Červen 2009

Pro budoucí generace

29. června 2009 v 21:22 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Vymyslel sem krutou větu, která teda není vtipná, ale bude se hodit pro další generace. Tak si ju sem píšu abych to nezapoměl. Takže tohle vlastně ani není článek :-D

Zem je mýty opředená legenda brněnského opileckého svazu "Zeman a kamarádi".

Toť vše... jen se mě to bude hodit do příštího článku....

Vélet aneb A pointa! Byl na pařezu. Part Il

27. června 2009 v 21:48 | Kryšpín |  Beztak.com
Tak a je tu druhý a zároveň poslední díl shrnutí mocnýho výletu.

Středa
- Šlo se fotit. Bylo 10:45. Konec focení byl naplánován na 13tou hodinu se srazem v hospodě. V čase 11:30 sme s Hofmánkem a Olafem usoudili že je nejvyšší čas dorazit do hospody.
- Hofman použil můj telefon (véčko) jako deštníček do sklenice. A dokonale popsal nadčasový dizajn (furt to slovo neumím psat) mého mobilu.
- Hofman zavedl správnou výslovnost slova BRUTÁLNÍ. A použil ho nejmíň dvakrát v každé větě.
- Dal sem si tři piva a Valašskýho draka. Což bylo pár hranolek, několik kousků masa a hora feferonek.
- Moji milí kamarádi se řežou smíchy když jím slavnostní oběd. Brečel sem, potil sem pálivou omáčku, ale ti šulini se smáli furt.
- Lukáš si koupil 2 piva. Platil 42 kč. Hofmánek si koupil 5 piv, platil 55 kč. Což je důkaz že člověk může klidně vypadat jak největší bukvica a stejně se najde nějaká ženská, která vám dá škopky o 50 kč levnějc než jinýmu.
- Šlo se na výšlap. Teta Edita tvrdila že to bude pohodovější cesta. Kopec byl stejně velkej jako včerejší, ale byl o dost strmější.
- Při výšlapu si Sharp stěžuje že se mu blbě jde, protože má plný plíce kouře ze včerejší cigarety. - Po pár minutách mě předbíhá s hláškou "Sem se rozjel teďka... už povolila ta kouřová clona."
- Na kopcu lije jak sviňa... jedinej Lukáš je v pohodě protože má nepromokavý maskáče.
- Po půl hodině kdy pršelo ještě víc a všichni byli mokří až na kost (někteří doslova... nebudu jmenovat :-D) kouknu na Lukáša, kterej nevěřícně hledí na svoje nepromokavý maskáče jak přes ně proniká déšť.
- Stále sme na kopcu, stále prší a Sharp prohlašuje že měl "nepromočivou" bundu. Chudák asi myslel nepromokavou.
- Už tolik neprší a docházíme na kopec, na kterým sme byli včera.
- Poslední kluzký místo. Já machruju že sem ani jednou nespadl a padám na zem.
- Po chvíli se mě Olaf se smíchem diví jak můžu na koncu spadnout a padá taky.
- Došli sme do chaty. Ždímám všechno oblečení.
- Tuším že někdy v tuhle chvíli se stala příhoda, kterou mě vyprávěl Hofman: " Sem šel na hajzl ne, úplně doprava na kraj. Tak si seru a najednou koukám že není papír, tak sem zařval na Koloucha, kterej seděl vedle mě ať mě nějakej hodí. A prask mě na hlavu papír. Pak volá Kolouch že mu ho mám poslat že se potřebuje taky vytřit. A prask mu na hlavu hajzl papír, kterej mu poslal Kuba od vás ze třídy, kterej seděl v kabince na levo."
- Vrchol výletu. Hofman nám přesto že to všichni přítomní viděli, vysvětluje jak Laďa našel obrovskýho mravenca. Potom co se nikdo nezasmál a já mu odpověděl že to nebylo moc vtipný reaguje. "A pointa.... byl na pařezu!!". Všichni sme se váleli smíchy :-D.
- Ženská za barem mě nevzala promáčený kilo, který bylo jako bonus potisklý účtenkou z obchodu.
- Tuhle noc sem nechlastal, protože sem neměl chlast ani náladu.
- Strejda Tomáš mě dostal příhodou o tom jak viděl ženskou chcat do mušle.
- (prosím Celestýna o přesné vylíčení akce "Sharp a Shrapice") - Tak vysvětluju. Sharp měl na výletě narozeniny a my sme se rozhodli mu dát nafukovací panu. 3. den sme ju nafoukli a že se s ní vyfotíme. Lukáš jí hnedka iniciativně strká prsty do všech dír, líže kozy, hladí kozy, předvádí 69ku...pak sme mu to teda vzali a šli předat Sharpovi, ten po návalu chlastu kterej vypil (pil podruhé v životě, přičemž poprvé to bylo den předtím) couval před tou nafouklou obludou jak malý děcko před bubákem...pak se nějak sekl a celej večer nepromluvil ani slovo. Akorát sem ho pak sledoval jak šel na hajzl a chodba 3 metry široká mu nějak nestačila :D
- Při cestě do našeho pokoje potkávám strejdu Tomáše s flašou vína v ruce. Zdraví mě otázkou "Kam deš?". No spat povídám. Na to reaguje otevřením flašky a hláškou "Na napi se, a vypi aspoň půlku ať máš dobrý spaní."

