sem si tu založil hezký seriál s nejistým pokračováním s názvem "Beztak Budoucnost". Trvalo dlouho než sem našel múzu k druhému dílu, ale přece se objevila. Pilotní díl si vyhledejte na páté stránce v mé rubrice.
Jinak jde prostě o to jak vidím naši chlípnou budoucnost.

Scéna se odehrává v jedné začouzené hospodě...nevim kde. Ale předpokládám že sme tam kde pivo maj nejlevnější a netočej tam Světáka.

Kryšpín: Nezahrajem si nějakou hru, když už sme tady jenom dva?
Celestýn: A co Beránek?
Beránek: Jo a co já?
Kryšpín: Nezahrajem si teda nějakou tu hru, když už sme tady jenom dva?
(Beránek se urazil a po dopití Kofoly uraženě odchází)
Celestnýn: A co chceš jako hrát?
Kryšpín: No hlavně něco, při čem nemusím sundávat kalhoty.
Celestýn: Tak dáme šipky.
Kryšpín: To mě nebaví.
Celestýn: Debile !!!
Kryšpín: Tak zahrajem na schovku. I když to se vlastně v hospodě hraje blbě. Tady není moc míst kam se můžu schovat. Leda na hajzlu a za barem jenže tam mě každej najde.
Celestýn: Ještě pod stolem, jenže tam už může někdo ležet. Někdo kdo ani původně nehrál.
Kryšpín: Hmm......
Celestýn: Pod stolem by to byla dobrá schovávačka jenom v případě že u stolu sedí dostatek lidí. Jenže ti lidi pak při posouvání dělaj zbytečnej randál. Takže v tom případě je rozhodující faktor to jak daleko je pikající od pikoly.
Kryšpín: Pod stolem je to dobrý, protože tady pod stolem nikdy nikdo nespal. Tady spí lidi spíš na stole nebo pod barem nebo na baru nebo pod automatama nebo na lavce nebo před hospodou nebo na chodníku před hospodou nebo na silnici před hospodou nebo na zahrádce nebo v domečku nebo pod fotbálkem nebo pod šipkama nebo na schodech. Jenom na hajzlu spí akorát Lopuch se staženýma kalhotama při sraní.
Celestýn: On si přece sundává kalhoty aji když chčije !!
Kryšpín: Mu ještě nedošlo že ve dvaceti by už mohl přestat chcát jako ve školce?
Celestýn: Tak to po něm ani nemůžem chtít.
Kryšpín: Jinak když stojíš u pikoly moc blízko tak pikáš znovu, takže se vyplatí riskovat trošku. Ale zas je blbý že když tě zapikají víckrát, než kolik ty zapikáš tak těm zapikanejm dávaj životy a pikáš znovu.
Celestýn: Proto je dobrý stát za pikolou a hned ho zapikat, ale tam je to risk, protože když hledač řekne: před pikolou za pikolou nikdo nebude stát, jinak nebudu hrát, už du - to tě vysere jak nikdy.
Kryšpín: No to se mi stalo několikrát, ale můžeš pak házet fintu, že tam stihls doběhnout. A nebo taky je dobrý, třeba když někdo jde už k pikole a volá, že tě zapiká třeba "piki piki Beránek za stolem" tak ho zkusit lámat, že křičíš, "ale to nejsu já Beránek, jak chceš si mě klidně zapikej ale budeš pikat znovu" a on znejistí a může třeba omylem zapikat někoho jinýho, nebo ho zapikat někdo jinej během toho když si není jistej.
Celestýn: Každopádně nejlepší je vyčkávat než je zapikanejch tolik,že když tě zapiká tak už nebudeš pikat.
Kryšpín: No ale vůbec nejlepší je říct "nepikám" jako první když se začíná.
Celestýn: Tak dáme ještě jedno a pudem...........

