Duben 2009

Jaro

28. dubna 2009 v 20:59 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Zdravíčko. Dlouho dlouho sem tady nic nenapsal. Ale přece je jaro, všechno pučí, půl sezóny za nama a se třema bodama člověk nemá myšlenky na nějaký trapný články (Kdo tu větu nepochopil, ten je normální).
Jináč nás čekají "kvalitní" akce. Nejzajímavější je samozřejmě Majáles. Radši bych o týden dřív na Čarodějáles, ale stojí o pade víc a nikdo známej tam nejde tak vyhrál Majáles.
Ještě před tím máme ale čarodky na priglu a první letošní "Seník". Jedna akce z těchdle dvou bude beze mě. Ne snad že bych se nechtěl střískat ale finanční situace mě zahnala do kouta.
No tak na Majáles jdu s Emařkou a s Nikolou...lepší sestava se snad nemohla najít. Ovšem Nikola padne do škarpy po jednopm pivě a Emařky se nějak zbavím, i když zasvěcení vědí že to není jednoduchý :D Jedno je jistý...na zastávku jdu sám :D no nic. Zahraje nám Vypsaná Fixa...no a dál vlastně nevim protože tam du kvuli nim.
Tak víc už pro vás nemám. Snad jenom nápad pro Kryšpína že by sme mohli obnovit rubriku "Hlášky" protože Zemanovo..."Tady to smrdí hovnama kurvaaÁÁ" si zaslouží náš obdiv.
No tak se mějte, hoďte tam deset a vypadne vám nula...a moc nesportujte, není to zdravý :D Viď Magdaléno....brusle sou sviňa :D

Report z koncertu Jaksi Taksi 16.4.2009

22. dubna 2009 v 22:17 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Zdravím...
Přiznávám dlouho tu nic nebylo a taky přiznávám že mě to po dobu naší nečinnosti bylo jedno.
Ale teď sem zpět dokud mě to zas nepřestane bavit. Což si netroufám odhadovat kdy bude.
Trošku tuto nečinnost můžu omluvit počtem akcí a tím pádem nedostatkem času. Máme totiž už dávno jaro a tak se pokusím něco přihodit dřív než bude toho času ještě míň. A začnu brutálně. Koncertem Jaksi Taksi z 16.4. 2009. Nebudu popisovat jak hráli, co hráli nebo co sem si z toho koncertu odnesl (kromě dvou placek a ranní kocoviny). Ale popíšu vám jak sme se bavili a co sme dělali. Prostě jako náš normální report...já jen abych tady pak nečetl komentáře že su šulin že sem nenapsal ani setlist :-D.