Čtvrtek
- (prosím Celestýna o popsání hlášky strejdy Tomáše, která se týče cigánů.) . Takže. Jdu ráno na záchod...tam strejda Tomáš. Pozdravím se s ním vespolek a strejda si začal stěžovat:"Ty tady to smrdí to je strašný, co tam kdo pálí, tady je smrad...no fuj"...šel k oknu, otevřel ho a na uplně neznámího člověka co šel kolem zařval:"Co tam pálíš? Cigány?? To je smrad to je hrozný!!" :D
- Zjišťujeme že k tomu aby sme měli dobrou fotku, stačí aby na ní byl někdo v červené bundě.
- Zjišťujeme že k tomu aby sme měli dobrou fotku, stačí mít na ní červený boty.
- Odebíráme se do hospody.
- Strejda Tomáš mě vysvětlu je že ty promočená a potisklý peníze, který mám, jsou úplně běžné bankovky a on jimi platí furt.
- Strejda Tomáš si stěžuje že nám smrdí boty.
- Strejda Tomáš zjišťuje příčinu smradu. Bylo to jeho pivo.
- Strejda Tomáš nám vysvětluje jak vypisuje listiny na úřádech. "To tam máš kolonku jméno. Tak píšu Tomáš Tichý. Příjmení a kurva. A jdu si pro nový lejstro."
- Pánové Hofman, Laďa a Sharp se jdou vysrat. Shrap hlásí že na jeho hajzlu chybí prkýnko. Nevysral se a tak mě pouští do kabinky hláškou "Se na to sraní můžu vysrat."
- Našel sem prkýnko a tak sem si záchod sestavil.
- Jedeme domů.
- Strejda Tomáš nám v buse popisuje jak byl s nějakým známým v divadle. "Von tam normálně v plným sále lidí stoupnul a začal řvat. Doktor, je tady někde doktor? Tam stoupl nějakej chlap a povídá já sem doktor, co se děje? A ten kamoš na něho koukl a povídá "Doktor, ti hrajó co?".
- A sme doma.

Postupně budu oba články doplňovat. Protože počítám že sem nevypsal úplně všecko. Vždycky napíšu žlutě kdy to bylo aktualizovaný naposled, aby v tom byl pořádek.