Úvodník

14. prosince 2008 v 21:23 | Ludmila, Otylka a Ivetka
Jmenuji se Ludmila Mazanec. Přítelkyně mi říkají Liduš. Jmenovala jsem se Mazancová, ale příponu "ová" jsem si nechala chirurgicky odstranit, protože jednoduše nerada se cítím jako něčí majetek. Jsem úspěšná, zkušená, třikrát rozvedená a jsem feministka. Né že bych neměla ráda muže, ale citím se tak víc nezávislá.
Věk vám samozřejmě neprozradím, protože to prostě pravá dáma nedělá. Opravdu velmi ráda vařím, mám doma tisíce kuchařek, i když vlastně nevařím vůbec. Často střídám partnery, ale jako nějaká odporná "běhna" se necítím. Jednoduše se nerada vážu. Obvykle se zakecávám a zajímá mě každá maličkost, kterou se dozvím od mých milých přítelkyň, na chodbě v paneláku.
Asi by vás také zajímalo o čem tato rubrika bude. Bude jednoduše "o nás, pro vás", a věřím že se dozvíte mnoho užitečných rad co se životního stylu, lásky a mužů týče.
Teď předávám slovo mým o pár let mladším kolegyním, které se mnou tuto rubriku povedou. Přeji příjemnou zábavu.........

Moje jméno je Otylka. Je mě 14 ale zachvilu 15 :-*. Celým jménem sem Otýlie Věncešlavová :-)). Je to šílený jméno...já vím...ale mám ho mociiinky ráda :-*. Protože jmenovat se třeba nějak jinak by se mi vůůůbec nelíííbilo. Poslouchám punk a hip hop. Například Rihannkuu nebo Simple plan. Moc je muckuju :-*. Nenávadím Tokio Hotel i když jejich písničky sou fuck mazecový. A Bill je moooc hezkej boreček :-*. Tento blogíísek je přímo strašnej, ale sama bloček založit neumím a tak píšu sem. To je asik všecko co o sobě můžu napsat. Už se těším na vaše komentíky. MVMMMR :-*:-*

Ahoj děcka. Já jsem Ivetka Bukvicová. Děcka ve škole si s toho jména dělají srandu, ale oni sou upa wymaštění. Bude mě 15. Ráda zpívám. Maminka řiká že krásně, ale moc dlouho. Taky chodím na diskotéky balit borečky. Sem totiž dost hezká. Mám malýho bráchu Ivoša. Nejhorší jako je když ho musím hlídat. Poslouchám Britney Spírsovou, US5 a Ewičku, ta je prostě úža. Taky se pořád dívám na filmy, ale od té doby co mě ve Video Bossu pokazili můj systém tak ta to kašlu. O wíkendu máme hele pořád nějaký kalby. Minule nám třeba Otylčina máti upekla bábowku a u toho sme se dívali na eRVéčka. Tak papušky děcka jo. Už se těším na další článek, je to tady bombácký. :-****

Berda za volantem...auto bez řidiče

12. prosince 2008 v 18:22 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Zdravim. Zrovna před vánočníma svátkama nás potkala nemilá událost. Náš soudruh Beránek dostal řidičské oprávnění, dokonce na motorové vozidlo. Prej teďka po Brně rozváží řecký jídlo...asi gyros od číňanů...takže všichni pozor na stříbrnou feliciu s řidičem, nalepeným na skle co je třicítkou. Míří na vás zlý Berda. K tomuto výročí sem si dovolil instalovat nový záhlaví, aspoň dočasně. Takže pozor na silnice, i když Berda je s autem nebezpečnej aji mimo ně...hlavně mimo ně... nechoďte ven radši vůbec, to bude jistější.