Týden dopředu domlouvám partu lidí, kteří budou moct jít. Dohodli sme se já, Ignác a Lopuch. Což mě potěšilo. Jelikož to byl přesně rok co sme byli na Jaksi Taksi s Ignácem naposled...taky na Favále a zase sem utrácel za kredit jak nikdy v životě (trošku metafora...ale dá se chápat aji tak jak je napsaná). Letos to má ale tři podstatné rozdíly. 1. Jde i Lopuch, což je záruka dobré zábavy, 2. chystám se ožrat jak prase, což je taky záruka a za 3. tentokrát už kredit neutrácím zbytečně :-D.
Radši sem se moc netěšil abych pak nebyl zklamanej že se nikam nejde. Což jak nakonec zjišťuju byla naprosto zbytečná a naivní starost. Máme sraz v šest na mostě. Přicházím o pár minut pozdějc a Lopuch volá že příjde ještě pozdějc. Říkám si že su pako že si neberu mikinu, ale když přišel Lopuch bez mikiny a v třičtvrťákách tak sem se uklidnil. Ignác měl oranžový triko, což ho deptalo, protože já s Lopuchem sme byli připravení. Já měl triko "The Offspring" a Lopuch "Punk forever". Spočítali sme finance a šli sme do Maxu pro piva. Vybral sem frisko a černý Krušovice (ani netuším proč), to samý sem vzal Lopuchovi a náš abstinující Ignác si koupil Semtex a lízátko.
Frisko sme dojeli před nástupem do šaliny a Lopuch se stihl vychcat, což bylo vtipný protože ve chvíli kdy ještě chcal tak přijížděla šalina. Začali padat hlášky jako "Dělej schov ho...jede šalina." a "Nech to téct a poď, stejně budeš spocenej.". Zajímavostí večera bylo že ten vůl od té doby chcal každých pět minut. Vystoupili sme v Pisárkách s tím že máme čas a aspoň dojedem ty Krušovice. Jak sme naplánovali, tak se i děje.
Po cestě kdy vidíme plakát na koncert Lennyho Kravitze probíhá následující debata: Lopuch "Nepudem na Lennyho." Kryšpín "Lenny je černej gay!" Lopuch "On je gay?" Kryšpín "Ne není, ale hraje přihřátý sračky." Lopuch "Já od něho vlastně nic neznám, ale ta fotka tam je krutá." Ignác "Jo to je...ale určitě od něho něco znáš." A tak sem začal mou skvělou interpretací zpívat " I want to get away, I want to fly away, Yeah yeah yeah !!" Lopuch "To je ale nějakej cover ne? To zpívaj ti Staind...So Far Away". To nás s Ignácem, tedy dvojící která Staind poslouchá dostalo.
A při každým dalším spatření onoho plakátu sme nasadili na chlup stejnou debatu.
Pro ukázku přidávám oba songy. A je to Lopuchu fakt něco jinýho :-D
Tak sme dopili piva a šli sme na benzinku pro další. Cestou nás zastavila nějaká slečna s otázkou "Kde je Favál?" a jelikož byl za rohem tak sme jí doporučili ať de s náma :-D Poslali sme ju na místo a já šel pro škopky. Ty sme vypili, Ignác si zahulil, popsali sme si různý zážitky a šli sme na Favál. Já dostal razítko pro dospělý na což sem byl patřičně hrdej a nebylo chvíle kdy sem se na něj nepodíval. Na Favále seděl u báru Celestýnův kolega ze třídy Hoffmánek. Tak sme se pozdravili, pokecali o pičovinách a šel sem pro další piva. Koupili sme si placku, což nějakou dobu zabralo (já i Ignác sme vsadili na nostalgii a koupili sme si placku Blink 182) a vyrazili před Favál, ani nevim proč...
Tam proběhla normální, pro nás typická dementóza a strašně chytrý keci na témata, který by mě za střízliva snad nenapadly. Ignác si ode mě napsal smsku což trvalo snad půl hodiny čistýho času a ještě tam měl chyby. Já napsal smsku za minutu a bez chyb!! A šel sem pro další piva.
Lopuch nám oznámil že musí jít ve dvanáct dom, což moc nepotěší, když Jaksi Taksi měli začít něco po jedenáctý. Tak si aspoň koupil triko Jaksi Taksi a já s Ignácem sme nakoupil každej placku Jaksi Taksi. Kopli sme do sebe to pátý pivo a začali sme řešit co to tam vlastně hraje za předkapely. Kapelu "Skrznaskrz" sme věděli, ale druhou sme nemohli rozluštit. Věděl sem že to je nějakej divnej název a tak sem si vzpoměl na starý dobrý indiánský léta a rozhodl sem že se jmenují "Tomahafk". Což potěšilo i Lopucha že sme na to konečně přišli, i když sme pozdějc zjistili že se jmenujou "Tomakak". Což mě příjde o dost horší název než "Tomahafk" :-D

No a dám to na díly protože su líný prase :-D


Není třeba číst...nejde totiž o článek

5. dubna 2009 v 22:01 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
"18 let mě to vadilo ale nebyl bodovej systém"

Tenhle článek není ani tak článek jako spíš modrou vyplozené Celestýnem, který jednou bude na našem náhrobním kameni. A já si to sem napsal, abych to nezapoměl...
Počítám že tu větu nechápete což je jenom dobře....
Jenom kolega Zem by se mohl chytnout...Fotbalová terminologie oléééé