Ještě navrch přidávám fotku strejdy Tomáše. Tak strašně mě rozesmála že tu být prostě musí. :-D

Vélet aneb A pointa! Byl na pařezu. Part I

26. června 2009 v 11:12 | Kryšpín |  Beztak.com
Poslední aktualizace 27.7. 22:00

Zdravim...
Plánuju napsat report z naprosto BRUTÁLNÍHO výletu. Teda report se mě psat nechce.... spíš takový shrnutí nejlepších hlášek a nejvtipnějších situací výletu.
Výlet to byl školní, od pondělí do čtvrtka. A jeli druháci a prváci. Tak že Celestýn i já sme se těšili na společnou demenci.
Jo a upozorňuju že v tomhle článku se fotbalová terminologie nebude nacházet, protože mám pocit že by to bylo moc riskantní. A navíc Celestýn je bukvica... ale má aspoň silný léto no :-D.
A prosím Celestýna aby kurzívou dopsal nějaký hlášky a situace, který můj mozek z nepochopitelných důvodů vynechal. Kdyby něco tak kurzíva vypadá takhle :-D. Jo a prosím až budeš něco dopisovat tak napiš na začátek článku, žlutě "Aktualizace" a datum a čas. Díky.

Pondělí
- Celestýn zapoměl papír se souhlasem zákonného zástupce že může jet, takže nakonec málem neodjel.
- Volám v autobuse matce že nám krásně svítí slunko na cestu, i když lilo jak z konve. Přitom držím v ruce vychlazenou Plzeň a tak se na mě otáčí náš učitel strejda Tomáš a povídá "Ty už nepi prosim tě."
- Při požádání řidiče autobusu aby mu strejda Tomáš navigoval, strejda důležitě stoupl, opřel se o sedadlo řidiče, jakože se chystá na dlouhý vysvětlování a hlásí "Pořád rovně!"
- Dostal sem pokoj s Olafem a Richardem. Když si Richard začal vybalovat, vytáhl balíček nápadně podobný kondomům a do čistě pánské společnosti pronesl "Kdyby sme se náhodou v noci nudili.". Pak musel dlouho vysvětlovat, že to sou světýlka pro rybáře. Prej je koupil v Army shopu, což sem přeslechl a tak sme to změnili na Coffee shop.
- Vypil sem už asi půlku vodky s Shockem a tak ho při filmu, kde zrovna jede Brad Pitt v autobuse, posílám Olafovi a ten na mě nasraně reaguje "Nemužu ty vole, jedu v autobuse... vždyť mě seberou řidičák.".
- Olaf se v našem pokoji změnil s dvouma světýlkama v ruce na dopravního policistu a řídil provoz, když si šel Richard lehnout, protože byl nemocnej.
- Hledal sem triko na spaní... všude, i v cizích postelých.
- Triko na spaní sem nenašel, protože sem ho nehledal v batohu.