Bosák je Bůh

9. prosince 2008 v 18:43 | Celestýn |  Celestýnova pekárna

Zdravim. Poprvé a zřejmě naposledy poruším jediný pravidlo, který tenhle blog má. A to je kopírování jiných článků. Komu sem tímto ublížil, tomu se omlouvám, ale napsat vlastníma slovama to opravdu nejde. Jsou to nejlepší hlášky Míry Bosáka, při komentování fotbalu.
 • Ševčenko neprorazil. To by u toho musel být jeho otec, tankista
 • Hraje se jen na jedné polovině hřiště, z toho bude mít radost správce hřiště.
 • Stadionem zní brazilská samba, zatímco pruský marš se ztrácí někde v dáli...
 • Ledviny Igora Gluščeviče vyslaly nebezpečnou střelu.
 • Úúúúúúú, to byl pane zákrok! Tak ten bych nepřál ani nejlepšímu příteli mé ženy!
 • A ve vzduchu zavoněla sádra po zákroku Zagarokise.
 • To byla kosa jak od prvorepublikového zemědělce...
 • Tak to byla tmavě žlutá karta za velmi ostrý zákrok.
 • Fadiga, ten než by kopl do míče pravou, tak by radši oběhl náměstí.
 • A jedna poznámka ke slávistické obraně: Tak takhle nějak vypadá chaos.
 • To byl zákrok jako ze země Mordor.
 • "Já snad vidím dvojitě - ať se podívám, kam se podívám, všude Cafú. A to přísahám, že jsem střízlivý."
 • Na hlídání Andyho Mollera, to aby si člověk pořídil střelnou zbraň.
 • fadiga...ten než by kopl do míče pravou tak by radši oběhl náměstí
 • ... a poslal Oliveru Kahnovi rekomando, které ani nestačil podepsat ...
 • ... a toto mělo s fotbalem asi tolik společného, jako čabajka s racionální výživou...
 • Kolik fotbalistů si může dovolit postupovat v plné rychlosti s míčem na branku, nedívat se na nohy a balón, mít hlavu zvednutou a poslepu servírovat míč kolegovi do jasné šance? Nevím, ale mám pocit, že jich nebude víc, než prstů na ruce zasloužilého lesního dělníka po třiceti letech práce s pilami všeho druhu.
 • Několikrát v zápase ukázal 'Rosa' dokonalý pas mezi obránce, rovnou do 'loženky', prostě hrál jako 'zamlada'.
 • pořadatelská služba i policie chovaly tak, jako by šlo o přátelák k výročí 1. máje a ne o derby
 • ... pořadatel s hmotností ruského vzpěrače těžké váhy ...
 • ... Stáhl jak mokré prádlo ...
 • Uznejte že to je lepší než koukat na detektivku. Tam stejně víte kdo je vrah, ale tady to je nervák do poslední minuty.
 • Ale ale to by se mělo dávat. Co mělo, to se MUSÍ dávat !
 • ... v následujících měsících s ním trenér Jara cvičil, jako ženy s obručí ...
 • K trenérovi našich sdruženářů poté co skončili na olympiádě někde hodně vzadu: Tak děkuju za rozhovor a přeju ať je to příště lepší, protože horší to už opravdu být nemůže.
 • Proti byl jednak znovuvzkříšený střelec Kuka, autor dvou branek, jednak hra žižkovské defenzívy, která měla k dokonalosti asi tak daleko, jako tučňák patagonský k předsedovi OSN.
 • Stadionem zní brazilská samba zatímco pruský marš se ztrácí někde v dáli...
 • ... Gatuzo by mohl rozdávat fyzickou sílu na náměstí a ještě by mu zbyla...
 • Takový nervy Vám žádný Matrix nepřinese.
 • Na stadionu hráli fanoušci na trumpety a Bosák to okomentoval slovy: "Je to tu jako taková velká Vlachovka, jenom Josef Zíma chybí..."
 • No jak tak na Smeichela koukám tak bych se s ním nechtěl hádat o to kdo bude mýt nádobí.
 • A tento dánsky reprezentant by mohl svým dětem vyprávět pohádku o tom kterak se z chudého rybáře stal fotbalový reprezentant.
 • AAA tak tohle byl faul už od půlící čáry.
 • A Vincent Del Bosque vyletěl jak čertík z papírové krabičky a řádně vyčinil Alessandro Del Pierovi za to co tam proved.
 • A konec první půle už je za dveřmi, dalo by se říct, ze už podupává v předsíni... ... a to jsou moc pěkné zvuky.
 • ... hlava běloruského obránce se tam zle potkala s kopačkou Pavla Nedvěda...
 • Běloruský obránce visí na Barošovi jako vánoční ozdoba na stromku....
 • V minulých dnech to v Praze vypadalo, jako by se v srdci Evropy konal sraz popelářů z celého světa. Všude oranžová, oranžová, oranžová. (kvalifikace s Holandskem)
 • ... neustále zůstávali ve hře čtyři slávističtí obránci, kteří se drželi půlící čáry jak válečné linie ...
 • brněnští asi také spíše čekali, že Blšany si dají tři vlastní góly a zase odjedou do stínu chmelových štoků
 • Tento centr by Sionko nestihl ani na motorce.
 • A Lužnyj si vyskočil na koníčka respektive na Papouška.
 • Ovšem jestli je Jan Koller kanonýr, pak Nistelrooy je střelec z jiné planety.
 • Tak kdo zbývá, Mirek Kadlec. Sami hráči ho vybrali. Nikdo se nedívá, jak to Mirek Kadlec kopne. Já teda musím. Je to tááám, je to tááám. Česká republika hraje finále ME, Miroslav Kadlec dal gól, znamená to, že jsme vyhráli na penalty 6:5. Není co řešit. (ME 1996, semifinále Francie - ČR)
 • ... odhlavičkoval zády ...
 • ...protáhl se mezi dvěma obránci, jako by tam byli namalovaní...
 • No a teď nám ilhan předvedl takový ofsajd, že byl vidět až z druhého konce města.
 • Tak viděli jsme dnes pěknou přehlídku zápasů, které asi vévodila ta...hmm...RYCHTA, kterou nadělil Arsenal Interu...
 • Rozběhl se, ale narazil na šraňky jménem Lengyel.
 • Verbířova noha byla proklatě vysoko.
 • František Straka cvičí na střídačce prostná jako olympijský vítěz.
 • Vášnivý kytarista nám ukazuje jeden ze svých akordů, naštěstí se mu tam vloudila jistá disharmonie.
 • Muzzi tam byl sám, jak lovec v tajze.
 • Favolli elegance sama (někdo) mu překazil radost ze života.
 • Tady na stadionu trochu přituhlo, zajímalo by mě jestli nás z těch sedaček někdo po zápase odlepí.
 • Ledviny Igora Gluščevice vyslaly nebezpečnou střelu.
 • MS. popis scény: záběr na mexické vlny, konkrétně na dvě fanynky které mají třásně a šály. Bosák to oglosoval: To se to vlní, to se to vlní. Na těchto vlnách bych se chtěl houpat.
 • Angelo di livio probíhá snad celý hřiště dvakrát za sebou tam a zpátky.. a mistr suše komentuje "di livio...... tenhle člověk má snad troje plíce..... ale to už je snad případ pro muldera a scullyovou..."
 • Úúúúúúú to byl pane zákrok! Tak ten bych nepřál ani nejlepšímu příteli mé ženy!
 • Z chrudimského rybníka doplaval až na národní střídačku... (o Průchovi)
 • "a teď hoří Italům koudel u zadní části těla"
 • Kdyby někdo před turnajem odhadl takovouto cestu Řeků do semifinále, byl by rád, že by dostal na neděli vycházky...
 • ... a Jan Koller se vznesl jak něžný butterfly...
 • (záběr na nějaký vietnamce v českých dresech) "... to je ale čechů, na té tribuně ..."
 • Zatímco Dánové se v hledišti kývají jako v nějaké bavorské hospodě, Češi na tribunách sportují. (Bosák k českýmu "kdo neskáče není Čech hop hop hop")
 • zrychlil jako řidič Stanislava Grosse a předběhl Luise Figa
 • Tady by se dal vzpomenout kolega Shakespeare: "Mnoho povyku pro nic" (po mizerně zahraném trestňáku Figa z kraje vápna)
 • ... a Deco poslal neškodný oblouček do třetího patra...
 • To byla kosa jak od prvorepublikového zemědělce...
 • ...a trenér Rehhagel ctí známou zásadu, že nejlepší obrana je ... obrana.
 • Vesničko má, olympijská.
 • k údajné havárii na motorce dvou Řeckých sportovců a nedostavení se tak na dopingovou zkoušku: "...to je případ spíše pro Mouldera a Scullyovou"
 • "xxxx se snad musel,když dával gól bát ,jak tam byl sám"
 • "Tak to by nechytil ani David Coperfield skříženej s chobotnicí"
 • V pradávném utkání se Skotskem, po gólu míčem odraženým o tyče: "Angličan na skotské půdě - to jsme si tedy dovolili dost"
 • Na stadionu začalo pršet:"Nad Letnou připlul mrak a vypustil zde svůj obsah..."
 • Slávie - Drnovice: Kam a proč vyběhl gólman Černý při akci Klinky, to mi zůstává záhadou až do těchto chvil. Kdyby měl v ruce síťovku, dalo by se předpokládat, že jde stát frontu na pomeranče někde na Malé Straně. Ale on ji neměl!!!
 • Víkendové předreprezentační prvoligové kolo se zachovalo k fandovské obci hodně macešsky. Gólů bylo k vidění asi tolik, jako mandarinek v létě v socialistickém Československu.
Příště třeba Vašek Titlbachů...