Úterý
- Hofmánek zabalenej do celty (taková plachta spíš :-D) na kopcu kde slušně foukalo upozorňuje Celestýna "Obleč se bukvo, nebo prochladneš. To není žádná sranda" :-D.
- Nalezení hub velikosti asi 4x4 centimetry a následné řvaní na celej kopec "Ty vole divé na ty bedle. Ty maj metr. V průměru. To neobejmeš.".
- Nakoupení chlastu pro strašně moc lidí. Kdy po cestě mě málem přivodil infarkt dvoumetrovej pes za plotem :-D. Z čehož měli strašnou srandu Hofmánek a Lukáš.
- Hofman si koupil čokoládový Bebe sušenky. Celou dobu si stěžoval že sou nějaký vlhký. Pak se na ně mrkl Celestýn a zjistil že to sou diabetický sušenky :-D. Hofman se nasral a tak je hodil po Zrzce s hláškou "Na tady máš dia bebe. Po tom nestloustneš." :-D.
- Nejvtipnější večeře, kterou sem kdy jedl. A přání "Dobrou chuť ve spolek." Což nás zaměstnalo na strašně dlouho dobu, protože tak dlouho sme se takové ptákovině ještě nesmáli.
- Celestýn mě oznámil že našemu učiteli budem říkat strejdo a že vypadá jak žalud. Takže vznikla hláška "Vypadáš jak žalud... strejdo!!".
- Osahával sem Hofmánkovi nohu :-D.
- Chodil sem jen s jednou pantoflou.
- Pantofla se mě vrátila.
- Sharp se poprvé ožral. A při prvním loku zelené zavíral oči aby neviděl jak chlastá.
- Laďa luxusně pokuřoval dvě cigára za ráz.
- Sharp pokuřoval cigáro, kašlal a remcal.
- Hofmánek mě vzal pusou gumovýho medvídka ze zubů :-D. A pak aby nevypadal že je teplej tak prohlásil že nezkazí žádnou srandu.
- Mě a Hofmánkovi byli depilovány chlupy na nohou a následně vystaveny na posteli.
- Sharp sundal zrcadlo a upřeně se na něho díval, protože nemohl uvěřit tomu že je ožralej jak doga.
- Sharp nadává na vynález jménem dveře.
- ...
- Takže já doplním informace o akci: Hofmanovo chrápání. Totálně nalití, já a Kolouch sme nemohli usnout. Tak sme si povídali, vymýšleli kokotiny ale nakonec si řekli že teda půjdem spat. A v tom nás probudilo BRUTÁLNÍ chrápání kolegy Hofmana. Ani pár mlaskání a frčení nepomohlo, tak přišla na řadu těžká technika. Z 20-ti centimetrů sem normálním hlasem mluvil na člověka co spí: Hofmane chrápeš vole, ty spíš? "To není možný on se fakt neprobudí" Kolouch: Tak vem tu izolačku"...Tak sem vzal takovou stříbrnou pásku co sem koupil v OBI a zalepil sem mu bradavky, protože spal bez trika. Furt se neprobudil a chrápal jak dřevorubec. Tak sem našel na zemi prázdnej kelímek. Už v návalu smíchu sem mu ho postavil na čelo a Hofy furt nic, kelímek spadl tak sem mu ho tam postavil znovu a zase nic. Tak Kolouch prohlásil: "vole zubní pastu" ... hledal sem teda zubní pastu ale našel sem jenom sprchovej gel. Pěknou dávku sem mu vylil na hrudník a Hofmánek se začal probouzet. S kolouchem sme se schovali a poslouchali ho. Rozespalým hlasem:"Co to je? Kurva...co to je? Ty vole...vy ste kurvy...ne fakt co to je? kurva rožnite....pičo já si to musím jít umyt.......došel asi za 3 minuty......Joo hoši tak jako prdel byla, v pohodě :D Potom sme ještě na Sharpa lepili tu pásku. Napřed sme mu omotali ruku s komentářem že je tedka náš kapitán a potom na obličej což ho probudilo, něco zamumlal a spal dál. Toť ode mě vše.

Středa
- Sharp vstal a v koupelně si rázně stěžoval že mu je jak kdyby sežral něco strašně nechutnýho.
- Při snídani Sharp jí párek a stěžuje si "Necítím chuť toho párku.". Což byl důkaz že toho chlapec hodně vypil.
- Po chvíli namáčí párek do marmelády. Což osazenstvo stolu psychicky nezvládá a smíchy padá pod stůl.

A tady přerušuju vysílání. Hlášek je ještě moře takže bude ještě jeden díl. A hlavně se těšte na nezapomenutelný hlášky strejdy Tomáša :-D.

přátelák a jiné nezajímavé věci

12. června 2009 v 19:28 | Celestýn |  Celestýnova pekárna
Zdravim. Po zdánlivě dlouhé době se mě v návalu radosti a překvapení zachtělo napsat další článek. Nevim proč na začátku každýho článku tady řešíme že sme dlouho nic nenapsali, nebo že máme náladu na další článek, nebo že sme se k tomu dokopali a podobný ptákoviny, takže to dělám naposled!