Haleluja Bůh p*čo

9. prosince 2008 v 9:29 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Já dneska končím :-D. Teď sem objevil záznam z koncertu naší slavné brněnské křesťanské pop-punkové kapely 4D team. Už sem se o nich kdysi dávno zmiňoval a teď po půl roce klidu sem objevil tohle. http://intermedia.ffa.vutbr.cz/bozi-var-haleluja. :-D:-D:-D Bohužel můžu to sem dát jenom jako formu odkazu, protože nejsme moc velkej webmajster. Jako doufám že nabídka toho pána co mě s tímhle hnusem oslovil v šalině stále platí. Protože dostávám chuť si tohle jít poslechnout na živo. Hlavně ten "rap", kterej předvedl ten symaptický pán v brýlích. "Boží království paří, Boží království vaří, Boží království to se nesmaží, to naplno paří, to vaří, to smaží, to jede dopředu, to jede nahoru, to strhává zástupy."

Co dodat? Snad jen Haleluja Bůh pičo !! a zas někdy zdarec.................

Dělám to bez ochrany! Je to EMO?

9. prosince 2008 v 9:07 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Z tohoto blogu se nám pomalu, ale jistě stává "antiemo" blog. Né že bysme to nějak původně plánovali, ale tyhle lidi nám příjdou tak vtipní že k nim musíme nějakým způsobem projevit úctu. A vzhledem k tomu že mě osobně to poslední dobou moc nemyslí tak sem hodím alespoň obrázek, kterej sem našel na jedné diskuzi kde se často vyskytují fotbalový fanoušci a hlavně teda taky jedinci smýšlející na pravou stranu. A ti sou samozřejmě zmání tím že nemají rádi "emomládež" a podobné pochybné existence. Takže tam chodím dost často, protože se tam dost často upřímně zasměju. Jako u tohoto obrázku.
Už sem o tom Celestýnovi s Lopuchem říkal a myslím že to už taky viděli, a tak už zbývalo to dát sem.
Zajímalo by mě jak moc ji rodiče nemají rádi, protože dát někomu jméno "Viola" je dost odporný. Zřejmě byla výsledkem špatného užívání antikoncepce a tak jí to vrátili aspoň tímhle způsobem. Jenom mě docela děsí jaký jméno by vyfasovala v případě že by se narodila jako kluk. Nadruhou stranu, jmenovat se "Kontrabas" by zas tak hrozný být nemuselo. I když ve společnosti mého rodného příjmení by to nevypadalo dvakrát inteligentně.

Tak nic já teď běžím sehnat kondom s motivem lebky...tak zatim zdar.......

Můj referát.......

2. prosince 2008 v 15:09 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Tak právě sem dopsal referát do hodiny "Fotografie" a rozhodl sem se s ním tady pochlubit. Měla to být recenze ze školního výletu, o kterém sem tady už psal, ale jelikož sem si absolutně nic nebyl schopen zapamatovat tak netuším do jaké míry to opravdu recenze je. Měli sme napsat 1800 znaků což ani nebyl takovej problém jak se mě původně zdálo. Je pravda že nejdřív sem chtěl napsat přesně 1800 znaků a ani o znak víc, ale nakonec sem to trochu roztáhl :-). Jako doufám že za ten referát dostanu aspoň trochu slušnou známku, i když o tom silně pochybuju :-D. Jinak doufám že vás to nebude nudit tak jak mě...zatim zdar