No takže věc první, zahrál sem si špílek. Takže tady máte velice krátké shrnutí citované z tiskové konference.
Náš tým si opět po krátké pauze zahrál zápas. Nebyli sme vůbec pod tlakem protože nám vlastně o nic nešlo. Ztráta bodů v tomto zápase by nám vůbec neublížila protože sme tento match brali spíše jako přátelák, nebo vlastně spíše jako test soupeře jestli má cenu s ním hrát případnou odvetu ve které už by ovšem o body šlo (pokud by se odveta sehrála že). Takže jsme nastoupili takřka na domácím hřišti, soupeř hrál kvalitní hru ze zálohy. Do obrany ani do útoku jsme se vlastně první poločas vůbec nedostali. Druhý poločas jsme chtěli soupeře dostat pod tlak ať se pokusí dát gól aby jsme měli chuť na odvetu. Toto se ovšem nepodařilo. Takže jsme vystřídali útočníka za zálohu. Gól jsme dát nepotřebovali ale chtěli jsme hrát pěknou hru. Konec zápasu tedy 0:0.

No a dostaňme se k další věci a to k té že sem si utvrdil pořekadlo "Kdo propadne na Charbulce, musí být fakt krypl". Propadal sem ze 4 předmětů...namátkou :D Občanka, čeština, fotografie a ekonomika. Z ekonomiky mě to uzavřela na 3 i když nevímjak na to přišla, do občanky stačilo donést ukázat cizí okopírovanej sešit, z fotografie mám ze známek 4 a 5 uzavřeno na výslednou 2 :D a do češtiny jsem se poprvé za rok opravdu učil...asi půl hodiny v materiálech. Dostal sem 2 a krásná 4 je doma. Dodal bych že sem se celej rok neučil, zhruba 4x týdně chodil pozdě, založený sem měl 4 sešity a psal sem si jenom do dvou a nedonášel sem úkoly do praxe a i přes to sem nepropadl kolega Kryšpín bude mít stejné zkušenosti :D)...proto si zopakujme že "Kdo propadne na Charbulce, musí být fakt krypl". Promiň Klári, ale je to tak.

No a věc třetí je ta že se školou a i s kolegou Kryšpínem jedeme 22.6. na 4denní výlet. O alkoholu a podobných psychotropních látkách se bavit nebudem. S Ladíkem sme ovšem vymysleli plán A a plán B. na jistou nejmenovanou osobu. Jelikož si tato osoba náš blog občas přečte tak je nesmyslný to na sebe prásknout, tak snad jen že plán A má název "Strom a med" a plán B "Ukřižování". Haaa budeš trpět :D
Toť vše...za měsíc naschle


Shrnutí brutálních akcí

6. června 2009 v 17:20 | Kryšpín |  Kryšpínovo peklo
Konečně volnej den, bez kapky alkoholu. Což se hodí protože od středečního večera se to táhlo až do dnešních ranních hodin. Díky bohu né nepřetržitě. To snad doufám ani nejde...
Sepíšu teď menší průřez nejzajímavějších okamžiků uplynulých dnů. Budu to psát v bodech, protože se mě komplet článek se vším všudy psát nechce. Navíc to snad bude přehlednější.

Středa
Samozřejmě ohňostroj na priglu. To bude stručný protože Ignác nám tady průběh letmě popsal.
- "Nemůžu najít mobil?" - "Ser na mobil, dem dom!" aneb Ignác bude mít tichou domácnost.
- Kouření Luckyn "Ty vole dík, ta Luckyna to je úplně paráda ty vole. To je stokrát lepší než Vice royky nebo podobný sračky." a následný Lukinovo zjištění že sem mu nedal Luckynu, ale Vice royku.
- A další demence spojená s těžkým ranním stáváním a Zemovým skákáním z balkonu v prvním patře.

Čtvrtek
Sestava Ignác, Vraťa, já, finská a kozácká. Rozhodla o tom že nebudu v pátek pít (což byl nakonec hrubej omyl).
- Vraťova stížnost při dolívání finské "Hoši je to paráda. Máme všichni stejně. Jenom já mám nejmíň."
- A Vraťova připomínka při sypání cukru do vodky od oka, že tu vodku mohl rovnou nalejt do té dózy s cukrem.

Pátek
Ohňostroje na špilasu. Což se zvrhlo na putování na stránskou skálu, do casina, výsměch slečny v rozjezdu a příchodu domů za svítání.
- Přezdívky piča (já), kurva (Celestýn), čurák (Zem), kokot (nebo taky debil a zmrd - Beránek) a Ztohovinohrad (Vos)
- Brutální přesun na Stránskou skálu. Kdy sme zdrhli Beránkovi a pak se Zem nabídl že ho zdrží takže sme v klidu odjeli osmičkou pryč.
- Snaha pochcat šalině volant.
- Náhradník a Zahradník (moje a Olafova přezdívka pro Nikolu a Lucku) na Stránské skále.
- Vyřešení záhady, proč se německý jednotky jmenovali "SS". Což znamená ve volném překladu "střed střed".
- Povídání si s významnými osobnostmi 2. světové války.
- Hláška Ztohovinohrada při pohledu na komín s nápisem SAKO "Hele komín a.s.a"
- Zjištění při opětovném pohledu na komín že, i když se nacházíme na druhým konci Brna tak sme u Komína a z tama je Bystrc už pár kroků.
- Odtahování popelnic.
- Návštěva hospody.
- Návštěva Casina.
- Oznámení Beránkovi že sme v Casinu v Las Vegas. Přičemž my sme byli v Monte Carlu.
- Soudobé Rusko
- Debaty o Titaniku, globálním oteplování, politice, atomových bombách, Pearl Harboru, Ose zla a o tom proč je Beránek debil, když má na hlavě slaměnej klobouk, kterej šlohl na maturiťáku, na kterej ho nikdo nepozval."
- Asi dvouhodinový sezení u jednoho piva a krabky cigár, stále ještě v Casinu.
- Debata o tom že Ztohovinohrad měl byt v jedenáct doma. A následná domluva že přijdem v jedenáct dopoledne. A Ztohovinohrad řekne doma otcovi že když říkal 11 hodin tak si asi nerozuměli.
- Celestýnovo selhání, při "potyčce" s Beránkem kdy ho netrefil.
- Neustálé provokování Beránka adresované na Celestýna a následně mě. Což mělo za následek opuštění prostor Casina. A počkání si jestli bude provokovat dál.
- Beránek se zachoval jako sráč a venku už neřekl ani větu, i když v Casinu kde byl dvou metrovej sekuriťák měl plnou držku keců.
- Setkání s nadranýma týpkama v rozjezdu. A následný provokování slečny, která dělala že si čtě, hláškama. "Á slečna se snaží být důležitá... si čte Honzíkovu cestu a dělá chytrou." "Zavři toho Harryho Pottera konečně a bav se s nama.".
- Prohlášení těch týpků že sme všichni slušný lidi, protože jdeme za světla dom :-D.
- Příchod něco po půl pátý domů a zaspání poslední možnosti kdy sem mohl volit do Eurovoleb.

Asi sam na spoustu věcí zapoměl, ale to je mě jedno :-D.

Ignác zpět s reportem z ohňáčů !

4. června 2009 v 23:34 | Ignác Kolovrat |  Ignácova houpačka
Zdravím všechny a děkuju za přivítání ! Po dost dlouhé době napíšu článek, ale né ledajakej (nevim jestli je to dobře napsaný). Pokusim se vám říct jak to bylo včera na oňáčích, ale jenom stručně :-D

Nejdřív byl naplánovanej sraz s Kryšpínem a Berdou na Vondrákové, kde sme měly nakoupit chlast. S Vraťou sem čekal kousek od alberta a čekání sme si krátily prděním na důchodce :-D to ale nebudu rozebírat, akorát řeknu že jedna babka málem spadla :-D...když přišli ti dva mazáci, nakráčely sme si to do "albíka". V plánu bylo koupit BIG ŠUKY za stravenky a Finskou vodku. Když sme nabraly nealko mohly sme zamířit k info stolku, kde sme chtěly nakoupit chlast, což si vzal na starost kolega Beránek. Prodavačka nemohla najít finskou vodku, i když přímo na ni čuměla celou dobu. Potom ještě Beránek dodal že chce ty dvě vodky za osmdesát. Prodavačka se ještě zeptala jestli mu je 18 a Berry akčně vytáhnul svůj řidičák.