Měsíc fotografie v Bratislavě 2008
Jelikož jsem podle očekávání na internetu nenašel žádnou pořádnou recenzi, kterou bych mohl vhodně upravit ku obrazu svému a následně ji použít, tak se bohužel budu muset spolehnout na sebe. Jenže s mojí pamětí to není zrovna nejlepší takže tuto recenzi budu muset nějakým způsobem "obkecat". Což by pro mě měl být problém, jelikož se často úspěšně vyhýbám činnostem kde budu muset použít svou chatrnou slovní zásobu. Takže mám strach že tisíc osm set znaků prostě nedám. Silně pochybuju že sem tolik znaků v životě přečetl, natož napsal. Ale nerad bych aby to vyznělo jako že si stěžuju. Právě se mě totiž úspěšně podařilo vyplácat pořádnou nálož znaků, aniž bych zmínil jedinou výstavu. Což byl cílený záměr a tohle je vlastně takové přiznání mé neschopnosti si na nějakou výstavu vzpomenout. Protože přiznání je vždycky první krok, ať už při léčbě alkoholismu nebo při psaní recenzí. Mám dojem že tahle omáčka, kterou teď úspěšně nadstavuju mě ve výsledné známce nebude nic platná, takže asi začnu řešit "Měsíc fotografie v Bratislavě".
Tohle bude trochu oříšek, protože ve většině případů si zásadně nepamatuju jména. Jen si pamatuju kolik, která výstava stála a tak trochu co na ní bylo. První výstava kterou si vybavím je navzdory mé paměti i se jménem autora. Teda spíš autorky. Jéjí jméno je Tereza Vlčková a pamatuji si to, protože to byla jedna z prvních výstav na, které jsme byli a to jsem měl ještě dostatek elánu si to jméno zapamatovat. Fotografie nápadně podobných holčiček mě zrovna neuchvátili, ale přesto sem se u jednoho plátna zastavil na delší dobu než je u mě zvykem. Byla to dvojice opět nápadně podobných holčiček, ale tyhle měli oči od sebe dál než princezna z Tří veteránů. Tomu sem sám nemohl uvěřit a zároveň jsem tak ztratil své dětské iluze. Další výstava, kterou si pamatuju je ta první placená. Tuším 80 korun slovenských nás to stálo, což v důsledku slabé slovenské koruny není zas tak moc. A myslím že za ty prachy to určitě stálo. Přiznávám že moc fotografií si z této výstavy nepamatuju, ale co vím tak se mě některé z nich docela líbili. V paměti mám fotografie Světového obchodního centra v New Yorku před a po teroristickém útoku. A taky fotografie na nichž byl Muhammad Ali. Zejména ta kde měl zaostřeno na pěst a zbytek těla byl neostrý. Což teda není nic moc originálního, ale jak jinak taky chcete vyfotit nejslavnějšího boxera?
Na další výstavě byly fotografie "toho na jehož křestní jméno si nevzpomenu" Koudelky. Aspoň doufám že si to pamatuju dobře. Tato výstava nás taky něco stála, konkrétně 60 sk což sem po ceně minulé výstavy uvítal. Fotografie z okupace mé generaci moc neřeknou, ale rozhodně stáli za to pořádně si je prohlédnout. Jen mě to znechutil nejmenovaný spolužák, který začal počítat všechny lidi na fotkách a nutil mě počítat s ním. V tuto chvíli mě už fest bolely nohy takže jsem uvítal pauzu, která následovala po této výstavě.
Předposlední výstava byla vůbec největší a byl na ní takový počet fotografií že si stěží nějaké vybavuju. Přesto si pamatuju cenu vstupenky, která činila 90 sk, ale pro dvě osoby. Což mou peněženku zahřálo u srdíčka. Taky jsem si teď vzpoměl na jednu věc, která teda nemá s tou výstavou společného skoro nic, ale dost mě šokovalo jak vysoko byli usazeny pisoáry na WC. A to si nemyslím že bych byl až tak moc malej. Jinak na této výstavě myslím byly také fotografie z osamostatnění Kosova, které se mě zdáli trochu pesimistické, ale není se čemu divit. Pak byla ještě jedna výstava, ale tu si nepamatuju skoro vůbec.
Tak myslím že 1800 znaků sem s přehledem zvládl takže to můžu akorát shrnout. Tento výlet mě toho myslím dal víc než vzal takže ho hodnotím pozitivně. Hlavně sem si taky ujasnil jaká témata v životě nebudu chtít fotit......

P.S. omlouvám se za chyby