Celý šťastní sme se vydaly ke Kryšpínovi domů. Tam sme sjížděly stárý videoklipy od Good Charlotte a čekaly sme na Zemana....to bych přeskočil...jenom bych chtěl dodat, že když sme šli po schodech u Kryšpína doma, tak si Vraťa zase zasral a Beránek zahlásil že cítí Tuti-Fruti...pak se ale vydal rázně kupředu, pač stát za Vraťou nebyl dobrej nápad !

Teď sme došli na louku na přehradě, kde na nás čekali ostatní kluci. Tak sme zasedly, pokecaly sme, zahulily sme, Vraťa začal balit špeka a byla pohoda...mezi tím přicházelo víc a víc lidí. Nakonec se objevil aji Celestýn, což mě potěšilo celkem hodně, pac už sem v te době byl celkem na kašu..Něco po devátě sme rozdělaly Finskou. Já a Vraťa sme si daly každej loka a pak si řekly že už na to serem, pac to bylo na nás moc !...Zábava pokračovala v plným proudu, kdo mohl sbíral body, chlastalo se, hulilo, prostě vydařená akce jak má být. Po ohňostroji sem se chtěl odebrat se svou "polovičkou" (strašný slovo, radši teda mladou) domů. V půlce cesty sme se ale rozmyslely a vrátily se zpátky a poté sem zjistil něco hroznýho ! Nemohl sem najít zapalovač ! Můj milovanej zapalovač značky ZIPPO, co mě stál 1012 Kč, který se poctivě ukradl matce z bankomatu ! Dal sem se teda do hledání ! Všichni se ochotně připojili a hledali se mnou, ale nic sem nenacházel. Nebudu to prodlužovat, pak sem se na to smutně vysral a šli sme směr central park. Po cestě se od nás odpojila skupina vedená Lopuchem, která nevím proč mířila k Lacovi. Vraťa, Kikina (moje mladá teda) a já sme nechaly Kryšpína a spol v central parku se slovy "Já za vama dojdu !". No smaožřejmě že sem nedošel, pač mi ujel rozjezd a ze Žebálu sme šel pěšky do Bástru. (jak já miluju ty půlnoční procházky Brnem :-D)...domů sem došel asi v 1 ráno a šel sem spat...

Ohňostroje bych celkově konstatoval jako kvalitní kalbu, vedenou silným humorem na účet těch méně chápavých lidí, ze kterých sme si celou dobu mohly dělat prdel. Díky Vám všem !!!
Ignác Kolovrat

Radostné zprávy, jenom radostné zprávy pro vás máme

2. června 2009 v 21:45 | Kryšpín |  Beztak.com
Dámy a pánové!
Mám pro vás velice radostnou událost! Jde o nalezení našeho ztraceného syna. Ignáce Kolovrata.
Ano bude tu opět s námi a máme opět plány jak prase. Zitra se to patřičně zapije a můžem jet ve svých starých kolejích. Kdy sme byli já, on a tam ten co blije (ten poblitej sem já, Ignác i Celestýn... podle toho kdo z nás tuhle větu pronese, ale platí to hlavně na den vzniku bratrstva Beztak.com na silvestra před rokem a půl, kdy sme z Ignáce dělali ožralu, i když si jenom líznul :-D).
Tím pádem nás čeká i změna dizajnu (už rok mě tohle slovo dělá problém ty vole), která bude laděná v punk-rockovým stylu, který máme všeci tři rádi. Nevim jak to teda Celestýn předělá, ale doufám že to nebude nějaká sračka, jinak si ho totiž s Ignácem podáme :-D.

Tak to je všecko..... zítra teda asi čekejte new dizajn a pozítří taky možná report z turnaje, nebo prostě a jednoduše report z oslav Ignácova návratu do našich řad.
Díky za pozornost a Ignácovy posílám song. Tak Vítaj příteli.